reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ikasia chylę czoła, brawo za taką postawę, ja jak na razie mam tylko, że w razie "w" ograny do przeszczepu chce oddać

Kamii współczuje 40 stopni gorączki, ogólnie u dorosłego to masakra, a dziecko potrafi się przy takiej temperaturze jeszcze bawić i brykać

Emenems niezła maniaczka z ciebie, z tymi ćwiczeniami :-) osobiście też lubię. Ja na pół roku przed ślubem wzięłam się za siebie, bo będąc pierwszy raz w UK ostro się zapuściłam i z 76kg schudłam na 55kg. Teraz też byłam na małej diecie i ćwiczyłam, kilogramy zleciały cm też, najwięcej z cycek :wściekła/y: Cycek brak a brzuch dalej wisi :wściekła/y::wściekła/y:

Dobrej nocy, do jutra
 
reklama
chyba musze tej siłowni troszke wiecej czasu poświęcić żeby z glowa sie za to zabrać, dzięki Emenems za podpowiedź, ja kiedyś sporo schudłam i nawet udaje mi sie utrzymać wage ale ostatnio mam chyba z 4 kg na plus i ciężko mi się pozbyć przez to rozszalałe PCO, no nic idę spać ale mój wieczorny rytuał to krzyżówki, uwielbiam rozwiązywac w łóżku przed snem. Aaaaa miałam pytac która pierwsza w kolejce do testowania???
 
no ja mam 23dc :)

Dziewczyny zawsze na prv możecie do mnie pisać jeżeli chodzi o treningi czy coś, to mój ulubiony temat;) a ja wcale nie wyglądam jak kate moss, mam boczki i brzuszek więc wszystko ze mną ok :D też będę z tym walczyć po ciąży - ale jak zauważyłaś, jak już się ćwiczy to czemu na maxa nie wykorzystać czasu i możliwości i trenować z głową??

ja to zawsze uwielbiam te laski na siłowni co przesiadają sie tylko z orbitreka na rowerek przez 2h i mają siłę prowadzić zażyłe dyskusje :D
 
Cześć Dziewczyny,

Jestem w banku szpiku od 10 lat - kolega z klasy z liceum zachorował na białaczkę i była powszechna mobilizacja. Dotychczas skontaktowali się ze mną raz (z 5-6 lat temu), bardzo przykra historia się z tym wiąże - będę miała chwilkę to Wam opiszę (o ile nie zapomnę bo z pamięcią u mnie źle jest) do dzisiaj mi smutno, gdy o tym myślę...

Idę dzisiaj na usg połówkowe do mega speca na mega sprzęcie, stresuje mnie to...

Idę dzisiaj do lekarza (internisty), wariuję od bólu. Już nie tylko plecy :( zaczyna się u mnie rano bólkem pleców (po prawej strony, pogłębia się przy wdechu) a potem się zaczyna... ból brzucha wysoko, pod żebrami (tymi wyżej) z prawej strony. Jest to na pewno nad macicą ale pojęcia nie mam co to jest, najbardziej boli gdy siedzę, gdy chcę odkaszlnąć. Martwię się, czy to może zaszkodzić dziecku.
Nie ma jeszcze 9 a ja już ledwo żyję :(((
 
hej :) ja tylko na chwilkę się przywitać
Co do siłowni - muszę sie zapisać po połogu jeszcze tylko trzy tyg !:-)
Królowa-&&&&&&& za usg i miejmy nadzieję że lekarz coś wymyśli na te bóle
..
Lecę szykować dziewczynki i idę kupić sobie jakieś buty na zimę Bo mała już ma ,a ja jeszcze nie :-D...
 
hej wszstkim ,milego dzionka mimo tej pogody za oknem :)

anulaa wykres poprawiony co do owulacji to sama nie wiem dziwnie mam te temperatury i nie moge ich rozszyfrowac
 
reklama
Emenems ja do Ciebie zagadne kochana po porodzie, bo na siłowni i na fitnessie spędziłam ze 2 lata, ale raczej dla spokoju sumienia, bo efekty były marne. Zaczęłam chodzić gdy zaczęłam tyć wychodząc z anoreksji żeby sobie z tym lepiej poradzić. Niestety, raz, że po tej chorobie mam poniszczone kości i stawy i nabawiłam się kontuzji raz żebra, raz kręgosłupa, a dwa że tak jak ty mam koślawość. Nikt mi nie układał treningu robiłam na wyczucie. Potem ćwiczyłam z piłką. Teraz przed ciążą chodziłam na fitness. Ale nie mam takiego bakcyla jak Ty. W ogóle zmuszam się do jakiegokolwiek wysiłku, ciągle jestem zmęczona i brakuje mi energii. Czytałam że to może być skutek niedoczynności tarczycy. No cóż, szkoda że nie umiem z tego czerpać przyjemności, ale chciałabym chociaż widzieć efekty, bo ich brak wcale nie motywuje. Także odezwę się w tej sprawie w odpowiednim czasie ;)

A żeby nie było OT, to dzis mam wizytę u ginki i oczywiście się denerwuję.:zawstydzona/y:
 
Do góry