reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
jeszcze nie dziękuję, bo długa droga przede mną,
a do tego jeszcze jakieś mam myśli że może test wadliwy był i ze może nie powinnam sie jeszcze cieszyć :rolleyes2:,

ale iskierki rano w męża oczach to było coś pięknego na widok tej cienkiej drugiej linii. mam nadzieję ze jak powtórzę test za 2 dni to zobaczę dwie i to grube krechy :happy:

a jeśli już mam te fluidki to przesyłam je w milionach na was wszystkie kolorowe na dziewczynki i na chłopców
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
jeszcze nie dziękuję, bo długa droga przede mną,
a do tego jeszcze jakieś mam myśli że może test wadliwy był i ze może nie powinnam sie jeszcze cieszyć :rolleyes2:,

ale iskierki rano w męża oczach to było coś pięknego na widok tej cienkiej drugiej linii. mam nadzieję ze jak powtórzę test za 2 dni to zobaczę dwie i to grube krechy :happy:

a jeśli już mam te fluidki to przesyłam je w milionach na was wszystkie kolorowe na dziewczynki i na chłopców
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
łapię może jakiś doleci
 
troche nie pisałam świeta i moja uczelnia... wczoraj byłam u mojego ginekologa po dwóch cyklach z duphastonem... zbadal mnie i chcial mi dac jeszcze do niego clo ale zmartwil sie jak powiedzialam mu ze mialam nudnosci i bóle przez okres jego brania ja myslalam ze mnie boli ze moze fasolka ale niestety :-( powiedzial ze zanim zacznie mnie czymkolwiek faszerowac bo clo moze mi zaszkodzic, dal mi skierowanie na badanie progesteronu a narzeczonemu na nasienie. jesli bedzie cos nie tak to kładzie mnie do szpitala na kolejne badania. podejrzewa tez PCO czyli ten zespól pocylistycznych jajników czego sie najbardziej boje. mam bardzo małe jajniki i znajdują sie w nich stare pęcherzyki które są pozostaloscia np jak mialam 12 lat ... strasznie sie boje ze jednak nie bede mogla miec dzieci ;-( moge tez cos po mamie odziedziczyc bo tez miala problemy z zajsciem ehh... dlaczego rodza sie dzieci tym co ich nie chca a ci co je chca nie moga :-( dodam że to połowa cyklu 16 dzien a tam nic sie nie dzieje :-( na szczescie brak jakich kolwiek torblieli
PS. Ogromne gratulecje dla przyszlych mamuś które mają fasoleczki życze zdrówka :-)
 
Ostatnia edycja:
troche nie pisałam świeta i moja uczelnia... wczoraj byłam u mojego ginekologa po dwóch cyklach z duphastonem... zbadal mnie i chcial mi dac jeszcze do niego clo ale zmartwil sie jak powiedzialam mu ze mialam nudnosci i bóle przez okres jego brania ja myslalam ze mnie boli ze moze fasolka ale niestety :-( powiedzial ze zanim zacznie mnie czymkolwiek faszerowac bo clo moze mi zaszkodzic, dal mi skierowanie na badanie progesteronu a narzeczonemu na nasienie. jesli bedzie cos nie tak to kładzie mnie do szpitala na kolejne badania. podejrzewa tez PCO czyli ten zespól pocylistycznych jajników czego sie najbardziej boje. mam bardzo małe jajniki i znajdują sie w nich stare pęcherzyki które są pozostaloscia np jak mialam 12 lat ... strasznie sie boje ze jednak nie bede mogla miec dzieci ;-( moge tez cos po mamie odziedziczyc bo tez miala problemy z zajsciem ehh... dlaczego rodza sie dzieci tym co ich nie chca a ci co je chca nie moga :-( dodam że to połowa cyklu 16 dzien a tam nic sie nie dzieje :-( na szczescie brak jakich kolwiek torblieli
PS. Ogromne gratulecje dla przyszlych mamuś które mają fasoleczki życze zdrówka :-)

Nie martw się kochana ja też mam PCO i skłonności do torbieli.. Biorę Duphaston od 18 dc przez 10 dni, mi właśnie Clo narobił takiego " Czegoś " w jajnikach.. było źle a teraz to już masakra. Dziś mam 33 dc i @ nie ma. Jutro robie test a w poniedziałek ide na betę...
A i to że masz PCO nie znaczy że nie możesz zajść w ciążę.... ja już mam syna. I się udało... i wierze że drug raz mi się uda i tobie też:) pozdrawiam:)
 
i znów jest druga kreseczka, robiłam na teście innej firmy i tym razem też ją widać jest gruba tyle że bladziutka
jeszcze muszę się utwierdzić że jest to ciąża chyba pójdę na betę w poniedziałek jak dam radę :happy:
 
i znów jest druga kreseczka, robiłam na teście innej firmy i tym razem też ją widać jest gruba tyle że bladziutka
jeszcze muszę się utwierdzić że jest to ciąża chyba pójdę na betę w poniedziałek jak dam radę :happy:


Ja też ide na betę w poniedziałek... zrobiłam dziś test i wyszedł mega bladzioch kochana... w poniedziałek skoczę na betę... dziś mam 34 dc a ty? Owulacja była 15-17 dc wiem bo byłam na usg... Wiem że beta hcg wychodzi wiarygodna ok. 14 dni po owulacji. Masz jakieś objawy??? Bo ja mam bardzo dużo śluzu... Takiego mlecznego i w dodatku kleistego... Boję się jak cholera.... już raz przechodziłam bladą kreskę na teście ciazowym i się nie utrzymało...
Pozdrawiam:)

A jaki test robiłaś??? Ja bobo test płytkowy... chciałam niebieski ale w aptece już nie było:(
 
Ostatnia edycja:
dziś mam 34 dc a ty? Owulacja była 15-17 dc wiem bo byłam na usg... Wiem że beta hcg wychodzi wiarygodna ok. 14 dni po owulacji. Masz jakieś objawy??? Bo ja mam bardzo dużo śluzu... Takiego mlecznego i w dodatku kleistego... Boję się jak cholera.... już raz przechodziłam bladą kreskę na teście ciazowym i się nie utrzymało...
Pozdrawiam:)

A jaki test robiłaś??? Ja bobo test płytkowy... chciałam niebieski ale w aptece już nie było:(

ja mam dziś 31dc i 16dzień fazy lutealnej, usg miałam w 20dc już po owulacji lekarz stwierdził wtedy że była, bo widział ciałko żółte.

co do objawów to sama nie wiem wszystkie podobne jak przed @, powiększone piersi, wrażliwsze, czuje lekkie napięcie w podbrzuszu, śluz też mam ale nie jestem w stanie stwierdzić czy nie jest to skutek brania luteiny i temperatura utrzymuje mi się 37-37,1.

pierwszy test zrobiła był to "babi" dostałam go jako gratis do testu "Amil"(oba płytkowe) na obu testach jest widoczna druga kreseczka.

Ja tez mam jeszcze obawy i dlatego tez myślę aby iść na betę.

ale trzeba mieć pełno wiary, że jest wszystko dobrze!
życzę ci aby test bety i lekarz potwierdziły ciążę :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry