reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Głowa do góry Madgala !!!!!! I na Ciebie przyjdzie pora. Każda dziewczyne przed zajściem w ciążę czekaj akas droga do przejścia, jedni czekaja miesiąc inni duuuuuuuuuużo dłużej. Ale na koncu tej drogi jest fasolka która czeka na swoja mamusie bardzo cierpliwie.....Na ciebie i na inne dziewczyny tez czeka. :)Cierpliwości wszystko będzie dobrze
 
reklama
dokladnie!!! nie trac wiary!!! wiele osob musi sporo przejsc by doczekac sie tego skarba :):) doczekasz sie napewno!! :):)
 
Witam! Mam pewien problem,moze ktoras z Was mogłaby mi pomoc?!Otóz jestem w 8 tygodniu ciązy.Dwa tygodnie temu zaczełam plamic (brunatne upławy),nie odczuwałam bólu w podbrzuszu.Strasznie sie przejełam(to moja druga ciąza,w poprzedniej nic takiego sie nie działo),wiec udałam sie do mojego gin.Zrobił USG(dzidzi serduszko biło) i zapisał duphaston.Przyjmuje go od 2 tygodni(2x1),a plamienie jeszcze nie ustapiło.Teraz mam przyjsc razem z wynikami badan(morf. i mocz) 3 pazdziernika.Czy to normalne te plamienia szczerze mowiac bardzo mnie to martwi,ale nie chce ciagle wydzwaniac do gin. bo moze jestem przewrazliwiona.Prosze napiszcie co o tych plamieniach myslicie????Serdecznie pozdrawiam!!!
 
Hej Pati, nie wiem ale mysle że lepiej skontaktować się z gin, nie mówił nic czy ma po duphastonie plamienie ustąpić? Mi się wydaję że powinno ale tylko mi się wydaje bo tak za bardzo się nie znam....Myślę że lepiej zapytać - będziesz spokojniejsza
 
Pati26-pędż do lekarza!!!!!!!!!!!!!! -w ciąży każde plamienie nie jest bezpieczne.A że jesteś przewrażliwiona to bardzo dobrze w końcu to chodzi o Twoje maleństwo ,a lekarz który prowadzi Twoją ciąże jest od tego abyś w każdej sytuacji mogła na niego LICZYĆ ,musisz mieć do niego zaufanie ,a jesli nie to zmień go .Powodzenia i mam nadziejeże już wszystko się wyjasniło-i wszystko jest O.K :)
 
Witam kobitki mam pytanko w sprawie luteiny ja biore tą podjęzykową dopochwowo w dawce dwa razy dziennie po jednej tabl. czyli jedną rano a jedną wieczorkiem od 11 do 25 dnia cyklu wczoraj wziełam po raz pierwszy i mam mnóstwo pytań.Jeśli któras z Was ja bierze to napiszcie mi proszę czy jakoś inaczej się po niej czujecie ,jak reaguje Wasz organizm na te tabl.i kiedy dostajecie @ czy zaraz po jej odstawieniu ? Czy biuścik Wam się powiększa,czy przybierałyście na wadze -poprostu wszystko mnie interesje na ten temat-ale jestem ciekawska  ::) ;D
 
Lana to bardzo dobrze ze jestes taka ciekawska!!!:)
Ja biore ale u mnie jak wiesz to inna sytuacja i sama niewiem co u mnie jest po Luteinie a co po dzidziolku:) ja wiem tylko tyle ze mi sie sluz zmienil po luteinie!napewno!wczesniej mialam taki typowo ciazowy a teraz co chwilke mam jaies dziwne rzeczy...i nawet niewiem jak i kiedy korzystac z Lactovaginalu:(
Lana kochanie mam nadzieje ze Luteinka ci pomoze i szybciutko zafasolkujesz!:)
 
Dzięki Skarbie ja też mam taką nadzieje że mi pomoże ,w końcu musze wierzyc bo co mi innego zostało-a wiara czyni CÓDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAA ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry