reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Mavika doskonale Cię rozumiem, ja 10 lat temu wyszłam z bulimii (chociaż nie lubię tego tak nazywać, raczej wolę mówić ze jestem bulimiczką bez objawów przez ostatnie 10lat:) pozwala się lepiej pilnować by nie wrócić do tego co było)

Coś sobie poradzimy, ważne, żebyś wiedziała czy to rzeczywiście tarczyca.

Nie denerwuj się ginką n pewno będzie dobrze !!!
 
reklama
oj dziewczyny jakie poważne problemy za Wami ..... dobrze że udało Wam się je opanować :)) bo tak jak pisze emenems - z tych chorób sie nie można wyleczyć ale można nie mieć objawów - pełen podziw bo o bardzo trudne :))

Mavika - powodzenia, a o kórej wizyta??
 
Mavika Królowa powodzenia na dzisiejszym usg :tak:

Ostatni dzień czekania, jutro wszystko się wyjaśni. Dziś już mnie korciło, żeby zrobić test, ale już tyle ich zmarnowała, przez swoją ciekawość i niecierpliwość.
Powrót do uk zbliża się co raz szybciej, a tak mi się nie chce. Dobrze mi tu u rodziców, jeszcze, żeby tylko mężuś był obok ;-)
Dobrze, że przychodnie mam 4 piętra niżej, muszę małemu załatwić szczepionkę p/ospie wietrznej. Jeszcze nie chorował, a teraz to nawet już nie chce, bo początek tej choroby, przy obciążeniach Fifka może być nieciekawy...

Miłego dnia, z racji pogody idę po kolejną kawę :tak:
 
Wizyta jest o 18.
Co do mojej wagi, to myślę że to pcos plus tarczyca. Niby TSH mam zbite tabletkami, ale czytałam, że ten brak energii i problemy w wagą pozostają mimo wszystko. I pomyśleć, że kiedyś na podobnej ilości kalorii co teraz ważyłam ponad 20kg mniej...Ale muszę się z tym pogodzić chyba. Wszystko lepsze od zaburzeń odżywiania, to jest dla mnie jak koszmar. Też uważam że nie da się wyleczyć. Ja niby od 3 lat jestem "wśród żywych", ale nadal mam gorsze chwile, tym bardziej że nie umiem utrzymać wagi jaką bym chciała.
 
Mavika powodzenia na wizycie, będzie dobrze
Nicola myślę, że św. Rita jeszcze ci niepotrzebna. Módl się najpierw do św. Dominika, on jest od naszych spraw patronem. Możesz napisać do sióstr dominikanek z prośbą o modlitwę i pasek. Ja chodzę na takie czuwania modlitewne i na jednym ksiądz modlił się w intencji małżeństw, które nie mogą mieć dzieci i modlił się właśnie do św. Dominika. Miesiąc później mu dziękowałam :tak:

http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=15
 
Hej dziewczyny :)
Mniej wiecej wiem o co chodzi, ale nie wiele z tego zapamietałam (co się dzieje na forum)

Ania ja na tej stronie Modlitwy do Gerarda Majella - Modlitwy - Adonai.pl znalazlam modlitwe do św Geralda, jest na dole,z z prośbą o macierzyństwo:tak:

Widzę pojawił sie temat i karmienia i odchudzania i teściowych.
Po pierwsze: to trzymam kciuki za Wasze wizyty dziewczyny &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Po drugie: karmienie - mam ogromne problemy, Mały nie chce ssać, płaczemy oboje. Na razie karmie go mieszanką i tym co uda mi sie odciagnąć i tym co wyśsie jak juz mi się uda go przystawić. Dzis była połozna u nas, troche mi pomagala, ale usłyszałam od niej to co juz wiem, a co nie jest wcale takie proste by wprowadzić to w życie. Generalnie hormony szaleją, wiec domyslcie sie co sie ze mna dzieje. Zadzwoniłam dzis do kumpeli, urodziła niedawmno drugie dziecko. Wcale nie mialam zamiaru sie wypłakiwac, ale jak tylko mnie usłyszała to wiedziała co kaman. Popłakałam się, wygadała a Beti tchnęła we mnie nowa nadzieję.
3. Odchudzanie i ćwiczenia. Cwieczeń nie moge sie już doczekać, bo biegała lub korzystalam z fitnesu nie będac w ciazy. Bardziej z tego wyszła poprawa kondycji nic figura ale chetnie do tego wrócę
4. Teściowej i teścia nie mam, żałuję. Ale mamy siostre teścia i tez czasami potrafi.

Ikasia
podziwaim Cie Skarbie. Gorzej znosilam chyba comiesięczna @, tzn tak mi sie wydaje. Jak sama widzisz jest nadzieja i to jest najpiekniejsze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Gryzoń
to juz końcóweczka, ogromne za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pewnie miałam cos jeszcze napisać,ale juz nie pamiętam..... :tak:
 
Kruszka dzięki za te modlitwy, myślę że niejednej z nas tutaj się przydają.
Mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie ułoży, niejedna młoda mamusia ma różne załamania na początku, rzeczywistość niestety często jest całkiem inna niż sobie to wyobrażamy. Z całego serca życzę Ci powodzenia
 
reklama
ja jak zwykle w robocie, jak mam cykl ze mogę być w ciązy to mam dużo pracvy i tak np do końca listopada już nie mam wolnego, bo jak glupek biore wszystkie zmainy bo to polowa podatku w tym miesiącu...heh, zobaczymy ,testuje sie za tydzien ;)
 
Do góry