reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Widok nie do opisania. Widzicie jak życie które same stworzyłyście przeciąga się bezpiecznie w waszym własnym brzuchu, wsadza sobie łapkę do buzi jak najprawdziwszy niemowlak, słyszycie serduszko, które jest namacalnym dowodem na to że to małe stworzonko na ekranie na prawdę żyje. I wiecie że to jest tak bardzo Wasze że bardziej być nie może!

Kasienka trzymam kciuki za genetyczne!!!

A ja się pakuję i do Gniezna na weekend! :)
 
Hej Dziewczyny :) nie nadrobię was - za duże tępo narzucacie ,ale mniej więcej widziałam ,ze piszecie o wadze więc sie nie dołuję i nie czytam bo to temat niestety dla mnie ciężki :-D
Ja właśnie posprzątałam kuchnię zostały tylko pokoje no i łazienka :zawstydzona/y::-(
Jestem wykończona Tak jak zawsze chwiałam mieć trójkę dzieci tak teraz mówię nigdy więcej :-D
Mavika-Gratuluję zdrowego fikającego robaczka :)
A jak Królowa po połówkowym usg?bo niedoczytałam :zawstydzona/y:
 
agusiek jak się dobrze czujesz (o ile to na ciążę możliwe:p) to na pewno wszystko będzie ok - wiem, że kobieta to takie stworzenie że zawsze musi się o coś martwić - ale będzie dobrze .)
 
Kasienkadg powodzenia na usg. Na pewno wszystko będzie dobrze
Mavika gratuluję dobrych wieści
A co do widoków, to usg jest czymś pięknym, ale potem jak już widzicie jak wam brzuch faluje... Coś niesamowitego, dzisiaj to nawet jakąś kuleczkę wielkości piętki albo piąstki widziałam nad pępkiem :-D
Dla staraczek garść fluidków, łapcie i zarażajcie się ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
hej dziewczyny, milegodzionka dla was wszystkich :)

kasienkadg trzymam kciuki za usg
agusiek nie zamartwiaj sie tylko wierz w to ze bedzie dobrze i tak sobie mów , bo zamartwianie ci moze tylko zaszkodzic a nie pomóc

anulek jestes?
 
Gratuluję dziewczynom świetnych wyników na usg. Macie rację to niesamowite uczucie :tak:
A z tym martwieniem się ciągle, to przy pierwszej ciąży tak nie miałam od początku się cieszyłam, nie czytałam o jakiś niebezpieczeństwach w ciąży. Na każde usg czy wizytę szłam na luzaku. A ostatnie niepowodzenie w drugiej ciąży chyba sobie wykrakałam. Więc jak teraz się uda musi być pełen pozytyw.

Ja dalej czekam @ na razie cisza. Postanowiłam, że poczekam do jutra jak nie przylezie, test leży i czeka. Żadnych objawów nie mam, ani an to ani na to :baffled:
Po południu idę na kawkę do koleżanki, zobaczyć małego bąbelka, tylko nie wiem co mu kupić :szok: Teraz dzieci wszystko mają...

Miłego i spokojnego dnia
 
reklama
dziewczyny mam prośbe zagladnijcie na moj wykres i powiedzcie mi kiedy waszym zdaniem byla u mnie owulacja bo ja juz zglupialam , po sluzu nie moge tego stwierdzic bo praktycznie go nie mialam a jak sie pojawil to bardzo malo
 
Do góry