reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny od środy biorę duphaston 3xdziennie. Powiedzcie mi proszę czy któraś z Was miała po dupku bóle nóg ?!?
Tak mnie wczoraj wieczorem rozbolały że nie mogłam zasnąć. Podobny ból łydek odczuwam podczas lotu samolotem.
Czy możecie mi jakoś pomóc bo normalnie nie jestem w stanie zebrać myśli przez to.
 
reklama
katicz86 - zrób beta hcg i nie przerywaj duphastonu, jesli bedziesz w ciazy.
Ja miesiac temu przerwalam i niestety moglo to zle wplynac na plod, w wyniku czego przestal sie rozwijac :-(
Dzis ide na ponowne USG i okaze sie, czy tak sie stalo, czy po prostu jestem w młodszej ciazy.
Oczywiscie NIE MA reguly, czasem ktos przerwie brac duphaston, a i tak ciaza zdrowo sie rozwija.
Ale z racji na moje tragiczne przezycia z ostatnich dni proponuje Ci upewnic sie przez test z krwi, czy nie zaszlas w ciaze i wtedy po prostu nie przerywac brania leku.

Myszo - ja nie miałam bólu nóg po tym leku, więc ciężko mi doradzać...
 
witam

Katicz- ja tez bralam duphaston od 15dc do 25 dc skonczylam go w sobote i tak jak ty mialam silne bole w dole brzucha i bole jajnika 1 dnia po stusunku byl tak silny ze czulam sie jak bym poprostu miala skurcze porodowe;/ po kilku dniach bole ustaly a teraz 2 dni po odstawieniu strasznie bola mnie piersi.... i tez nie wiem ile mam czekac zeby zrobic test;/ i ile dni po odtswieniu tabletek am spodizewac sie @?
 
mam pytanie dotyczące bety. czy mogę zrobić badanie hcg w 11 dniu po stosunku i czy wyjdzie prawidłowy. 12 dzien to ostatni kiedy biore duphaston a potem za kolejne 3 dni niby ma byc@. ostatnia @ 23.02 a owulacja według lekarza wypadala w poniedzialek tydzien temu.
 
katicz86 wszystko zależy od tego, kiedy była owu; 11 dni po owulacji to będzie ok. 4 tygodnia ciąży, więc beta hcg spokojnie Ci wyjdzie.
 
Dziewczyny od środy biorę duphaston 3xdziennie. Powiedzcie mi proszę czy któraś z Was miała po dupku bóle nóg ?!?
Tak mnie wczoraj wieczorem rozbolały że nie mogłam zasnąć. Podobny ból łydek odczuwam podczas lotu samolotem.
Czy możecie mi jakoś pomóc bo normalnie nie jestem w stanie zebrać myśli przez to.
oj ja też nie miałam takich dolegliwości :szok:w sumie to żadnych skutków ubocznych po dupku :no:
 
hmmm... no własnie z tymi testami płytkowymi bywa różnie jednym wykrywa po 6 dniach juz po owulacji innym po 2 tygodniach i jeszcze po 3 tygodniach.... dlatego na spokojnie zdecydowalam sie na beta hcg w piątek troche wiekszy koszt niz z moczu ale pewniejszy. dzis bóle czuję ze ustepuja sa mniejsze :) doslownie tak jakby moze moja przyszla fasolka sie usadowila albo moze jednak to tylko hormony mi buzuja ale wiem jedno nie poddam sie jak nie teraz to nastepnym razem sie uda :) jak bede miala wyniki to napisze co i jak
 
a tak z ciekawosci jeszcze napisze ze bylam dzis w jednej z aptek i spytalam sie po stosunku kiedy wykryja testy płytkowe ciaze to sie zdziwilam po powiedziala mi kobietka ze po 10 :O jak nie wytrzymam to chyba jutro zrobie chociaz ten plytkowy moze ja bede tym cudem i 10 dnia cos pokaze :D

&Ewcia
że tak jeszcze spytam bo chyba byłas dzis u gina i co Ci powiedział ???
 
Ostatnia edycja:
hmm... z ciekawości poszłam nie prywatnie do Pani ginekolog u mnie w miasteczku. nie chodziłam do niej bo ona wcale zadnych badan nie robi 3 lata temu zrobila mi cytologie bo sama jej wspomnialam no i przepisala mi tabletki antykoncepcyjne bez badan tez mercilon. No wiec mowie jej o sytuacji jaka jest ze mam te bole itd... a ona nawet mi nie powiedziala czemu tak dlugo mnie boli a na to kiedy mam zrobic testy to mowi ze ani krew teraz nie robic a ni plytkowy gdyz po dacie miesiaczki mam zrobic 5 dni czyli 28 marca i szczerze sie za głowe troszke zlapalam bo kobieta po 40 jest ginekologiem... no i ja teraz troche zzieleniałam . W piątek bedzie mój 12 dzien po stosunku i zarazem 4 dni przed miesiaczka i wtedy zamierzalam zrobic bete. według niej nic nie wykarze to badanie... co o tym myslicie doradzcie mi dla pewnosci co mam zrobic. duphaston ostatni tez biore w piatek.
 
reklama
hmm... z ciekawości poszłam nie prywatnie do Pani ginekolog u mnie w miasteczku. nie chodziłam do niej bo ona wcale zadnych badan nie robi 3 lata temu zrobila mi cytologie bo sama jej wspomnialam no i przepisala mi tabletki antykoncepcyjne bez badan tez mercilon. No wiec mowie jej o sytuacji jaka jest ze mam te bole itd... a ona nawet mi nie powiedziala czemu tak dlugo mnie boli a na to kiedy mam zrobic testy to mowi ze ani krew teraz nie robic a ni plytkowy gdyz po dacie miesiaczki mam zrobic 5 dni czyli 28 marca i szczerze sie za głowe troszke zlapalam bo kobieta po 40 jest ginekologiem... no i ja teraz troche zzieleniałam . W piątek bedzie mój 12 dzien po stosunku i zarazem 4 dni przed miesiaczka i wtedy zamierzalam zrobic bete. według niej nic nie wykarze to badanie... co o tym myslicie doradzcie mi dla pewnosci co mam zrobic. duphaston ostatni tez biore w piatek.
katicz ja na twoim miejscu zrobiłabym betę w piątek, jeśli jesteś w ciąży to beta na pewno wyjdzie jeśli faktycznie jajeczkowanie było wtedy kiedy myślisz że było, ja bym zaryzykowała i zrobiła betę:tak:
Ja dzisiaj się skręcałam w pracy ,miałam takie bóle brzucha jakich dawno nie miałam przed@:szok:, zazwyczaj nie miałam żadnych dolegliwości przed@ a dzisiaj skurcze brzucha, bóle nóg, pośladków i krzyża ,czekam jak przyjdzie ta cholera chociaż mam nadzieje że to jednak objawy na fasolke:tak:
 
Do góry