reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
my dzis kebaby bo ranek i poludnie przed lapkiem na serialu :p 2 sezony obejrzelismy wrogiego nieba hehe o kosmitach :p a teraz juz nie ma czasu na gotowanie, zaraz przyjdzie kebab :p a zoska spiewa do siebie w wozku lezy hahahaha
 
Pachnąca ja też mam czesto chęć na pizzę i tosty z serem, mimo ze to mega nie zdrowe nigdy po tym nie miałam po tym mdlości:) Zastanawiam się czy w ciąży można bez przeszkód jeść grzyby np. pieczarki?
A jak się czujecie?
Dawno mnie tu nie było,Aniu na kiedy Ty masz termin, jakoś kojarzy mi się 10 grudzień ;)
Jak tam świerzo upieczone mamusie?
 
Cześć Dziewczyny!
Pachnąca, dzięki, że pytasz, ale w sumie nie mam o czym pisać. Jestem już zmęczona i nie chce mi się wspominać o tym samym kolejny raz. U nas bez zmian. Ciąży brak, plamienia powróciły i nawet nie mam ochoty robić już żadnych badań i brać leków. Nie widzę w tym sensu, skoro nie pomagają. Na forum prawie nie zaglądam, bo nie chcę Wam smęcić i psuć humorów swoim nastawieniem. Sama czuję się podle, choć udaję, że jest wszystko ok. Wczoraj nie wytrzymałam i zwierzyłam się mamie, że nam nie wychodzi. Trochę mi ulżyło. Może mama wymodli nam w końcu to dzieciątko, bo ja już nie mam pomysłu.

Trzymajcie się Dziewczyny ciepło. Przed Świętami na pewno do Was zajrzę.
 
Aneczek nie smęcisz, czasami lepiej coś z siebie wyrzucić niż to w sobie tłumić. W końcu się uda, zobaczysz!
Pachnąca oj chciałabym już się wybrać na porodówkę :tak: Teraz już tak. Wzięłam się za porządki, ale myślę że o ile coś ruszy to dopiero w czwartek na wizycie. Może już mi da skierowanie na szpital i na wywołanie
Agusiek termin mam równo za tydzień, 18 grudnia
A jak tam wy się czujecie wszystkie? Mdłości, tfu tfu przeziębienia?
 
Ania - to na święta będziesz już z Martusią w domku :)) Ale CI zazdroszczę :))

Mi się dzisiaj śniło, że rodziłam - tzn miałam termin i chodziłam czekając na skurcze, a tylko brzuszek mnie trochę bolał. I aż się obudziłam wystraszona, że naprawdę coś mnie boli, a rodzić jeszcze nie powinnam :-D chociaż ogólnie to nie był straszny sen :-)

Aneczka - a może po prostu powinniście zmienić lekarza i przejść na dalszy etap wspomagaczy? Porobić badania i znaleźć przyczynę niepowodzeń. Na razie przecież bierzesz tylko dupka, więc może powinnaś ruszyć z clo? i może Emek powinien przebadać nasienie?

Agusiek - wg mnie nie ma przeciwskazań do pieczarek :) Ja ubolewam nad przeciwskazaniami do śledzi, łososia itp.

Ja w sumie czuję się dobrze - czasami trochę brzuszek pobolewa, ale lekko. I jeśli coś jest nie tak, to raczej dlatego że jestem wystraszona, że coś mogłoby być nie tak :-D
Mdłości mi ju praktycznie przeszły, ale teraz mam okropną niestrawność - bekam jak stary bosman, zgaga mnie męczy i zaparcia.
Macie jakiś skuteczny sposób na zaparcia? Faszeruję się owsianką, owocami i jogurte
 
hej

dzięki wielkie za głosowanie - WYGRALIŚMY!
nie sądziłam, szczerze mówiąc, bo nasze przedszkole jest małe - całe przedszkole to zaledwie 30 dzieci, ale dzięki wszystkim przyjaciołom się udało :-D

ja mdłości w zasadzie już nie mam, czasem na jakis zapach czy coś
o przeziębieniu też już zapomniałam
tylko wstaję w nocy na siku, a jak się obudzę to nie mogę usnąć... ale takie uroki i wolę to niż wymioty

pachnąca - jabłka są dobre
a z tym że "martwię się że mogłoby być coś nie tak" to sama tak mam... zamiast cieszyć sie, że jest dobrze, lepiej, to się głupio nakręcam... ale spoko, już niedługo będziemy czuć ruchy, to będzie troszkę lepiej

Ania moja siostra jest z 18 grudnia - fajny termin :-D hehe artystka
 
reklama
Pachnąca z bekaniem i ciągłym odbijaniem też mam problemy, mi mdłości chwilowo puściły, ale lubią przychodzić po kilku dniach spokoju więc jeszcze się nie cieszę. Jeśli chodzi o zaparcia to piję wodę z cytryną a przed snem jem pomarańcze (ogólnie mnie coś na cytrusy wzieło). NA mnie to działa, np jadłam też suszone śliwki oraz jabłka ale przejadły mi się :)

Też tak mam z tym zamartwianiem się, ech... JAk mdli to źle ale jak nie mdli to myśle dlaczego. Podobnie z podolewaniem brzucha, choć u mnie ustąpiło pobolewanie jako takie a częściej pojawia się uczucie ciągnięcia w pachwinach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry