reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
hej dziewczyny
jest tu ktoś?

tak się zastanawiam, czy to że cykl jest stymulowany clo ma jakiś wpływ na długość cyklu? czy clo wam skróciło czy wydłużyło cykl?

dziś (28dc) mam okropne samopoczucie, męczy mnie dziś straszna zgaga i ciągnie mnie coś w podbrzuszu i chyba zaraz pójdę spać
jutro się testuję z rana.... nawet jakoś się tym zbytnio nie przejmuję, biorę pod uwagę że to może być huśtawka hormonalna po tej stymulacji i nic na teście nie zobaczę
 
reklama
hej dziewczyny
jest tu ktoś?

tak się zastanawiam, czy to że cykl jest stymulowany clo ma jakiś wpływ na długość cyklu? czy clo wam skróciło czy wydłużyło cykl?

dziś (28dc) mam okropne samopoczucie, męczy mnie dziś straszna zgaga i ciągnie mnie coś w podbrzuszu i chyba zaraz pójdę spać
jutro się testuję z rana.... nawet jakoś się tym zbytnio nie przejmuję, biorę pod uwagę że to może być huśtawka hormonalna po tej stymulacji i nic na teście nie zobaczę
moja droga jutro się wszystko wyjaśni, nie martw sie na zapas, mam nadzieję że jutro będzie miła niespodzianka w postaci dwóch kreseczek.
Ja w tym cyklu to nie wiem czy miałam owu czy nie, śluz byl kiepski jak na owu ale jajniki tak kuły kilka dni temu że szok, zobaczymy czy przyjdzie @ na czas. Nie robie sobie nadziei bo nawet męża nie molestowałam zbyt często ,wracaliśmy z pracy padnięci i żadne z nas nie miało chęci:baffled:
 
moja droga jutro się wszystko wyjaśni, nie martw sie na zapas, mam nadzieję że jutro będzie miła niespodzianka w postaci dwóch kreseczek.
Ja w tym cyklu to nie wiem czy miałam owu czy nie, śluz byl kiepski jak na owu ale jajniki tak kuły kilka dni temu że szok, zobaczymy czy przyjdzie @ na czas. Nie robie sobie nadziei bo nawet męża nie molestowałam zbyt często ,wracaliśmy z pracy padnięci i żadne z nas nie miało chęci:baffled:
gdzieś tutaj wyczytałam że jakaś staraczka dużo z mężem próbowali i bardzo duzo się kochali w końcu w którymś cyklu zmęczeni kochali sie tylko raz i się udało-więc jak widać czasem też to jest reguła
 
gdzieś tutaj wyczytałam że jakaś staraczka dużo z mężem próbowali i bardzo duzo się kochali w końcu w którymś cyklu zmęczeni kochali sie tylko raz i się udało-więc jak widać czasem też to jest reguła
tak mi mów:) może akurat? Ja jak mam jajeczkowanie to dostaje wysypki na dekolcie i chyba miałam owu bo dzisiaj jest wysypka więc szansa jakaś jest ,na dodatek odczuwam jajniki i dziwne pobolewania podbrzusza ale tym objawom już nie wierze, zawroty głowy też mi dokuczają ale to pewnie wiosna.

a co z anulą mm jaki wynik testu, czekamy na jakąś wiadomość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jestem już w 1/4 szczęśliwa :-)
za 2 dni powtórzę test z moczu i jeśli znowu będą 2 kreseczki to w poniedziałek idę na betę :) wtedy moja radość będzie już w 2/4,

kolejne szczęścia pozostawiam sobie na usg i na szczęśliwe 9 miesięcy jeśli faktycznie to jest to!

moja druga kreseczka jest widoczna jest czerwona tyle że cienka:happy:

jeszcze jakoś nie mogę w to do końca uwierzyć i chodzę sprawdzam czy ona tam cały czas jest hihiZobacz załącznik 233931
 
Ostatnia edycja:
jestem już w 1/4 szczęśliwa :-)
za 2 dni powtórzę test z moczu i jeśli znowu będą 2 kreseczki to w poniedziałek idę na betę :) wtedy moja radość będzie już w 2/4,

kolejne szczęścia pozostawiam sobie na usg i na szczęśliwe 9 miesięcy jeśli faktycznie to jest to!

moja druga kreseczka jest widoczna jest czerwona tyle że cienka:happy:

jeszcze jakoś nie mogę w to do końca uwierzyć i chodzę sprawdzam czy ona tam cały czas jest hihiZobacz załącznik 233931

No to ja ci po cichutku gratuluję... kochana, nie ważne jaka kreska ważne że jest!!! Za dwa dni będzie grubaśna!!! I spróbuj kupić inny test np. Pretest.. jest bardzo dobry i ma świetnie grubą drugą krechę;-);-) Ja mam dziś 32 dc i okresu nadal brak a już 4 dni po odstawieniu Dupka... ja robiłam test dwa dni temu i wyszła 1 krecha więc czekam nadal... ale nic nie zwiastuję @ nawet cyce mnie nie bolą tylko czasami brodawki zaszczypią.. Czekam do niedzieli jak @ nie przyjdzie to zrobie test... pozdrawiam was serdecznie...

A no i prześlij nam ciążowe fluidki...:-D:-D:-D:-D przydadzą się:-D:-D
 
anula gratuluję

mój progesteron bardzo niski 0,81 więc wniosek że to krwawienie było jednak @ czekam na następną @ i będę się truła całą armią tabletek:(
 
anula to czemu ty sie od razu nam nie chwalisz, super że kreseczka druga jest a tak się martwiłaś. Trzymaj się ciepło

anula gratuluję

mój progesteron bardzo niski 0,81 więc wniosek że to krwawienie było jednak @ czekam na następną @ i będę się truła całą armią tabletek:(
lopop taki nasz los że wspomagaczami musimy się napychać żeby dopomóc fasolce ale czego się nie robi żeby się doczekać maleństwa, głowa do góry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lopop taki nasz los że wspomagaczami musimy się napychać żeby dopomóc fasolce ale czego się nie robi żeby się doczekać maleństwa, głowa do góry
ale ja bedę jakieś jadła i mi wyjdzie przez cały cykl nawet po 2 tabletki dziennie(jednego preparatu) i jakiś tam inny -załamka mnie dzisiaj dopadła
 
reklama
ale ja bedę jakieś jadła i mi wyjdzie przez cały cykl nawet po 2 tabletki dziennie(jednego preparatu) i jakiś tam inny -załamka mnie dzisiaj dopadła

Anula Gratulacje;-)
Lopop jakie tabletki musisz jeśc? Kochana nie martw się w naszym przypadku kiedy staramy się o dziecko najgorsze jest przygnębienie bo wtedy są straszne myśli, głowa do góry i nie daj się złym myślom! ;-) Ja z progesteronu musze jeśc luteine w drugiej fazie cyklu na utrzymanie ewentualnej ciązy.Pozdrawiam
 
Do góry