reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Anuś :*

Dziewczyny mój mąż własnie odbiera z pociagu swoja ciocię,kyóra spedzi znami część Świat w naszym malym mieszkanku ;-) zatem juz teraz życzę Wam wraz z moimi Szczęściami
Radosnych, zdrowych i spokojnych Świat:-)

Cieszę sie, że Was mam:tak:
 
reklama
Aniu aż mnie ciarki przeszły gdy czytałam Twój post. Tak się cieszę, że już wszystko w porządku. Jesteś bardzo dzielna, ja bym już chyba wyszła z siebie. Dużo zdrowia dla Ciebie i Martusi.

Dziewczyny, korzystając z okazji, życzę Wam Spokojnych, zdrowych Świąt w rodzinnej atmosferze, mamom życzę pociechy ze swoich maluchów, przyszłym mamom spokoju w ciąży a oczekującym upragnionych dwóch kresek :) Pozdrawiam cieplutko :)))
 
Kochane chcialam Wam życzyć Wesołych Świąt...dla Młodych Mam samych radosnych chwil z Maluchami, dla tych Mam już zaprawionych wytrwalosci :) A dla starających się najlepszzego prezentu--dwóch kresek...czego również sobie zyczę...ale też spokoju...nie dajmy się zariować....niech instynkt nami nie kieruje:cool2::cool2:
 
Agusiek_11- Mam zlecone Clo właśnie w celu wywołania mnogiej owulacji. Poza tym dośc często słyszałam, że niby owulacja jest ale czasem ta nasza komórka jajowa wcale nie jest "do końca doskonała" i możliwośc zapłodnienia maleje. Poza tym Clo daje chyba taką właśnie podwójną szansę...Bo w jednym cyklu może dojśc do podwójnej owulacji.
Gryzoń- Mh... czyli mogę spodziewac się, że ten mój co cyklowy pęcherzyk lekko szybciej dojrzeje?? Co do problemów z endo lekarz mnie uprzedził... ale byc może aż tak źle nie będzie... Łudzę się, że ta kuracja Clo da nam upragnione szczęście... Na obecną chwilę dostaję najgorszy prezent pod choinkę :sad: w postaci @... Ale kobieta jestem, więc siłę znajdę i postaram się nie rozwyc z żalu i smutku przy wigilijnym stole.
BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJĘ i pozwolę sobie z pytaniami wracac na Wasz wątek :happy2:
A WSZYSTKIM WAM SPEŁNIENIA MARZEŃ ŻYCZĘ I BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT!!!
 
Nikusia ja mimo clo mialam zawsze 1 pecherzyk
a tak wlasnie mysle ze jak bralam taka konska dawke bo 3 tab dziennie to powinnam miec tych pecherzykow od groma
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wesołych Świąt dziewczyny!!!!!!!! :happy2:
wesolych%252Bswiat.jpg
 
Do góry