reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
anula_mn ogromne gratulacje spokojnych 9 miesięcy bez żadnych przypadłości kobiecych

Dzastina trzymam kciuki aż do poniedziałku daj znać potem jak wynik bety
 
Dżastina pisz koniecznie jaki wynik bo wszystkie będziemy czekać z niecierpliwością. Ja dzisiaj mam 26dc i pojawił się żółtawy śluz, co dziwne było bo zauważyłam w nim nitke krwi i mam nadzieję że może to skutek zagnieżdżania zarodka, cykle mam długie bo około33 dni więc cierpliwie czekam jeszcze tydzień.
 
Myśa jak tak miałam z synem... w dniu kiedy miała się pojawić @ zaplamiłam właśnie takim sluzem z nitkami... ale dopiero po 2 tygodniach mi test wyszedł... trzymam kciuki;):):)
 
Dziewczyny, moze wy mi potraficie troche rozjasnic sytuacje. Dopiero w polowie tego cyklu zabralam sie za mierzenie temp (wiem wiem powinnam zaczac na poczatku cyklu) i choc myslalam, ze cos nie cos juz sobie zdazylam poczytac na ten temat jak tak patrze na ten moj wykres nic a nic nie kapuje. Cykle mam dlugie i nieregularne (policystyczne jajniki) i juz od kilku cykli przed okresem pojawiaja mi sie plamienia. Tym razem jestem juz w 49 dc a plamienia mam od 35 dc czyli juz dwa tygodnie a okresu brak. Przytulanka byly wprawdzie w 27 dc ale ciaze raczej wykluczam bo zrobilam test w 45dc i wyszedl negatywny. Chcialabym wiedziec dlaczego w pierwszym dniu plamienia temp spadla a teraz znow mimo ze ciagle plamie temp poszla delikatnie w gore skoro powinnam chyba oczekiwac spadku przed miesiaczka. Temp nie sa wysokie, nie ciazowe zdecydowanie, mierze je dobrze co rano. Czy to mozliwe ze poczatek plamien to byl czas owulacji? w 35dc? pozdrawiam

Poza tym w 17 dc zauwazylam minimalne plamienie wiec myslalam, ze to wtedy moglo byc jakims sygnalem na owulacje tyle, ze wtedy jeszcze nie mierzylam temp zeby moc porownac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
studentka i jak ?? ja jestem z fasolka juz :) hcg wyszlo minimalne 10dpo i 2 testy sikane wczoraj i dzisiaj wyszly :) we wtork ide do doktorka...:) dziwi mnie tylko ze juz mam nudnosci :/ dziwnie w brzuchu nienawidze tego uczucia ...bbrrr trzymam kciuki !!!!!!! gdyby nie CLO to bym nie byla mamusia 2010 a tak mam termin na 24 grudzien :Dhaha
 
studentka i jak ?? ja jestem z fasolka juz :) hcg wyszlo minimalne 10dpo i 2 testy sikane wczoraj i dzisiaj wyszly :) we wtork ide do doktorka...:) dziwi mnie tylko ze juz mam nudnosci :/ dziwnie w brzuchu nienawidze tego uczucia ...bbrrr trzymam kciuki !!!!!!! gdyby nie CLO to bym nie byla mamusia 2010 a tak mam termin na 24 grudzien :Dhaha
o ja!!!!!!!! missiiss super:) strasznie się cieszę ,coś ostatnio dobrze nam idzie i jedna za drugą zafasolkowane, oby tak dalej

studentka i jak ?? ja jestem z fasolka juz :) hcg wyszlo minimalne 10dpo i 2 testy sikane wczoraj i dzisiaj wyszly :) we wtork ide do doktorka...:) dziwi mnie tylko ze juz mam nudnosci :/ dziwnie w brzuchu nienawidze tego uczucia ...bbrrr trzymam kciuki !!!!!!! gdyby nie CLO to bym nie byla mamusia 2010 a tak mam termin na 24 grudzien :Dhaha
napisz koniecznie jak będziesz po wizycie:-)gratuluje

