reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ciekawa jestem tylko czy to jest tak ze po wstrzyknieciu tego zastrzyku to jest pewne ze pecherzyk peknie czy moze jest mozliwe ze do tego nie dojdzie
 
reklama
Gryzoń - ja wcale nie jestem chudziuteńka :-D obecnie ważę 65 kilo, a normalnie przeciętnie ok 60. I raczej do takich przeciętnej budowy należę, niż to szczególnie szczupłych :) Jak Kalinka??

Ania- jak Twoje samopoczucie ?? Pewnie Emek by Ci się przydał przy porodzie, ale jak nie chce, to nie ma co zmuszać, bo może jeszcze gorszy efekt przynieść. Na pewno to przeżywa, tyle że po cichu :)

Błonka - jak Zosieńka?

Kamii - jak Twoje dziewczyny?? lepiej trochę?

Apropos manicure - chętnie zrobiłabym sobie żele przed porodem - nosiłam kilka lat french żelowy na naturalnych paznokciach i byłam bardzo zadowolona, ale znudził mi się jakiś czas temu i mam krótkie, zwykle na czerwono pomalowane.
Ale myślę, że takie żele to dużo wygody przy małym dziecku jak nie ma czasu zadbać o paznokcie. Nawet mój Emek stwierdził, że łatwiej się wyrwać na 2 godziny raz na miesiąc do kosmetyczki niż ciągle dłubać przy paznokciach samemu :)
Tylko boję się właśnie że w szpitalu mnie pogonią - jak miałam histeroskopię to musiałam ściągnąć.
 
Ostatnia edycja:
aha to nie wiedzialam ze moze byc taka opcja ,niee wiem zobaczymy co bedzie dalej boje sie tej wizyty za 2 tygodnie sama nie wiemm slaczego ale sie boje :(
 
Pachnąca w większości szpitali z tego co słyszałam do porodu nie można mieć pomalowanych paznokci. Zresztą w ciąży to tak chyba wielu z nas rosną szybko, że to uzupełnianie frencha może być męczące. Ja ciągle tylko piłuję, nie maluję ani nic.
Dzięki, dzisiaj się czuję dobrze, mój M. się wreszcie do roboty zabrał i myje łazienkę. Oczywiście nie tak dokładnie, bo wypróbowuje myjkę parową, ale zawsze to już coś, jak zaczął to pewnie skończy :-p Wgrzmociłam pół litra kawy, tzn. kawa to tylko z nazwy, bo tej to jakieś 50 ml, a reszta to mleko. Ale miałam taką ochotę, że szok, a kawy nie piję już 4 albo 5 lat :happy2: I możliwe, że już w ten weekend siostra mi odda autko :-D Mówcie co chcecie, duże auta są wygodne jak się dalej jedzie, ale wysoko w ciąży wsiąść i wysiąść z tych wygodnych siedzeń to masakra. Mój teść jak był po endoprotezach to też wolał jeździć Seicento niż tymi dużymi i wygodnymi, bo łatwo się wsiada i wysiada i nie trzeba naciągać żeby drzwi zamknąć, wszystko w zasięgu ręki i wzroku hihi :-p
 
Ania - wierzę, że jak się ma brzuszek, to nie łatwo jest wejść gdziekolwiek, a do takiego terenowego, to i bez ciąży czasem nie łatwo :))) Ja mojego Emka też będę musiała zagnać do sprzątania łazienki (zazwyczaj ja ją sprzątam, bo taki mamy podział, ale teraz boję się oparów z detergentów, bo są teratogenne i mogą uszkodzić dzieciątka, więc nie ma wyjścia - Emek musi sprzątać :))

Co do szybkiego wzrostu paznokci to masz rację Ania, ale moja własne są bardzo słabe - rozdwajają się jak szalone :)) dziwne to, bo włosy z kolei mam jak chwasty - grube, ciężkie, długie. A niby paznokcie i włosy są pokrewne jeśli chodzi o budulce :)
 
ale nie uwarzasz ze strasznie dlugo az za 2 tygodnie przeciez mozna by bylo to wczesniej sprawdzic , a co ma byc to bedzie

moze chce sprawdzic jak Ci endometrium uroslo i sprawdzic czy jest wszystko ok i czy nie ma torbieli, na pewno chce Cie obejrzec po cyklu moze wdrozy nowe leki, a moze juz bedzie jakis pecherzyk ciazowy
 
reklama
Do góry