reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Asieńka od poniedziałku zaczynam

będę sie dzieliła nowinkami a to pomaga - wygadać się trochę tym co maja podobne przeżycia i zrozumieją i nie myślę wtedy tyle o tym.

Wcześniej czytałam dużo na różnych forach i poczułam że jestem częścią takiej społeczności, dobrze mi tu z wami :)
 
reklama
Hejka, kilka tygodniu temu gratulowałyście mi dzidzi.
Dziś byłam na USG, niestety jest tylko pęcherzyk, zamiast płodu. Czyli stan na tydzień 4, a jest już ósmy...
pewnie większość z Was wie, co to może oznaczać :-(
Ehh za kilka dni mam powtórzyć badanie :(
Rok prób, myślałam, że to już koniec cierpień :-:)-(
 
Hejka, kilka tygodniu temu gratulowałyście mi dzidzi.
Dziś byłam na USG, niestety jest tylko pęcherzyk, zamiast płodu. Czyli stan na tydzień 4, a jest już ósmy...
pewnie większość z Was wie, co to może oznaczać :-(
Ehh za kilka dni mam powtórzyć badanie :(
Rok prób, myślałam, że to już koniec cierpień :-:)-(

może jeszcze nie wszystko stracone, trzeba być dobrej myśli,
ale jeśli maja być jakieś komplikacje to chyba warto jeszcze poczekać i spróbować jeszcze raz

powodzenia
 
Hejka, kilka tygodniu temu gratulowałyście mi dzidzi.
Dziś byłam na USG, niestety jest tylko pęcherzyk, zamiast płodu. Czyli stan na tydzień 4, a jest już ósmy...
pewnie większość z Was wie, co to może oznaczać :-(
Ehh za kilka dni mam powtórzyć badanie :(
Rok prób, myślałam, że to już koniec cierpień :-:)-(
kochana zrób na razie badania a potem będziesz się martwić:tak:.Ja myśle że nawet jeśli tym razem się nie udało to nie ma się co martwić bo to znaczy że jednak możesz zajść w ciąże:tak::tak:a to baaaardzo dobry znak, musisz tylko nadal próbować, jesteśmy z tobą:-)

no wiesz ja w ciąży z synkiem to objawów nie miałam żadnych tylko brak @ a sutki bolące to nie a śluz chyba żadem bo bym pamiętała także brak objawów to też objaw ciąży tak mówi moja babcia
oby było tak jak mówisz ale jakoś nie mam nadziei , będzie co ma być :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam. jestem tu po raz pierwszy i jestem na duphastonie i może ktoś wie czemu boli mnie lewy jajnik. to moj drugi cykl w poniedzialek niby mialam miec owulacje 14 dc. kochalismy sie w niedziele. bóle i kłocia zaczeły się w poniedziałek natomiast jest już 19 dc. i nadal boli. są to czasami lekkie czasami mocniejsze kłócia lewego jajnika i skurcze podbrzusza. nigdy tak nie mialam przed miesiączką. cykle mam 28 dniowe. na usg mialam lekkie minimalne torbieliki ale nie lecze ich gdyz lekarz powiedzial ze sa bardzo malutkie i niegrozne. czy to moze byc ciaza? 25dc koncze te tabletki 2xpol tabletki i chcialam sie spytac kiedy mam zrobic test gdyz slyszalam ze jesli to ciaza i przerwe tabletki to z braku hormonu moge poronic i troche sie boje bo nie wiem co robic. ogolnie czuje sie slabo boli mnie glowa i zbiera mi sie na wymioty. prosze o pomoc. czy ktoras z was miala takie objawy ciazy moze?
 
