reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
anula_mm u mnie 12dc tez miał 17mm czyli wszystko na dobrej drodze , mi gin powiedzial wtedy, ze za 3 dni powinna być owulka jak byłam w 19dc to juz bylo po czyli tak jak mówił
jak narazie wszystko w ,,rękach,, męza ;-) powoli szykujcie sie do staranek... trzymam kciuki za pękniecie teraz
 
reklama
Dziewczyny nie chcę straszyć z tym przerywaniem duphastonu.
Pewnie jak przerwiecie na kilka dni to rzeczywiście nic się nie stanie.
Ja w przyszłości będę chodzić w 25 dc na betahcg - ale chyba rozumiecie, że w moim przypadku każdy by tak robił. W wielu przypadkach odstawienie dupka na pewno nic nie zaszkodzi dzidzi. Ale mój organizm widocznie jest bardziej wrażliwy.
Najlepiej stosować się do rad gina, z pewnością nie polecam kontynuowania dupka wbrew zaleceniom lekarza! To wasz gin wie najlepiej, jak wasze hormonki itp. i jakie leczenie Wam zaproponować.
Mi kilku LEKARZY doradziło nie przerywać w mojej sytuacji. My tu na forum możemy sobie doradzać, ale ostateczną decyzję co do dawkowania leku NA RECEPTĘ powinien podjąć lekarz...
Ja już mam wypis ze szpitala, jeszcze idę za kilka dni na kontrolne USG. Mam nadzieję, że wszystko będzie w normie i wkrótce będziemy mogli zawalczyć o dzidziusia... to teraz moje największe życzenie - żeby wszystko ładnie i SZYBKO wracało do normy :-(
 
witam serdecznie staraczki! zycze wam zeby kazdej sie udało.
na koncu ciązy odstawiłam luteinę dowcipną i doustną i zostały mi po 6-7 opakowań, nowe z apteki,kupowane na ksiazeczke( kupowane w tym roku). Gdyby któraś potrzebowała chetnie odsprzedam za symboliczną cenę,szkoda zeby po prostu lezały skoro moze to komus pomóc. jezeli ktos sie zdecyduje prosze o info na priv. Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
Martuśka to miałaś "mega" duzy ten pecherzyk w 12 dc!!!!!
TRzymam kciuki!!!!

Ewcia to teraz razem bedziemy dochodzic do siebie!!!Za nas tez trzymam kciuki!
 
witam dziewczynki :-) dzis moj ginekolog niestety nie przyjmuje @ nie mam ale dzwonilam do niego i kazal mi czekac do poniedzialku i zrobic za tydzien test i ogolnie wizyta wtedy tez u niego. szczerze to mnie juz nic nie boli tylko to ze sie mecze strasznie taka oslabiona ale to moze przez ta pogode. teraz czekac a to najgorsze ehhh... Musimy sie trzymac razem dziewczynki i wierzyc ze bedzie dobrze :-*
 
suzi - damy radę, nie mamy innego wyjścia. Dobrze, że jest to forum
katicz - no z dnia na dzień Twoje szanse się zwiększają, spóźniona @ to już dobry znak :-) bądź dobrej myśli!!!

U mnie bez zmian, końcóweczka krwawienia, samopoczucie z tendencją optymistyczną ;-) choć wahania nastroju i mniejsze dołki nadal są i to chyba naturalne w takie sytuacji...
 
hmmm ... wczoraj robiłam ten test ale nie pisalam tego bo mi sie wydaje ze negatywny byl tylko taki tam jakis cien widzialam w polu t, to wygladalo tak jak szaro biala smuga jakby cos tam mialo byc. zostawilam ten test bo sie spieszylam i wieczorem go wyrzucalam a ta kreska jest tam blada lekko zarozowiona tylko ze teraz ja widac, i teraz sie niecierpliwie strasznie bo nie wiem co o tym myslec. czy czekac na test kolejny do poniedzialku ? drugi mam w domu:cool2:
 
reklama
hmmm ... wczoraj robiłam ten test ale nie pisalam tego bo mi sie wydaje ze negatywny byl tylko taki tam jakis cien widzialam w polu t, to wygladalo tak jak szaro biala smuga jakby cos tam mialo byc. zostawilam ten test bo sie spieszylam i wieczorem go wyrzucalam a ta kreska jest tam blada lekko zarozowiona tylko ze teraz ja widac, i teraz sie niecierpliwie strasznie bo nie wiem co o tym myslec. czy czekac na test kolejny do poniedzialku ? drugi mam w domu:cool2:

Ja bym zrobiła wcześniej drugi. Najlepiej z porannego moczu.
A masz ten wczorajszy test jeszcze ?!? Jak tak to wklej zdjecie. Zobaczymy...
Ja też zawsze widziałam drugą krechę bladziutką, a tutaj wszystkie dziewczyny pisały że wyraźnie widać...może to nasze niedowierzanie...?!?
Trzymam kciukasy&&&
 
Do góry