reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ja jeśli do weekendu nie dostane @to chyba w niedziele a może w sobote?? Zobacze jak długo wytrzymam, dzisiaj mam 26dc a cykle mam różne zazwyczaj około 30-33dniowe. A kochana jak sytuacja u Ciebie??
nawet nie wiem czy jestem po dniach płodnych czy prze nie liczę, nie obserwuję tylko czekam na rozwój bo pod koniec kwietnia idę na wizytę do ginka

Dzastina tulam
 
Ostatnia edycja:
reklama
czy jest możliwość przy 29 dniowych cyklach że owulacja będzie 19 dnia cyklu?? tak się tylko pytam gdyż 16 dnia cylku gin powiedzial mi ze mam mniej wiecj polowe cylku ale nic nie widzi. zastanawia mnie tylko to że 18-19dc w weekend mialam bardzo mokro a mój mężczyzna trochę się zdziwił że chciało mi sie wtedy nawet kilka razy na dzien hehe:-D troszkę go wtedy wymęczyłam :sorry:

w środę za to ide na badania prolaktyny i progesteronu trochę się boję

z jednej strony nadzieje mam jak czytam że niektóre z was już po pierwszej seri clo zachodzą z drugiej strony nawet tabletki nie pomagaja.
 
Ostatnia edycja:
witam..

nie pojechałam na betę i już nie pojadę... Przyszła @... blada kreska to był pewno mały torbiel na jajnkiu, tak się domyślam. Konam z bólu, tak mnie bardzo brzuch boli i plecy... Tak coś dziwnie czółam że to nie fasolka...no ale nic. Zaczynam nowy cykl a w raz znim nowe nadzieję, trzymam kciuki za pozostałe staraczki i za zafasolkowane również:):):)
Dzastina przykro mi bardzo ale czasem tak się zdarza, ja też mialam taką sytuacje, zrobiłam test i wyszedl pozytywny a dzień po spodziewanej@ przyszła cholera, bolał mocno brzuch i mialam mocne krwawienie, będzie dobrze tylko trzeba w to wierzyć
 
Dzastina222 trzymaj się i nie trać nadziei ona jest najważniejsza w staraniach!

ja dziś na betę nie poszłam bo jutro się do lekarza zapisałam na wizytę, on i tak mnie pewnie skieruje na jakieś badania to za jednym razem wszystko pozałatwiam.

Dziś mój mąż ma urodziny zrobiłam jeszcze jeden test z moczu i wyszedł już taki ładny, bardziej widoczny od dwóch poprzednich i to chyba dla niego najlepszy w świecie prezent będzie!:-)

trzymam za was kciuki i wierzę że każda z was niedługo będzie cieszyła się z dwóch pięknych kreseczek na teście:tak:
 
Dzastina222 trzymaj się i nie trać nadziei ona jest najważniejsza w staraniach!

ja dziś na betę nie poszłam bo jutro się do lekarza zapisałam na wizytę, on i tak mnie pewnie skieruje na jakieś badania to za jednym razem wszystko pozałatwiam.

Dziś mój mąż ma urodziny zrobiłam jeszcze jeden test z moczu i wyszedł już taki ładny, bardziej widoczny od dwóch poprzednich i to chyba dla niego najlepszy w świecie prezent będzie!:-)

trzymam za was kciuki i wierzę że każda z was niedługo będzie cieszyła się z dwóch pięknych kreseczek na teście:tak:
ucałuj męża - wszystkiego najlepszego w dniu jego święta

ach, dziwne to wszystko tyle się staramy i tyle nic i do tego jeszcze te straszne przeżycia ach nic innego usiąść i płakać
 
ucałuj męża - wszystkiego najlepszego w dniu jego święta

ach, dziwne to wszystko tyle się staramy i tyle nic i do tego jeszcze te straszne przeżycia ach nic innego usiąść i płakać

