reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
boli mnie jak na miesiączkę no, znowu tak mnie cni i kłuje w podbrzuszu...grrr, chyba jednak eis upije na imprezie firmowej 7mego grudnia....
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Nie pisałam wczoraj bo dużo działo się i w domu byłam po 1 w nocy. Ale od początku: na usg połówkowym (drugim zresztą) wyszło wszystko ok, parametry wszystkie są dobre, potwierdzona dziewczynka. Lekarz przełączył na 4d by przyjrzeć się buźce, akurat przyłapaliśmy ją... jak dłubała w nosie a zaraz po tym jakby się uśmiechnęła i odwróciła zawstydzona, śmieszne to było. Potem jeszcze parę razy udało się przyłapać twarzyczkę w 4d. Jest naprawdę piękna, nawet lekarz ciągle powtarzał, że wyjątkowo piękna dziewczynka :) dla nas oczywiście najpiękniejsza. Mamy film i już go oglądaliśmy :)
I waży 500 g :))))

Natomiast lekarz ten gdy opowiedziałam o moich dolegliwościach kazał udać się do szpitala (podejrzewał, że może być coś nie tak z woreczkiem żółciowym lub nerką). Pojechaliśmy więc - było już ok 21 - na SOR. Podjechaliśmy do szpitala, w którym nie ma oddziału ginekologicznego więc będąć jedyną pacjentką w ciąży traktowana byłam jak VIP. Myślałam, że mnie odeślą albo każą przyjechać rano, ale zajęli się mną bardzo wnikliwie. Pobrali krew, zrobili usg. W usg nie wyszło nic niepokojącego, krew w zasadzie też ok, uwidocznił się tylko jakiś stan zapalny i ucisk na wątrobę (no to domyślam się co lub raczej kto może uciskać ;).
Z jednej strony uspokoiło mnie to, że nic złego nie dzieje się w brzuchu, a z drugiej oznacza to, że jeśli to faktycznie kręgosług to będzie boleć jeszcze kilka miesięcy... Oczywiście nie mogą potwierdzić, że to faktycznie kręgosłup bo nie zrobią mi prześwietlenia, ale wszystko na to wskazuje - ulga w pozycji leżącej, ból promieniujący od łopatki pod prawą pierś nasilający się przy wdechu, nawet ból przy ucisku no i to, że gdy leżę, moja prawa noga samoistnie skacze albo raczej "wzdryga się". Zatem ostateczna diagnoza jest - nacisk na nerw.

Dzisiaj nie poszłam do biura, mam zamiar leżeć jak najwięcej i mam nadzieję, że choć trochę przejdzie. Do Szkocji oczywiście nie lecimy bo nie zniosłabym podróży w pozycji siedzącej :( szkoda mi tego wyjazdu i smutno ale przecież nie mogę się zmuszać bo stres związany z bólem na pewno nie pomaga i źle wpływa na dziecię moje najcudowniejsze :))))

No to się rozpisałam, muszę doczytać co u Was, bo na razie tylko o sobie...

PS. Dostałam na usg kilka gazet o dzieciach, noworodkach itd i w tym jaką wyprawkę kupić i czym się kierować. Mam nadzieję to przestudiować i może trochę mi to pomoże bo ja wciąż zielona jestem :)
 
Ostatnia edycja:
Królowo najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok i gratuluję pięknych widoczków. Imię już wybraliście?
Ech piec c.o. nam się zaczyna rozwalać :baffled: Znowu się "remoncik" szykuje, musimy wywalić okienko z piwnicy i wybić kawał ściany, żeby stary wynieść i nowy wstawić. Dobrze, że jeszcze mrozów nie ma, ale do środy wszystko możliwe.
Co dzisiaj na obiad robicie dobrego? Mój M. chce pierogi leniwe, to nie mam za dużo roboty :laugh2:
 
dziś piątek, a że wczoraj miałam na popołudnie a dziś na rano to...jadę do garmażu po pracy po gotową rybe :D troche altwizna ale cóż, mąż by mi z głodu padł jakbym dopiero koło 16 zaczęła robić obiad ;) hahahahah

a wy ??
 
kroisz pomodory w kawalki , nie kostke tylko jak ci sie tam ukroji , ale nie duze srednie dodajesz pokrojona w kostke cebule , smietane sol pieprz i do lodowki zeby było schlodzone bo wtedy sa najlepsze
 
reklama
Do góry