reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
hej ja tez zaczynam brac clo no i te ziola bede pila sobie... ehhh
suzi ale nie powiedzil ze to za szybko zeby bylo cos widc?? oby bylo wsio ok zeby szybko fasolinka sie u ciebie pojawila !!! tulam mocno.

ja si wkurzam strasznie bo od porodu zero owulacji :( prawie 4 miesiacce i teraz bedzie moj 3 cykl i po ostatnim rozryczeniu sie u gina ze znow owu nie ma tam mu bylo glupio ze przepisal mi clo... teraz wcinam dupka i czekam na @ mysle ze za jakies 6-7 dni powinna przyjsc choc korci mnie zeby ja jakos wczesniej wywolac ...:/ no a pozniej zastrzyki w brzuch po @ i od 5-9dc clo. a wy jak bierzecie clo ??
 
reklama
hej ja tez zaczynam brac clo no i te ziola bede pila sobie... ehhh
suzi ale nie powiedzil ze to za szybko zeby bylo cos widc?? oby bylo wsio ok zeby szybko fasolinka sie u ciebie pojawila !!! tulam mocno.

ja si wkurzam strasznie bo od porodu zero owulacji :( prawie 4 miesiacce i teraz bedzie moj 3 cykl i po ostatnim rozryczeniu sie u gina ze znow owu nie ma tam mu bylo glupio ze przepisal mi clo... teraz wcinam dupka i czekam na @ mysle ze za jakies 6-7 dni powinna przyjsc choc korci mnie zeby ja jakos wczesniej wywolac ...:/ no a pozniej zastrzyki w brzuch po @ i od 5-9dc clo. a wy jak bierzecie clo ??
WItam Cie kochana!!!!
Ja clo brałam tylko jeden cykl.Od 3 do 7dnia.
Ogolnie to jest jeszcze wczesnie i dlatego lekarz jeszcze chce poczekac zeby @ sama przyszła.Bo chce uniknąc zabiegu.
Juz chciała bym zeby było po wszystkim:(
 
a nie ma szans ze za wczesnie jest i dlatego nie widac?? kurcze... moze jeszcze jest nadzieja?? a jak tam betka ??

ahhh juz doczytalam skarbie ... no tak to trzymam kciuki zeby wszystko poszlo zgodnie z planem zeby obylo sie bez zabiegu i bylo wszystko dobrze !!! mocno trzymam kciuki !!!
 
Ostatnia edycja:
Lolusia robiłaś dzisiaj test czy jeszcze zaczekasz, niecierpliwie się :tak:mam nadzieję że ci się udało, daj znać jaki rezultat staranek:-)
 
Lolusia robiłaś dzisiaj test czy jeszcze zaczekasz, niecierpliwie się :tak:mam nadzieję że ci się udało, daj znać jaki rezultat staranek:-)
Diziś 25dc,cycki bolą,rano mnie zemdlilo,w sklepie zakręciło mi sie w głowie,zapachy mi przeszkadzają zwłaszcza jak ktoś pali.Test kupiony,może zrobie jutro rano
 
Diziś 25dc,cycki bolą,rano mnie zemdlilo,w sklepie zakręciło mi sie w głowie,zapachy mi przeszkadzają zwłaszcza jak ktoś pali.Test kupiony,może zrobie jutro rano
życze ci z całego serca dwóch kreseczek, objawy są ksiązkowe ale trzeba czekać cierpliwie, daj znać od razu jak zrobisz teścik:tak:
 
reklama
Ja dzisiaj dostałam od ginka dupka... 3x1 -> na podtrzymanie ciąży...bo najprawdopodobniej fasoleczka sobie gniazdko już wije. Zastanawiam się tylko czy nie za dużo tego wszystkiego ?!?
Mam zamiar brać od jutra, ale zastanawiam się czy po takich hormonach znowu mi parę kg nie przybędzie...
Czy u Was na podtrzymanie też takie dawki ? Jak to później jest z odstawieniem ?
Bo ja mam aż recepty na 6 opakowań...
 
Do góry