reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kochane ja się nie odzywam, bo jakoś nie mam nastoju....ale mam do Was pytanie, co sądzicie o ziolach? o.klimuszko albo o.sroki??
 
reklama
Ikasia ja piłam o. Sroki jeden cykl, bo o ile poprzednie miałam 28 dni, tak ten z ziołami ponad 40, więc więcej z nimi nie ryzykowałam. Z kolei koleżanka miała po nich normalne cykle regularne, ale w ciążę zajść i tak nie mogła, z tym że to nie wina ziół, a słabych plemników męża
 
Cześć kobietki, trochę mnie tu nie było i jak sobie poczytałam sporo się działo

Aniu Ty już na wylocie prawie, trzymam kciuki wszystko skończy się tak jak powinno, spokojnych ostatnich chwil z brzuszkiem, a potem tylko tulenie córeczki :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Gryzoń mi zazwyczaj na takie dolegliwości pomaga maść Pimafucin albo Vagisil, ten drugi jest dostępny bez recepty
Pachnąca przeżyłaś chwile grozy, ale dobrze, że sytuacja już jest opanowana :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
butterfly ja jak na razie już trzeci cykl z Clo i bez rezultatów, ale jak dziewczyny mówią, na poczęcie składa się wiele czynników i Tobie może się uda za pierwszym razem &&&&&&&&&&&&&&&&&&& powodzenia
kamii a jak twoje pociechy, lepiej się czują???

Pozdrawiam resztę dziewczyn, ale nie ogarniam po takim czasie co u każdej z osobna ;-)

Ja z cyklem jakoś idę...Zobaczymy czy się udało i będzie prezent na święta, tak jak w tamtym roku...Oby tylko finisz był szczęśliwy...
Umyłam już wszystkie okna, a trochę tego mam i jeszcze nie otwierają się wszystkie, a jak tak to na zewnątrz :wściekła/y: Głupi naród, więc się trochę nagimanstykowałam, firany poprane...Najgorsze za mną

Z moim M nigdy się tak dobrze nie układało, jak za dawnych czasów :-D:-D Śmiałam się, że czasem zachowujemy się jak nastolatki, ale wolno nam :happy:
Synek zdrowy, skwarka mu tylko wyskoczyła na wardze, ale fiolet działa cuda. Ładnie suszy zmianę :tak:

Trzymajcie się :tak:
 
Agitatka w takim razie trzymamy za testowanko, aby było szczęśliwe w tym cyklu i abyście mieli fajny prezent i nastrój na święta. Dobrze, że młody zdrowy, oby tak dalej :tak:
 
Ja też nie nastawiam się na jakieś cuda,że od razu zajdę w ciąże ( chociaż będzie mi miło jak będę miała taką niespodziankę ) :tak: na czym dokładnie to polega? Wiem,że mam brać 2x1 tabl. od 3 d.c przez 5 dni i w 8d.c albo 9 zgłosić się na USG i co dalej???
 
chyba mogę powiedzieć że wracam, zamówienia powysyłane - kończę robić prezent dla siostry na urodziny, prace "zadane" poodrabiane - mogę relaksować sie przed kompem ;-)

teraz to już muszę być na bieżąco ;-)
 
Ikasia - ja brałam femifertil - to są tabletki ziołowe przez 3 cykle i wtedy sie udało. Może coś pomogły :)

Fioletowa - czas odpocząć :)

Agitatka - powodzenia. To że się uda to pewne, tylko to czekanie dobija....

Mam clotrimazolum ale w globulkach - wcale nie jest mi lepiej, wręcz mam wrażenie że bardziej piecze, Kur.... zaraz oszaleję jak druga noc tak zarwę to jutro bedzie kiepsko, na szczęście mama jutro mnie odwiedzi to mi pomoże.
 
reklama
o tak zdecydowanie

w tym tygodniu mam kilka wizyt - muszę w poniedziałek iść po odbiór wyników pappa - do tej pory mi się nie udało, ale przez telefon dowiedziałam się że wszystko ok, a potem w środę lub czwartek do ginki na wizytę
i jeszcze zarejestrować się do kardiologa - pewnie na marzec albo i kwiecień

ale tak poza tym - sama w domu, będę odpoczywać
 
Do góry