reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Nicola - z tego co wiem to Ovitrelle zawiera w sobie syntetyczną gonadotropinę kosmówkową, która jest wykrywana w testach ciążowych i dlatego nie można robić testów wcześniej niż ok 2 tygodnie po podaniu leku, bo wynik jest niewiarygodny (może być fałszywie dodatni).
W każdym razie trzymam kciuki, żeby Wam się udało, ale musisz jeszcze poczekać spokojnie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
pachnaca to dobrze że dziś masz lepsze samopoczucie. Może to parka :) a masz jakieś przeczucia, daj znać co i jak po wizycie.

ania nie przejmuj się ludzie już tacy są, urodzisz kiedy będzie czas dla Martusi, nie inaczej

u nas dziś od rana pada, ciemno i ponuro druga kawa nie daje rady oczy leca w dół
 
Czesc laseczki;)

Pachnaca - jak po wizycie? Jak sie maja kochane bliznieta?:-)

Ankka - twoja lalunia wyjdzie jak bedzie odpowiedni dla niej czas;) A swoja droga czemu nie w swieta? Najpiekniejszy prezent by byl:tak:Ale z drugiej strony potem miec urodziny w swieta... Czy to sie nie odbije na prezentach? Hehehe:-D

Gryzoń - jak u was?

Błonka - jak mała??

Agusiek - ja tez mialam na poczatku takie realistyczne sny;) Teraz mi przeszlo, ale to ze wzgledu na to, ze juz sie raczej nie budze w nocy na siku:tak:

Kamii - jak sie ma Natalcia?:-)

Królowa - jak sie czujesz?

Mavika - a ty moja towarzyszko? Kiedy wizyta? Czujesz juz dzidziusia?

Fioletowa
- a ty niedaleko za nami jestes;) Jak samopoczucie?

Moje dziecko od dwoch dni szaleje w brzuchu - oczywiscie glownie wieczorem i glownie niedlugo po jedzeniu;) Wczoraj tak sie wypychal ze widzialam jak sie skora do gory podnosi:-DKocham to uczucie!! Czasem jak mnie mocniej szturchnie to az mi ciarki przechodza:-) W czwartek lece na wizyte - mam nadzieje, ze mu siusiak nie odpadl:tak:
A wogole mam teraz niezbyt duzo czasu, ze wzgledu na to, ze moja pizzeria na finiszu przed otwarciem. Wiec czytam was, ale pobieznie i nie zawsze mam czas odpisac;*

A dla wszystkich staraczek moc fluidkow od mojego pilkarza z brzuszka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
 
Kasienkadg gratuluję takich fajnych kopniaczków i życzę rychłego otwarcia pizzerii :-) Szybko tak mocno czujesz swojego piłkarza, mi się brzuch ruszał dopiero po 20 tc, aczkolwiek kopniaki czułam wcześnie. Mnie nie przeszkadza poród w święta, fajnie byłoby być już w domu owszem, ale ważniejsze szczęśliwe narodziny i żeby Martusia była zdrowa. Nic innego mnie nie obchodzi.
Jak tam samopoczucie u reszty? U nas odwilż i jakoś niefajne humorki tutaj mamy :cool:
 
Hej dziewczynki :)

u mnie po wizycie ok - wszystko gra :) Ale płci nie było jeszcze widać - w sumie to tak właśnie myślałam, że za wcześnie, ale i tak byłam trochę rozczarowana.

Kasienka - gratuluję :))) to musi być cudowne uczucie czuć kopniaczki :-D No i trzymam kciuki za pizzerię, żeby furorę zrobiła :-D &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Agitatka - chciałabym, żeby była parka :-) ale to się jeszcze okaże :-) Tak sobie ostatnio pomyślałam, że to jest jak prezent pod choinką - musisz czekać aż przyjdzie czas, żeby rozpakować, mimo że ciekawość zżera :-D

Trzymajcie się ciepło! :)
 
Pachnąca najważniejsze, że wszystko z maleństwami ok :-) Płeć na pewno wkrótce poznasz
Ale mam lenia dzisiaj. Nic mnie nie boli po tych całotygodniowych porządkach, więc dzisiaj nic nie będę robić. A co, odpocznę :-p Przynajmniej mi nogi i kręgosłup nie będą nawalać wieczorem jak ostatnio. No i zaczynam puchnąć chyba, wieczorem jedna ręka była większa od drugiej. Ale po nocy przeszło, więc z tego co się orientuję, nie ma się czym przejmować
 
reklama
Kasienkadg dzięki za troskę :) U mnie dobrze, apetyt dopisuje, na wadze na szczęście niecałe 2 kg na plusie. Wizyta u mojej gin w poniedziałek o 18.00 a połówkowe 27.12 o 17.00, albo na jednej albo na obu dowiem się co to za Osoba we mnie siedzi i sprzedaje szturchańce :)
 
Do góry