Dziewczyny, moze wy mi potraficie troche rozjasnic sytuacje. Dopiero w polowie tego cyklu zabralam sie za mierzenie temp (wiem wiem powinnam zaczac na poczatku cyklu) i choc myslalam, ze cos nie cos juz sobie zdazylam poczytac na ten temat jak tak patrze na ten moj wykres nic a nic nie kapuje. Cykle mam dlugie i nieregularne (policystyczne jajniki) i juz od kilku cykli przed okresem pojawiaja mi sie plamienia. Tym razem jestem juz w 49 dc a plamienia mam od 35 dc czyli juz dwa tygodnie a okresu brak. Przytulanka byly wprawdzie w 27 dc ale ciaze raczej wykluczam bo zrobilam test w 45dc i wyszedl negatywny. Chcialabym wiedziec dlaczego w pierwszym dniu plamienia temp spadla a teraz znow mimo ze ciagle plamie temp poszla delikatnie w gore skoro powinnam chyba oczekiwac spadku przed miesiaczka. Temp nie sa wysokie, nie ciazowe zdecydowanie, mierze je dobrze co rano. Czy to mozliwe ze poczatek plamien to byl czas owulacji? w 35dc? pozdrawiam
witaj Chicca ja też mam nieregularne cykle ale nie mierze tempki bo jestem mało systematyczna ,najlepiej byłoby gdybyś wybrała się do gina i zrobiła usg, monitoring wiele wyjaśni i dowiesz się czy jajeczkujesz i dokładnie w jakim dniu cyklu, życze powodzenia

Myśa jak tak miałam z synem... w dniu kiedy miała się pojawić @ zaplamiłam właśnie takim sluzem z nitkami... ale dopiero po 2 tygodniach mi test wyszedł... trzymam kciuki;):):)
oj mam nadzieję że coś z tego będzie ,zresztą jak co miesiąc mam nadzieję ale krwi w śluzie to jeszcze nie miałam, do tej pory był śluz wodnisty albo sucho a dzisiaj żółty i ta krew, no zobaczymy. Mnie już u mnie chyba nic nie zdziwi, chyba tylko ciąża :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No wiem Myśa ,tyle ze musze poczekac az skoncza sie te plamienia bo moja gin robi zawsze usg dopochwowe i poprzednim razem jak przyszlam bo mialam umowiana wizyte a akurat w tym dniu dostalam @ to praktycznie mnie zapytala po co przyszlam, skoro nie moze mnie zbadac.....Tym razem wole poczekac az bedzie "czysto" i dopiero pojsc do ginki a w tym czasie chcialam was zapytac jak to mozna zinterpretowac. Bardzo chcialabym miec dziecko ale w tym momencie marze juz tylko zeby przyszla ta @ i moc zaczac kolejny cykl.
 
No wiem Myśa ,tyle ze musze poczekac az skoncza sie te plamienia bo moja gin robi zawsze usg dopochwowe i poprzednim razem jak przyszlam bo mialam umowiana wizyte a akurat w tym dniu dostalam @ to praktycznie mnie zapytala po co przyszlam, skoro nie moze mnie zbadac.....Tym razem wole poczekac az bedzie "czysto" i dopiero pojsc do ginki a w tym czasie chcialam was zapytac jak to mozna zinterpretowac. Bardzo chcialabym miec dziecko ale w tym momencie marze juz tylko zeby przyszla ta @ i moc zaczac kolejny cykl.
no najlepiej zrobić monitoring dopochwowo bo wtedy dokładnie wszystko widać. Różnie to bywa u każdej z nas ale wiem że zdarza się tak kiedy dziewczyny mają torbiele na jajnikach albo właśnie PCO. Nie jestem ekspertem, troszke o tym czytałam i słyszałam, u ciebie nie musi to być akurat to ,może to być problem z hormonami, plamienia przed@ mogą oznaczać niedobór progesteronu.A może warto było by spróbować pić ziółka, ja się na nie skusze i od następnego tygodnia zaczne pić, mam dostać @ pod koniec tygodnia i od tego dnia zaczne terapie zielskową :)no chyba że jest fasolka i @ nie zjawi się

Chicca kochana a może ty zatestuj, a jeśli to fasolka ci płata takiego figla a ty szukasz przyczyn:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a myslalyscie o ziolach ?? mi np po nich sie wyregulowaly cykle ... jak ktores ma z tym problem. i duzo mi napewno pomogly bo pomagaja ladnie przyrastac endo a to bardzo wazne.. ja pilam nr 3 ojca sroki zapraszaam na watek ziolopijki :)
 
Do góry