reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
No, Błonko, powiem Ci że cieszę się że ciąża przypada mi na zimę i wiosnę. Od czerwca akurat będę mogła z moją Bubą małą (tudzież Bubu małym) na spacerki uderzać, na słoneczko i powietrze wystawiać.

Ja się czuję już coraz lepiej. Nawet już nie muszę jeść tylko lekkiej zupy na obiad :) Poza tym chyba zaczyna kopać. Czasem czuję tylko puknięcia, a raz nawet dało się to wyczuć pod ręką! Nie mogę się doczekać kiedy poznamy płeć. 17go idę na wizytę do mojej gin, a jak nie to 27.12 na USG genetycznym. W Sylwestra będziemy już "opijać" płeć! :)
 
Błonka za to latem wsuniesz jakieś klapki na nogi i chodzisz, a zimą te buciory :baffled: No i kurtka zimowa... Jeszcze ledwo się mieszczę w jedną, ale jak dzisiaj np. ubrałam pod nią polar to już miałam problem się zapiąć. A szkoda mi kasy na te ciążowe po 300 zł :dry: Nie ma to jak rodzić na wiosnę - kwiecień, maj. I na spacerki szybko się wyjdzie, a zimą to strach z takim maleństwem
 
ja mam termin na pierwszy dzień wiosny i jest to dla mnie idealne rozwiązanie - spacery gdy będzie już cieplej. No ale w kurtkę musiałam się zaopatrzyć, w mojej już od dawna się nie dopinam.

Pachnąca - ja mam odwrotnie - paznokcie twarde i zdrowe a włosy gówniane i cienkie. Choć teraz paznokcie zaczęły się rozdwajać więc jedno i drugie do dupy mam ;P

Jutro wraca mój mąż :))))) co prawda pod koniec stycznia znów mi wyjedzie, ale 2 miesiące się nim nacieszę. A później już go nigdzie nie puszczę :) Powyrywam kartki z paszportu, jak w "Misiu"
 
:-D:-D Królowa ale mnie rozbawiłaś tym wyrywaniem kartek z paszportu :-D

Mój B. przyjeżdża dzisiaj na weekend, a potem jeszcze tylko tydzień na wyjeździe i już będzie ze mną :) też się nie mogę doczekać, bo to nie jest fajne jak wyjeżdża wtedy, kiedy szczególnie go potrzebuję. Ale taka praca..:/

Ja też właśnie myślałam, że w sumie to nieźle mi się trafiła ta ciąża - w zimę mam lekki brzuszek (nie muszę nowych kurtek, mam jedną starszą za dużą dla mnie więc będzie jak znalazł na większy trochę brzuszek), a największy brzuch będę miała na wiosnę, więc i ubrania lżejsze, ale jeszcze brak upałów. A po porodzie cieplutko i można z dzieciakami spacerować i nie trzeba ich jakoś grubo ubierać ;) więc w sumie to dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
blonka dzieki musialam sie kogos poradzic i dopytac bo 1 raz w zyciu mialam jakies zaszczyki , myslisz ze moze sie udac za 1 razem i bedziedzie pecherzyk ale ciazowy , mi sie wydaje ze to by bylo zbyt piekne :)
 
sa osoby ktorym sie udaje za pierwszym, bo komorka byla odpowiednia, plemnik byl fajny itp.. na ciaze sklada sie tak wiele czynnikow ze te wszystkie dzieci to CUDY :) czasem jest tak ze komorka jest ok, ale endo cienkie... albo plemnik nie taki jak trzeba.... trzeba czekac cierpliwie :) ;*
 
heloo

no my dzięki Bogu rozpakowałysmy się przed śniegiem - bo nie miałabym teraz kurtki juz żadnej. Na jutro miałam termin :)))) a dzisiaj już dwa tygodnie kończymy :))
Małą troszkę brzuszek pobolewa od kilku dni ale lekarze zgodnie mówią że mam jesc wszystko, a brzuszek boli bo dzidzia je zbyt łapczywie i połyka powietrze - wazy juz 3 kg :))))

Ze mna za to gorzej - złapałam zapalenie albo jakąs grzybicę..... zaraz się zadrapię na śmierć a do p dr dopiero w poniedziałek na 16.45

My tez same mój A. Pojechał do Lublina do pracy. Smutno samej tutaj, nudzi mi się :))

Nicola - ja miałam pregnyl. Zawsze pękały po nim ale się nie udawało. Ponad to zawsze po zastrzyku bardzo boleśnie pękały - dokładnie wiedziałam kiedy :)) Odczekaj kilka cykli. Nie nastawiaj się że za 1 razem sie uda. Tak jak pisała Błonka, musi się wiele czynników zgrac aby sie udało.

Annia - uciekaj na porodówkę!! bo tu dziewczyny czekają. Po mnie chyba nikt sie nie zaraził......

Ikasia - jak tam słonko.... rozkręcił sie @??? myślę dużo o Tobie.

Królowa - tez się uśmiałam z tego paszportu haha.. no ale cóz widze że większośc naszych mężów gdzies wyjeżdża... mój wyjeżdża i na dodatek pracuje na nocki - tylko, wiec nawet jak ma dzień wolny to wstaje o 16 - a ja cały dzień się nudze i cicho siedzę zeby mógł pospać....

mavika - to na pewno kopniaczki :)))
 
wiedz dziewczyny nie napalam sie , bo wtedy bedzie jeszcze gorzej jak nic nie wyjdzie tlumacze sobie ze narazie sie lecze i to ma mnie podkurowac a przy okazji mozna probowac a jak przyjdzie pora to wtedy sie uda tylko mam nadzieje ze nie potrwa to bardzo dlugo :)
 
reklama
Gryzoń, a próbowałaś tantum rosa? Podobno nie tylko na ranę, ale na swędzenie też dobrze działa
Dzisiaj jak już pisałam się nigdzie nie wybieram, M. pojechał do pracy na 20tą, ale jutro to już jak najbardziej mogę ;-)
Nicola tak jak Błonka pisze - musi wiele czynników się zgrać, żeby się udało. W pierwszą ciążę zaszłam od razu, w pierwszym cyklu starań. A teraz staraliśmy się aż 1,5 roku. Chociaż ja i tak zawsze będę mówić, że to nam ksiądz przez wstawiennictwo św. Dominika wymodlił :tak: Napisz do sióstr dominikanek, przyślą ci pasek, noś go, odmawiaj z wiarą litanię. Nie zaszkodzi, a może właśnie tego brakuje, może wtedy zawierzysz i trochę wyhamujesz i wtedy się uda
 
Do góry