reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
lopop dobrze powiedziałaś, cierpliwie czekać:wściekła/y:to masakra dla każdej z nas czekać tak co cykl. Powiedz a ty bierzesz ten bromergon?? Pytałaś o niego, masz zbyt dużą prolaktynę??
tak miałam podwyższoną i od sierpnia leczę ją do września brałam pól tab. dziennie nie było ciąży więc kazał brac 1 całą dziennie- tak brałam i teraz w lutym badała i na szczęście jest ok-idę do nowej G i zobaczę co na to powie i co mi doradzi bo czekam, czaekam i chyba sie nie doczekam na fasolkę
 
reklama
tak miałam podwyższoną i od sierpnia leczę ją do września brałam pól tab. dziennie nie było ciąży więc kazał brac 1 całą dziennie- tak brałam i teraz w lutym badała i na szczęście jest ok-idę do nowej G i zobaczę co na to powie i co mi doradzi bo czekam, czaekam i chyba sie nie doczekam na fasolkę
oj doczekasz się i to na niejedną fasolke;-)zobaczysz co powie nawy ginek i może przyspieszy to wyczekiwanie:-)
 
Witam dziewczyny. Mam pytanie czy któraś z Was brała przed ciążą lub teraz bierze Clexane? Jestem po trzech poronieniach (nota bene nie wiadomo co było przyczyną) i obecna gin zaleciła mi brać Clexane na rozrzedzenie krwi.
 
teraz czekam na @, która przyjdzie w następnym tygodniu i potem od razu ruszam do pani G i ostro działam, kiedy robisz testa?
ja dopiero za tydzień nie wcześniej będę testować, nie mam jakichś wielkich nadziei no ale może akurat, w tym cyklu nie specjalnie szaleliśmy z mężem. Ciekawa jestem co powie ci nowa ginekolog i jaką kuracje ci poleci:-)oby była skuteczna:tak:

Witam dziewczyny. Mam pytanie czy któraś z Was brała przed ciążą lub teraz bierze Clexane? Jestem po trzech poronieniach (nota bene nie wiadomo co było przyczyną) i obecna gin zaleciła mi brać Clexane na rozrzedzenie krwi.
bardzo mi przykro że nie udaje ci się donosić ciąży, wiem co to znaczy. Nigdy nie brałam tego leku i nie slyszałam o nim. Zycze powodzenia żeby się udało

Dziś 23dc,piersi bolą,temp.pow.37,wczoraj bolał brzuch jak na@
Lolusia2 no to w sumie super objawy jak na fasolke a kiedy robisz test??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja dopiero za tydzień nie wcześniej będę testować, nie mam jakichś wielkich nadziei no ale może akurat, w tym cyklu nie specjalnie szaleliśmy z mężem. Ciekawa jestem co powie ci nowa ginekolog i jaką kuracje ci poleci:-)oby była skuteczna:tak:
po wizycie dam znać co i jak
 
reklama
Cześć.
Na początku chciałabym się przywitać.
Jestem nowa na tym wątku. Przeczytałam sporą cześć. Mam pytanie, jakich pewnie było tu już wiele ale chciałabym żebyście pomogły mi podjąć decyzję. Lekarz przepisał mi clo. Powinnam zacząc brac od jutra. No i nie wiem. Strasznie się boje skutków ubocznych:( I do tego mam tylko 1 jajowód (po ciązy pozamacicznej, lewego nei mam a prawy jajnik jakoś mało aktywny).
Chciałabym spróbować ale strasznie się boję:(
 
Do góry