reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Królowa-No niestety Natalka nam się tak pochorowała...Nadii nie widziałam przez cały tydzień .. I Czekam na nią w domku bo gdzieś tam jechała z teściami .. Czekam i się doczekać nie mogę ..nawet mikołaja z nią nie spędziłam..
 
Mavika, cytrynę już mam gotową na jutro :) byle tylko nie zapomnieć.

Aniu, pewnie się jakoś przyzwyczaję, dobrze że święta po drodze to trochę się do lenistwa przyzwyczaję.

Kamii, nie wiem co czujesz - ten rodzaj tęsknoty poznam dopiero za kilka miesięcy. Ale pamiętam, że gdy moja koleżanka była w drugiej ciąży, jej rodzice zabrali starszą córkę (3-letnią) nad morze, by Gosia mogła odpocząć. To ona po kilku dniach wsiadła w pociąg i pojechała po córkę bo tak za nią tęskniła :))) Niedługo już będziesz z Nadią :)
 
Kamii to nieciekawie miałaś, ale już jest wszystko w porządku..Tak??
Oj tak tęsknota za dzieckiem jest nie do opisania, pierwszy raz tego doświadczyłam w te wakacje, na własne życzenie, chciałam odpocząć od synka, spędzam z nim 24h. I M zabrał go do swojej mamy, to były tylko 3 dni, a ja wyłam jak bóbr, on mój mały nic...:confused:

Królowa Ty już masz po prostu syndrom wicia gniazda, i dlatego chcesz mieć już gotowe wszystko dla dziecka :-)
Oj glukoza, ja nie miałam tego badania w ciąży, bo wszystko zwróciłam od razu po wypiciu, a fuj...

Moja nadzieja została rozwiana, święta spędzamy sami w Anglii :-( A miałam malutką nadzieję, że jednak...bo bilety były w całkiem przystępnej cenie, a tu dupa...
Ten tydzień dłuży mi się strasznie, niby na nic nie czekam, ale jakoś dziwne się czuję :confused:
Żebym chociaż mogła wyjść np. do miasta pokupować prezenty, ale nie mogę, bo jak mały zobaczy, to będzie pozamiatane...
I weź tu dziś bądź mądry człowieku...

Miłego dnia kobietki
 
Królowa ja z dnia na dzień musiałam przywyknąc do innego trybu życia, przez pierwsze dni budziłam się o 5 rano czyli tak jak bym szła do pracy. Zresztą miałam wyrzuty sumienia że musiałam zostawić wszystko z dnia na dzień, chociaż wiem że mój pracodawca nie jest w porządku i czy bede miesiąc na chorobowym czy całą ciąże to jak wrócę po macierzyńskim pożegna się ze mną.... Daj znać jak po testach z glukozą!
Kami jak twoje dziewczynki??

Ja mam pytanie: mój lekarz pomylił się w recepcie na duphaston, wizytę mam we wtorek a tabletki skończą mi się w niedzielę. Czy taka jednodniowa przerwa w braniu leku może zaszkodzić?? Poczekać jeden dzień czy pojsc wczesniej po receptę??
 
hej

ja bym poszła po receptę wcześniej

agusiek, a jak wygląda u ciebie sytuacja z pracą? tzn, chciałabyś wrócić, masz możliwość zmiany na inną, nie zamierzasz wracać?
bo wiesz - jest metoda na powrót, gdzie szef nie może cię wywalić chyba że sam zbankrutuje, albo ty ciężko naruszysz przyepisy
ja tak wróciłam do pracy - pisze się podanie o zmniejszenie etatu choćby o godzinę dziennie - czyli że wracasz na 7/8 etatu, maksymalnie można zmniejszyć do 1/2 etatu - wtedy przez rok masz zapewnioną pracę, wywalić cię nie mogą, jakby co to podaj mi na priw swój adres mailowy, to ci podeślę moje pismo w tej sprawie
:-D

dziewczyny zdrowia życzę dla maluszków
na kolki polecam sab simplex - niemieckie kropelki, u nas się sprawdzały...
 
Filoletowa, ja chciałabym wrócić po urodzeniu bo innej pracy na oku nie mam. Ja mam umowę na 2 lata kończy mi się w 2014 r. więc nie wiem czy bedzie mnie chronić jakiś przepis, zwyczajnie nie przedłużą mi umowy.
 
agusiek ja jak brałam dufka to jak mi miało braknąć, to zamiast 3 razy na dobę brałam 2 razy na dobę co 2 dzień tak, żey starczyło. Nic się nie stało. Ale jak możesz, idź wcześniej po receptę.

kamii dużo zdrówka dla Natki!

Agitatka ja bym się z Tobą chętnie zamieniła i spędziła święta sama z mężem...Moja mama robi Wigilię choć ma ręce do ziemi już i mi jej żal, bo wiem, że najchętniej przeleżałaby ten okres w łóżku, za teściami i rodzeństwem mojego męża totalnie mi się nie tęskni, więc najchętniej bym wyjechała tylko z nim.

Ja dziś odebrałam wyniki badań krwi. Ph spadło z 8 do 6,5, więc jakbyście miały problem ze zbyt wysokim pH moczu, polecam brać żurawinę w tabletakch. Leukocyty ciut podwyższone (ból gardła zawsze przypada na pobieranie krwi:) ) no i spadł mi hematokryt trochę poniżej normy, a hgb na dolnej granicy. Wszystko jasne czemu mam fazę na pasztet :) Nie mogę się doczekać poniedziałku. Może poznamy płeć!
 
Ja wiem że to tylko jeden dzień a schizuje, mavika u mojej przyjaciółki już w 17 tyg widział że to dziewczynka więc masz dużą szansę poznać prawdę :) a czujesz już ruchy dziecka??
 
reklama
Mavika no coś w tym jest, ja za teściową też nie przepadam, ale wolałabym to niż tak sami, smutno mi będzie, bo jestem przyzwyczajona, że na Wigilię i Wielkanoc spotykamy się wszyscy u mojej babci, kiedyś ona sama wszystko przygotowywała, ale już lata nie te i moja mama ze swoją siostrą dzielą się obowiązkami, a babci zostają pierogi, bo robi najlepsze na świecie. I dla mnie to wielka różnica, 3 osoby przy stole, to nie to samo co 25..I tego, i tej atmosfery najbardziej mi będzie brakowało :-(

No wyników nie masz książkowych, podwyższone leukocyty świadczą chyba o jakiejś infekcji
 
Ostatnia edycja:
Do góry