reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
tantum rosa nawet nie pomaga, ani clotrimazolum, troszkę lepiej jest jak sę rumiankiem podmyję - ale az płaczę z tego swedzenia. Wogóle po tych przygodach z nerkami i cewnikami jak cokolwiek i sie tam dzieje to az mnie otrząsa. Mam nadzieję ze wytrzymam do poniedziałku.
 
reklama
Butterfly - tutaj większość brała CLO :-D Mi się udało w 3 cyklu, w czym pierwszy nie zadziałał, bo za mała dawka była. Czyli udało się w drugim cyklu owulacyjnym :)
A Ty zaczynasz brać? :)

Gryzoń - to może do jakiegoś internisty idź - powinien Ci wypisać clotrimazolum w tabletkach dopochwowych (tylko nie wiadomo czy Ty teraz możesz??)
Ja używam jeszcze Lactacyd płyn ginekologiczny - ma bardzo niskie ph 3,5 i pomaga
Mnie kiedyś dorwało takie straszne swędzenie, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić jak za granicą byliśmy. I totalnie nie wiedziałam co robić - od mycia piekło, a bez mycia straszliwie swędziało, że normalnie funkcjonować nie mogłam.
 
Ostatnia edycja:
pachnąca dziękuję za odpowiedź, ciekawi mnie kiedy udało się zajść w ciążę z CLO bo i ja z tym startuję. Wczoraj miałam wizytę u gin i okazało się,że nie mam owulacji ( co z resztą podejrzewałam ) i właśnie dostałam receptę na te tabletki i zaproszenia na monitoring :)
 
Butterfly - w takim razie trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Trudno powiedzieć kiedy się uda, bo to zależy od wielu czynników - czy traficie w dzień, czy pozostałe parametry u Ciebie ok, czy nasienie partnera ok itp. Ale clo wielu dziewczynom pomogło, więc trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pamiętaj tylko, że nie powinno się go brać więcej niż 6 cykli pod rząd, bo zwiększa ryzyko raka jajników :)
 
pachnąca dziękuję bardzo :tak: resztę mam wszystko w normie, tylko właśnie coś ta owulacja szwankuje. Mam nadzieję,że nie będę musiała ich brać aż tak długo :) :-D Nasienie partnera jest w porządku, tylko mi coś zaszwankowało po poronieniu :baffled:
 
butterfly - powodzenia z clo, wielu kobietkom tu pomogło :))

pachnąca - mam lactacyd, nie pomaga. Ale jedzie już do mnie moja koleżanka lekarka z receptą. Dzięki Bogu bo całą noc w wannie przesiedziałam. Wiecie co - ja chyba jestem skazana na ta wannę !!! jak rodziłam kamień - jedyne co mi dało ulge to wanna, jak rodziłam Kalinkę tez wanna, na zapalenie - jak widac też wanna - ale już nie kąpiel niestety... bo nie mogę.....

może dzisiaj cosik przejdzie bo oszaleję, juz się tak podrapałam że ledwo siedzę
 
reklama
Gryzoń ja tez zlapałam infekcje-tam- najpierw swędziało potem piekło i znów swędziało, clotrimazolum zużyłam pół tubki i nie pomogło ale znalazłam w aptece MULTI-GYN ACTIGEL pomogło dopiero jak wcisnęłam sobie do środka i oczywiście z zewnątrz tez obficie smarowałam. Najpierw uczucie masz takiego gorąca jak by ci wypalało te zarazki a za chwilke ulga, pomoglo po pierwszym użyciu a clotrimazolum nie dało efektów. W Polsce to tez mozna kupić ale jak koleżanka jedzie z receptą to pewnie ci pomoże ale w razie czego ten żel bardzo mi pomógł. Fajnie nawilżył podrażnione miejsca i złagodził towarzyszący dyskomfort
 
Do góry