reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Butterfly - powodzenia ;))

Mavika - Tobie również na genetycznym :)))) daj znac i wstaw jakies zdjątko :))

My wróciliśmy wczoraj. Niestety moja niunia nadal chora ale dostała od babci inhalator :)) niestety wczoraj znów rozwolnienie a wieczorem krew w kupie... albo coś zjadłam albo jej uczulenie pokarmowe postępuje, bo bardzo się pilnowałam w święta, nie jadłam nic z przygotowanych dań świątecznych, tylko rybkę.... oj tak bardzo nie chce jej karmic sztucznym mlekiem ale ta wizja się strasznie przybliża....
 
Gryzoń Ty z nią lepiej do lekarza idź bo krew w kupce to nie żarty ...A ja sie właśnie najadłam tego co nie mogłam (głównie kapusta) i teraz mam ryk , kwik i ból brzuszka :(
ps:tez dostaliśmy inhalator :-p:laugh2: super sprawa zawsze jak bylam z malymi w szpitalu to pierwsze co zapisywali inhalacje :) dlatego tak go chciałam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie po świętach :)

Gryzonku Kamii ma rację, krew w kupce trzeba natychmiast zgłosic lekarzowi. Mam nadzieje, że to nic powaznego &&&&&&

Kamii mój Franuś ma niestety kolki, więc gdybym karmiła piersią to i tak bym sie nie zdecydowała zjeść niczego wzdymajacego, bo jeszcze wiekszych koncertów nie chcę sobie nawet wyobrażać. Ale rozumiem, ze Natasia nie ma kolek szczęściaro :)

Mavika za genetyczne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Batterfly działajcie działajcie &&&&&&&&&&&&&&&:-)

Fioletowa jak Arturek ?

Moje chłopaczki wybrali się na spacer. S mam przerwę świąteczną w pracy i będzie z nami do 6 stycznia :)
Niestety nasze pierwsze wspólne świeta nie były takie jak sobie wyobrażaliśmy. Mielismy je spedzic z rodziną brata S, ale niestety tam sie wszyscy pochorowali, a zaczęło sie od dzieci. A ze rodzice stosuja tylko naturalne leczenie to do świat maluchy nie wyzdrowialy. I final był taki, że nie mogłam tam pojechać z Franiem. Ciocia przeniosła sie do nich juz w wigilię (ale taka mieliśmy umowę). S pojechał polamać się z nimi opłatkiem i wrócił do mnie i Franka i tak spędzlismy świeta sami. Nawet znajomi nie mogli wpaść, bo kazdemu cos dolegało, jak nie katar to gorączka a szkoda dziecko narażać. Chyba jednak poprzestaniemy na tym, że Boże N będziemy spędzać u mojej mamy, a Wielkanoc z S rodziną. Do tej pory dobrze to wychodzilo.
 
dzięki, Artur już lepiej - katar i kaszel dalej go męczy, ale za to nie gorączkuje
puściłam do przedszkola - mało dzieci, ale przynajmniej jakieś zajęcia mieli
a ja obskoczyłam dziś miasto
odebrałam wyniki - wszystko negatywy - oba zapalenia wątroby, kiła i hiv
tylko zdziwiłam się, bo ja byłam szczepiona na wzwb - nie powinnam mieć jakichś przeciwciał?
 
Fioletowa- nie mam pojęcia bo się nie szczepiłam ...A jak się czujecie? wszystko ok ? wiesz już co będzie>? ;)
Kruszka-Ja tam wole wigilie sami z dziećmi a pierwsze i drugie święto z rodziną , no bo wigilia jest taka fajna , spokojna jak jesteśmy tylko z Dziewczynkami , a nie z tłumem ludzi :))
Błonka-Ty jesteś szczęściara normalnie - jak ja bym chciała ,żeby Natalka miała już te 4 msc :)
Gryzoń- I Jak Kalinka??
 
teraz już spoko, choć wariuję, bo zasadniczo nie czuę ruchów [tj. wydaje mi się raz że czuję a drugi raz że to nie ruchy dziecka]
płeć mam nadzieję poznam 18.01 - wtedy chyba będę mieć połówkowe
 
reklama
Dziewczyny melduję że będziemy mieć SYNECZKA!!! Wszystko prawidłowo, nie chciał pokazać buziaka ale za to siusiaczek jak się patrzy :) Czyli czekam na Andrzejka jeszcze 20 tygodni :)
 
Do góry