reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Własnie to wspaniale,że mamy tu siebie ,że możemy się od siebie dużo dowiedzieć ,nauczyć i podtrzymywać się razem na duchu w trudnych dla nas chwilach :) a czy jeszce ktoś wie dlaczego lepiej brać luteine dopochwowo niz doutnie ?-dlatego ,że nie osłabia żołądka i wątroby ,czy poprostu szybciej działa?
 
reklama
Jak się bierze dopochwowo to 2 razy dziennie, doustnie trzeba 3 razy, więc pewnie dopochwowo lepiej działa i sie wchłania, a przy okazji tabletki wystarczają na dłużej ;)
 
No tak sobie mysle czy one napewno dobrze sie wchłaniaja bo musze chodzić z wkładką bo mi one troszkę wylatują :(
 
Ja biore jedna rano a drugą na noc-dzieki za odpowiedzi ale piszcie prosze jeśli cos jeszcze wiecie na temat tego leku :)
 
Lana ja tez tak mam ze mnie jakby wyplywa...a ja juz i tak mam tone sluziku:) czasem to wyglada jak takie grudki kredowe hihi :) niewiem czemu tak sie dzieje:(
 
o ja też mam taką ala krede -hi hi ;D ;) wydaje mi się ,że to tak samo jak z tabletkami dopochwowymi na jakieś zapalenia i swędziawki bo wtedy też musiałam nosić wkładke i tez tak wypływało i mam uczucie ,że mam cały czas mokro-to chyba dobrze ::)
 
magdalenkakol luteina lub duphaston... takie same objawy uboczne... ja po duphastonie na początku czułam sie super... teraz jak go biore to mam problemy z żałądkiem... wystepują nudności... zgaga (a że go biorę od 16-25dc to czasami myle z objawami ciążowymi...)
 
reklama
Do góry