Witam. jestem tu po raz pierwszy i jestem na duphastonie i może ktoś wie czemu boli mnie lewy jajnik. to moj drugi cykl w poniedzialek niby mialam miec owulacje 14 dc. kochalismy sie w niedziele. bóle i kłocia zaczeły się w poniedziałek natomiast jest już 19 dc. i nadal boli. są to czasami lekkie czasami mocniejsze kłócia lewego jajnika i skurcze podbrzusza. nigdy tak nie mialam przed miesiączką. cykle mam 28 dniowe. na usg mialam lekkie minimalne torbieliki ale nie lecze ich gdyz lekarz powiedzial ze sa bardzo malutkie i niegrozne. czy to moze byc ciaza? 25dc koncze te tabletki 2xpol tabletki i chcialam sie spytac kiedy mam zrobic test gdyz slyszalam ze jesli to ciaza i przerwe tabletki to z braku hormonu moge poronic i troche sie boje bo nie wiem co robic. ogolnie czuje sie slabo boli mnie glowa i zbiera mi sie na wymioty. prosze o pomoc. czy ktoras z was miala takie objawy ciazy moze?
witaj katicz nie martw się na zapsa, ja bym zrobiła na twoim miejscu tak: w dniu spodziewanej miesiączki zrób teścik, jeśli wyjdzie pozytywny to zadzwoń do gina co dalej a tabletki bierz tak jak miałaś brać
 
Witam. jestem tu po raz pierwszy i jestem na duphastonie i może ktoś wie czemu boli mnie lewy jajnik. to moj drugi cykl w poniedzialek niby mialam miec owulacje 14 dc. kochalismy sie w niedziele. bóle i kłocia zaczeły się w poniedziałek natomiast jest już 19 dc. i nadal boli. są to czasami lekkie czasami mocniejsze kłócia lewego jajnika i skurcze podbrzusza. nigdy tak nie mialam przed miesiączką. cykle mam 28 dniowe. na usg mialam lekkie minimalne torbieliki ale nie lecze ich gdyz lekarz powiedzial ze sa bardzo malutkie i niegrozne. czy to moze byc ciaza? 25dc koncze te tabletki 2xpol tabletki i chcialam sie spytac kiedy mam zrobic test gdyz slyszalam ze jesli to ciaza i przerwe tabletki to z braku hormonu moge poronic i troche sie boje bo nie wiem co robic. ogolnie czuje sie slabo boli mnie glowa i zbiera mi sie na wymioty. prosze o pomoc. czy ktoras z was miala takie objawy ciazy moze?
jeśli nie chcesz przerywać tabletek to możesz 25dc zrobić test z krwi beta HCG, jeśli będziesz w ciązy to ten test napewno już wykaże i wtedy niech lekarz zadecyduje. Ja też brałam kiedyś dyphaston jak miałam inseminacje robioną, zażywałam go dzień po zabiegu i tak przez dwa tygodnie do dnia spodziewanej miesiączki jako zabezpieczenie dla ciąży
 
czyli zrobie ten test we wtorek za tydzien chyba nie wytrzymam do tego dnia :( a mam pytanie czy betę to kiedy najwczesniej moge zrobic skoro wspolzylam w niedziele tydzien temu?? bóle nadal nie ustepują nie są uporczywe ale delikatne tak jakby mnie ktos od srodka rozciagal :( sam srodeczek brzucha na dole a ten lewy jajnik to troche mi w krzyz juz wchodzi tak promieniuje. nie biore nic przeciwbólowego bo jakos wytrzymuje czasami zakuje mocniej ale to trwa chwile. no i te uporczywe bóle głowy zastanawiam sie czy to jakis efekt uboczny moze duphastonu

nie zauwazylam ze juz napisalas o tej beta hcg :) wiec poczekam do piatku i z samego rana zrobie :) ciekawe ile sie na wynik czeka ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
nie zauwazylam ze juz napisalas o tej beta hcg :) wiec poczekam do piatku i z samego rana zrobie :) ciekawe ile sie na wynik czeka ;/
beta będzie najpewniejsza i najszybciej wykaże ciąże:tak:, ja w swoim mieście jak robiłam badanie rano to popołudniu już był wynik i płaciłam chyba 30zł. Poczytaj jeszcze na necie o skutkach ubocznych duphastonu, ja nie miałam żadnych dolegliwości ale u ciebie może być inaczej. Jeśli chodzi o kłucie jajnika to różnie u nas z tym bywa, jest to też objaw ciąży, dzieje się tak dlatego że jajniki produkują progesteron potrzebny do utrzymania fasolki i dlatego dają o sobie znać ale to nie reguła bo niektóre dziewczyny nie odczuwają ich a są w ciąży, musisz cierpliwie poczekać a wszystko się wyjaśni:-)mam nadzieje że ci się udało:tak:
Skonsultuj to złe samopoczucie z lekarzem jeśli ciąży nie będzie a dolegliwości nie miną
 
Do góry