reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
I ja trzymam kciuki za dzieciątko marcowe. Wierzę, ze będzie ok :) Moja koleżanka urodziła bliźniaki w 6 miesiącu i są całkowicie zdrowe i nie różniły się niczym od terminowych :)

Kruszka - trzymaj się ciepło z Franusiem :))

Fioletowa - super, że u Ciebie wszystko w porządku :-)

Ja mam jutro wizytę kontrolną u gina.

A dzisiaj to mam jakiś tragiczny dzień - płakać mi się chce i w ogóle jakieś zwątpienie mnie dopadło odnośnie mojej przyszłości - wiecie, to głupie, ale jakaś chandra mnie trzyma i zaczynam być przerażona tym, że stracę wolność - spotkania ze znajomymi, drinki wieczorne na balkonie, głośny seks z mężem, szalone wakacje.. I w sumie winna się czuję z tego powodu, bo za nic nie oddałabym tych moich dzieciaczków, ale może przez to, że sama ciągle siedzę w domu to dziczeję i zaczynam się zastanawiać jak ja zniosę następne 6 miesięcy w ciąży i przynajmniej kolejne pół roku macierzyńskiego w odcięciu od świata. A mi się już chce do ludzi - ładnie się ubrać, wyjść gdzieś na jakieś przyjęcie, wypić dobre winko...
 
reklama
Melduję się po wizycie. Nic nie ruszyło od zeszłego tygodnia, szyjka dalej długa i trzyma. We wtorek mam iść na ktg i usg, a w środę się zgłosić znowu na wizytę. No cóż... Jak tak dalej pójdzie to będę tutaj następną przeterminowaną z tego roku. A może się jednak uda do wtorku urodzić ;-)
Dla staraczek oczywiście garść fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Myśa no możesz się w tym roku nie wyrobić, bo Wielkanoc w tym roku przypada 31 marca, szybko.
My do Polski w połowie czerwca, z małym do neurologa mam, no chyba, że wcześniej uda mi się zajść w ciążę, to prędzej, bo zamierzam tam rodzić...

Gryzoń o tak czekam na razie, w sumie nie wiem na co, ale może jednak się udało. O tak kupi są różne przy karmieniu piersią. Polecam Ci książkę "Pierwszy rok życia dziecka" ona potrafiła często rozwiać moje wątpliwości, jak miałam z małym jakiś problem.

Pachnąca spokojnie życie towarzyskie nie kończy się, kiedy posiada się dzieci, faktycznie na początku bywa różnie, czasem kolorowo, czasem czarno-biało, ale wszystko da się ze sobą pogodzić. Jak od początku przyzwyczaisz dzieci do hałasu przy seksie nie będzie musiała powstrzymywać emocji ;-) Wszystko da się wypracować, powodzenia

Aniu trochę więcej optymizmu, córcia wyjdzie..hym..kiedy będzie dla niej czas, może nie chce być z końca roku, żartuje..Wytrwałości...Może poród się zacznie szybciej niż ci się wydaje...Powodzenia

My niedawno wróciliśmy ze spacerku, lubię ten lekki chłodek :-) Dwie kawy już wypiłam a zasypiam na stojąco, a jak się położę do łóżka, to nie mogę sobie znaleźć pozycji do zaśnięcia..Nie dogodzisz...
 
mam pytanie odnosnie tego leku...
czy macie jakies doswiadczenie w braniu tego preparatu? dokładnie chodzi mi o branie go "profilaktycznie", czyli zanim dowiem sie o ciązy?? bo generalnie mam niski progesteron i ostatnio moj afaza lutealna trwala 11 dni, to troche malo...
dzisiaj gin przypisal mi na moją prośbe ;) duphaston, ale jutro ide zrobic badania na progesteron i prolaktyne i zobacze jak poziom (juz jest faza lutealna).
no i co moze sie dziac po odstawieniu tego w przypadku barku ciązy lub jej obecnosci???

A Duphaston nie jest na podtrzymanie ciąży? Moje koleżanki przynajmniej go brały w takim celu :) A może spróbujesz po prostu ze zdrową dietą i jakimiś witaminami? np. prenatal probaby? Sama stosowałam i jestem w ciąży już. Ogólnie witaminy z tej grupy produktowej są fajne bo mają prawie na wszystko.
 
Agitatka - ja wiem, że życie się nie kończy. Po prostu doła mam dzisiaj jakiegoś i wszystkie negatywne odczucia wyolbrzymiam :) bo gdybym naprawdę myślała, że rezygnuję z siebie i swojego życia to na pewno nie zdecydowałam się na dziecko, a przecież starałam się rok prawie :-) także mam chyba zły dzień i chwila zwątpienia mnie dopadła. Bo jak się rozpatruje sprawę teoretycznie to wygląda to lepiej niż jak się staje oko w oko z sytuacją :-D wtedy robi się poważniej :-D

Agusiek - ja uważam, że jeśli to nie jest uporczywa biegunka, tylko tzw luźny stolec :-D to nie ma co siać paniki. Ale tak jak pisze Agitatka - jeśli to długotrwała biegunka to lepiej skonsultować.

Ania - spokojnie, Twoja Martusia wyjdzie do Ciebie w terminie :-) Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
 
pachnąca nie pękaj! Jak nie przyzwyczaisz dzieciaków jak moi znajomi że rytualne kąpanie z mamusią i tatusiem jest o tej i o tej godzinie, że spać tylko i wyłącznie o tej i to w doskonałej ciszy, to i życia sobie nie usrasz.

Ja też sobie nie radzę z hormonami. Poszliśmy dziś do Reala i były tam body niemowlęce za 5zł. Bałam się wziąć, żeby nie zapeszyć, ale w końcu włożyłam je do koszyka. Przy kasie okazało się, że nie mają kodu i niezbyt miła baba powiedziała że mam iść szukać takich z kodem, bo jak nie to ona musi dzwonić po pracownika. Jej cierpiętnicza mina i entuzjazm, oraz to, że nie chciało mi się lecieć pół sklepu szukać kodu zgasiły mój zapał i zrezygnowałam. A za kasami tak mi się przykro zrobiło, że się ppłakałam że to pewnie zły znak że nie było i pisane tego ciuszka kupić...Masakra...
 
Melduję się po wizycie. Nic nie ruszyło od zeszłego tygodnia, szyjka dalej długa i trzyma. We wtorek mam iść na ktg i usg, a w środę się zgłosić znowu na wizytę. No cóż... Jak tak dalej pójdzie to będę tutaj następną przeterminowaną z tego roku. A może się jednak uda do wtorku urodzić ;-)
Dla staraczek oczywiście garść fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

widzę Aniu, ze w moje slady idziesz :p hihihih ja 42 tydzien i 1 dzien :p mozna powiedziec ze 10 miesiecy w ciazy chodzilam hihihih
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję pilnej rady, w poniedziałek miałam biegunkę znów sytuacja się powtórzyła. Czy to może być szkodliwe dla dziecka?? Powinnam się zgłosić do lekarza?

słońce ja tak mialam w 35 tygodniu ciazy, ale ja miala skurcze do tego, lekarka pytala czy procz biegunki cos mi jest.. gdyby nie skurcze puscili by mnie do domu ze smektą...
 
Do góry