kochana też już miałam tego dość tyle miesięcy tyle testów i nic, w sumie to już prawie zrezygnowałam i zmieniłam lekarza, z jego nowym podejściem i ja sie inaczej nastawiłam, nastawiłam sie na leczenie i ze od razu nic nie przyjdzie łatwo. dziś to lekarz był zdumiony jak mu powiedziałam że mam 3 testy pozytywne, oboje nastawieni byliśmy na dłuższe leczenie clo nawet receptę dostałam na 2 miesiące z góry :happy:
musisz wierzyć że będzie dobrze i uzbroić sie jeszcze w odrobinę cierpliwości - trzymam kciuki
 
kochana też już miałam tego dość tyle miesięcy tyle testów i nic, w sumie to już prawie zrezygnowałam i zmieniłam lekarza, z jego nowym podejściem i ja sie inaczej nastawiłam, nastawiłam sie na leczenie i ze od razu nic nie przyjdzie łatwo. dziś to lekarz był zdumiony jak mu powiedziałam że mam 3 testy pozytywne, oboje nastawieni byliśmy na dłuższe leczenie clo nawet receptę dostałam na 2 miesiące z góry :happy:
musisz wierzyć że będzie dobrze i uzbroić sie jeszcze w odrobinę cierpliwości - trzymam kciuki
nie dziękuję- mi sie właśnie tak wydaje że część problemów naszych(czyt. kobiet) należałoby rozwiązywać psychologicznym podejściem a to dużo osobom się udaje jak zmieniają lekarza
 
hejka!
Dawno nie pisałam, więc większość z Was pewnie mnie nie zna ;) Jestem weteranką na tym wątku ... 3 lata staranek, 6 cykli z CLO, bromergon, laparoskopia ... Dziś 24dc, więc pt/so spodziewam się @. Pewnie przyjdzie, zawsze przychodzi ;)

anula_mm gratulacje!!! Zawsze chciałam zrobić mężowi taki prezencik. No i tak odkładam - na Wielkanoc, na walentynki, na imieniny ... no i nic. W maju ma urodzinki - kolejna okazja, może tym razem się uda?? :)


katicz86 ja mam cykle 26dniowe i owu wypada koło 18dc, podobno to normalne. Gin mówi, ze mieszczę się w granicach normy. A co do Ciebie - przy cyklach 29dniowych moim zdaniem jest ok.
Nie ma się co bać badania prolaktyny i progesteronu, no chyba, ze tak jak ja uciekasz przed igłą :) Ja mam za wysoką prolaktynę i już ponad rok biorę bromergon.

Dzastina222 tulę Cię mocno, w końcu nam się uda ;)

Miłego dnia!!
 
dziękuję za odpowiedź, jestem własnie po tych badaniach i racja boję się igieł :-) ale przezyłam nie bolało ale długo mi pobierali i trochę reka boli. jutro mam wyniki. nie wiem co z tą owulacja bo to tylko moje przeczucia ze mam ją pozniej. moze po prostu nie zachodze w ciaze dlatego ze jest pozniej ta owulka a kochamy sie duzo wczesniej i dlatego lipa :crazy: od wczoraj sie fatalnie czuje mdłości bol głowy brzucha jajniki znowu świruja a dzis mleczny sluz troche za wczesnie bo 22 dc
 
reklama
dziewczynki mam wyniki i troche mnie niepokoją :-(

progesteron chyba za maly w 22 dc. - 3.0 ng/ml
prolaktyna chyba ok co?? 17.35 ng/ml

dzis przyjmuje moj lekarz co prawda bylam u niego tydzien temu ale chociaz wejde sie tylko spytac czy to tak ma byc :-( boję się
jakas pani ginekologo w internecie sie wypowiadala ze powinno byc wtedy progesteronu od niecale 5 do 17 a ja mam tylko 3 :-(

tak wogole to prolaktyna byla bez obciazenia i czy powinnam ja w tym terminie co bylam zrobic jednak z obciazeniem?
 
Do góry