reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dzis mierzylam temp, zaczyna spadac i wdocznie byla juz owulka tylko nie wiem kiedy, zawsze mój cykl mial 32 dni a jak dostalam dupka to w tym cyklu co go bralam cykl trwal 29 dni i okres mialam przez 4 dni a nie jak zawsze przez 7 , nie wiem co o tym myslec , bo w tym miesiacu nie mialam juz dupka zwiadomych przyczyn ( nie mialam jak sie zamienic zmianami w pracy zeby isc do lekarza )i nie wiem czy @ sie przesunie czy nie :/czy @ przyjdzie w 29 czy w 32 albo czy wogóle sie opózni znowu jak ostatnio co mialam 52 dni (ale wtedy miala stłuczke i chyba przez nerwy bylo to opóznienie)
 
reklama
dołączając się do tematu obiadowego, u mnie dzisiaj pierogi ruskie, chodziły za mna od kilku dni...
Nicola, stymulanty, stres wszytko może wpłynąć na długość cyklu. Ja nie wiem jak jest po dupku, ale ja po CLO nie miałam płodnego śluzu, tak na prawdę nie wiem kiedy miałam dni płodne.
 
agusiek wlasnie ja teraz tak mam nie mialam prawie sluzu albo byl ale mało widoczny nie wiem kiedy mialam owulke temp, tez dziwna skacze spada skacze tylko przez 3 dni utrzymala sie ta sama to takie dziwne ,juz nie moge sie doczekac @ zeby pojsc do lekarza i wiedziec na czym stoje a jak mi sie bedzie opózniac to chyba oszaleje , caly miesiac w niepewnosci i stracony :/
 
dołączając się do tematu obiadowego, u mnie dzisiaj pierogi ruskie, chodziły za mna od kilku dni...
Nicola, stymulanty, stres wszytko może wpłynąć na długość cyklu. Ja nie wiem jak jest po dupku, ale ja po CLO nie miałam płodnego śluzu, tak na prawdę nie wiem kiedy miałam dni płodne.
to jak zaszlas w ciaze skoro nie wiedzialas kiedy masz dni plodne ? czy poprostu było tak ze stalo sie i juz :)
 
reklama
Miałam cykle bezowulacyjne i podwyższoną prolaktynę. Ja nie mówię że nie ma śluzu, ja go nie miałam a każdy ma inny organizm. Jak widzisz po moim suwaczku, efekt w postaci dwóch kresek na teście jest
 
Do góry