reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Margolis nie zalamuj sie!! pamietaj ze nie jestes sama i wiele kobiet stara sie tak jak ty!!!! a pozniej bedziesz przytulac swoja ukochana kruszynke!!!troszke wytrwalosci trzeba...wiesz mnie udalo sie w tym ale mam mase problemow z innymi rzeczami...wiec jedni maja z tym lepiej inni z tamtym!!
 
reklama
Witam Was kochane! :)
Ja wczoraj byłam u mojej gin na USG. Wypatrzyła piękny pęcherzyk 16,5 mm, leciutko zapadnięty (tak podobno jest już po owulacji) i endometrium 13,7 mm. To chyba dobre wyniki? Przepisała mi duphaston. Mam brać 2x1. Ale zapomniałam spytać czy mam brać dalej Castagnus!!!! :( (Biorę go od tego cyklu).
Pomóżcie proszę! Nie chce zaszkodzić dzidzi braniem lub niebraniem leku...

Dodatkowo może któraś z Was wie czy przy duphastonie może być ślinotok?! ??? Wzięlam dopiero 2 tabletki!
 
Ines, ja biorę duphaston od 12 dni i też śliny mam czasem mnóstwo, szczególnie jak zaczyna mi być niedobrze, bo niestety dopadły mnie nudności tylko ja biorę go 1x1 , boję sie że mi będzie jeszcze gorzej po 2. A jak ty bierzesz 2 to rano i wieczorem? ;)
 
Dziewczyny a co z tym castagnusem? Wiecie cos o tym? Czy brac to po owulacji razem z duphastonem? Jejku zapomniałam spytac gin :(
 
Lilith, nic sie nie stało, wszystko ok, to chyba tak profilaktycznie ten duphaston, gin kazała to jem ;)
 
Ines-ja nie mam pojęcia czy masz brać te dwa leki razem :( i chyba najlepiej dla Ciebie byłoby abyś skontaktowała sie ze swoim lekarzem,nawet telefonicznie ,wiesz z lekami nie ma żartów,a lekarz w tej sprawie najlepiej Ci doradzi :)
 
reklama
Witam wszystkich!! Mam straszny problem. Od dwóch lat staramy sie z meżem o dziecko. Od poczatku tego roku biore na zmaine Clostilbegyt i Duphaston (miałam dwu miesieczna przerwę) i nic!! czy jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja? :( ja juz jestem załamana... pozdrawiam
 
Do góry