reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ja w zeszłym cyklu nawet nie jestem w stanie powiedziec kiedy miała dni plodne, bo w pracy też miałam sajgon. Przez 5 miesięcy pracowałam na extra premię, a teraz przez to ze mam chorobowe to ją stracę cała...
 
reklama
u mnie premia miala być wysokości wypłaty, za terminową realizację projektu. a ja na 3 dni przed zakończeniem musiałam wystopowac w pracy.
A będziesz mogła pracować w ciąży? czy charakter pracy wyklucza?
Ja jestem kontrolerem jakości, mam styczność z rozpuszczalnikiami, lakierami, farbami i lekarz kategorycznie powiedzial ze nie jest to miejsce dla cięzarnej
 
wiesz co, ja będę pracować raczej, oczywiście zależy od samopoczucia, tego nie przewidzę ja jestem często sama na stacji i jak będę wymiotować albo źle się czuć to nie będę mogła raczej, myślę że jak dowiem się o ciąży to pójdę do lekarza po zwolnienie na 50% i będę chodzić 2 albo 3 dni w tygodniu ;)

no to ładna premia...nie powiem, u nas takich to nie ma...
 
Premia za baardzo duzo pracy, ale teraz to juz mogę zapomnieć.
Piszesz o wymiotach i mdłościach.
Mnie od wczoraj meczą mdłości i straszne wzdecia. Nie mogę sobie z nimi poradzić. Brzuszek dzisiaj mam jak by to byl 3 miesiąc
 
oj to i tak nieźle, mnie to całe życie ludzie pytają czy w ciąży jestem bo wypycham biodra i wyglądam jakbym była :D hahhaa

ja mam 24dc więc myślę że do 32/34 poczekam z testem, oczywiście chyba ze miesiączka przyjdzie okolo 28mego

edit: dodam że kłuje mnie lekko jak na meisiączkę, mam wilczy apetyty jak przed okresem właśnie ciastko czekoladowe zjadłam, bardzo rozsądnie o tej porze...i nie będzie chyba ciąży znowu, heh, żadnego plamienia - nic. a ostatnio było
 
Ostatnia edycja:
ja mam waskie biodra, więc ta "zmiana" mnie nie cieszy, jeszcze nie jestem gotowa na duzy brzuch. Mialam nadzieje ze bedzie widoczny dopiero po 4 miesiacu

masz rację poczekaj jeszcze z testem, ja zawsze kupywalam wczesniej test ale czekalam do 34/35 dnia
 
Ostatnia edycja:
no ja mam 7 w domu ;)

pozatym źle się czuję jak zjadłam to ciasto ;( to właśnie syndrom bulimii, przed masz mega ale to mega ochotę że musisz, a że mam zdechły humor to się ciastkiem pocieszam, a jak zjem to czuje że mam tyle w żołądku że jakbym slonia zjadłam i wtedy masz ochotę iść wymiotować, masakra, ale że duża jestem dziewczynka i biore odpowiedzialność wpieprzonego cistka to się będę teraz parę godzin męczyc....heh
 
reklama
już wytrąbiłam...no niestety, tak to jest czasami, że zje się za dużo bo mózg a nei żołądek podpowaida że jesteś glodna, a tak na prawden ie potrzebujesz, mój maż potrafi to moje szamanie przystopować jak mi się zbiera a tak jak jestem w pracy to czasami sama siebie nie upilnuje - no cóż trzeba się pomęczyc
 
Do góry