reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ja przejadam stresy, nie jem w pracy bo u mnie taki rygor ze po za 15 minutami przerwy nie je się i nie pije się nic. Więc jak wracam do domu to czasem włącza mi się odkurzacz i wciagam wszystko...
 
reklama
ty no ,ja sprzedaje głównie jedzenie, mamy żelki na wagę można jeść do woli, napojów też mamy sporo kawy herbaty i cały zimne, gazowane g***o na szczęscie nie lubię gazowanych bo mnie bombelki wkurzają :D

ale masa niezdrowego żarcia, na szczęscie nic nei tykam bo sie napatrzyłam na te calzone panini pizze hot dogi hamburgery itp, ale do jedych ciastek mam śłabość i tyle...heh, oczywiście wyrzuty teraz bo mi waga pokazuje albo 62 albo 62,5 i strasznie mnei to wkurza, zamówiłam sukienkę na imprezę świąteczną 38, przyjdzie za pare dni....się okaże...
 
Emenems nie przejmuj się ja ważę ponad 70kg ;)

Na wizycie wszystko ok. Zajączek ma prawie 8cm i się skubany przeciągał jakby się dopiero obudził. A ruchy ma wyjątkowo płynne :)
 
ty, a jak to tak jest zobaczyc "robala" w brzuchu ??:D

super ze wszystko ok !!

nie no tak czasami sobie ponarzekam...musze po prostu, jak tak czlowieka złapie to wszystko wkurza, szczególnie brzuch jak boli jak na meisiączke
 
hej ja dopiero po pracy ehhh .... ale dobrze ze juz koniec ..... jeny tak piszecie ze nie wiem co komu odpisac ale chce zebyscie wiedzialay ze jestem z wami wszystkimi caly czas myslami :) nawet w pracy :)
 
agusiek no to podobnie jak moja pierwsza zmiana...tyle ze ja mam do pracy 10 minut peichota no ale i tak jeżdzę samochodem, ja mam na 6.45 więc wychodzę zawsze 6.36:)
no ale druga zmiana do 23...a teraz jeszcze zamiast cieszyć się wolnym weekendem wziełam zmianę za kolezankę na noc z soboty na niedzielę, ale to polka i koleżanka - no to weź nie weź no !

Mavika pisz !!!
 
reklama
Ja wam moge powiedziec - zobaczyc wiercacego sie malucha w swoim brzuchu to jest niewatpliwie jedna z najpiekniejszych rzeczy jakie mnie do tej pory spotkaly:-):tak:

Ja pedze na USG genetyczne - trzymajcie kciuki;))) Cala noc nie moglam spac bo sie zastanawialam czy dojrzymy czy cos tam dynda czy nie dynda miedzy nogami:-D
 
Do góry