reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Monia55,strach ma wielkie oczy ,jesli lek.nie widzi przeciwskazań,musisz mu zaufać,ale koniecznie monitoring-trzymam kciuki za owocną owulację:tak:
U mnie dziś 24dc,rano bolał mnie brzuch jak na @,temp.37,4-boje się
 
reklama
Lolusia dzięki:)
Monitoring lekarz zalecił co 2 dni od ostatniej tabletki...
Boję się trochę bo to jednak spora ingerencja w organizm a ja nie jestem na 100% przekonana że jest to niezbędne:(
Z drugiej storny nie chce zmarnowac kolejnych miesięcy...

Mam jeszcze jedno pytanie.
Czytałam że clo negatywnie wpływa na sluz i endo. Co można zrobić żeby polepszyć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam jeszcze jedno pytanie.
Czytałam że clo negatywnie wpływa na sluz i endo. Co można zrobić żeby polepszyć?
witaj monia, ja myśle że akurat nie masz się co bać bo CLO to nie jest jeszcze tak bardzo silny lek hormonalny, jeśli będzie jeszcze przy tym robiony monitoring to będzie wszystko pod kontrolą. Faktycznie CLO niszczy śluzik ale można pić siemie lniane i ono też świetnie działa, życze powodzenia w staraniach:-)
 
WItam Was kochane!!!!!

U mnie nie jest dobrze.Dzis byłam na wizycie i w macicy nic nie ma:-(W czwartek odstawiłam juz leki na podtrzymanie.Teraz mam jeszcze poczekac do czwartku na @.I najlepiej zeby sama przyszła...
LEkarz chce uniknac kolejnego zabiegu.
DZis mam wziąc gorącą kapiel zeby wywołac @.
Jestem na chwile obecną załamana,ale wiem ze sie nie poddamy i bedziemy dalej sie starac!!!!!

Monia miło Cie "czytac"
Ja powiem ci szczerze ze jak dla mnie CLO jest bardzo dobrym lekiem.Podziałał za 1 razem.
I załuję ze nie brałąm go wczesniej!!!
Mam nadzieje ze jak dojde juz do siebie to lekarz znow zaleci CLO i tez podziała!!!!

Dziewczyny bardzo mocno trzymam za Was kciuki:*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WItam Was kochane!!!!!

U mnie nie jest dobrze.Dzis byłam na wizycie i w macicy nic nie ma:-(W czwartek odstawiłam juz leki na podtrzymanie.Teraz mam jeszcze poczekac do czwartku na @.I najlepiej zeby sama przyszła...
LEkarz chce uniknac kolejnego zabiegu.
DZis mam wziąc gorącą kapiel zeby wywołac @.
Jestem na chwile obecną załamana,ale wiem ze sie nie poddamy i bedziemy dalej sie starac!!!!!

Monia miło Cie "czytac"
Ja powiem ci szczerze ze jak dla mnie CLO jest bardzo dobrym lekiem.Podziałał za 1 razem.
I załuję ze nie brałąm go wczesniej!!!
Mam nadzieje ze jak dojde juz do siebie to lekarz znow zaleci CLO i tez podziała!!!!
kochana tulam i bardzo mi przykro, na pewno następnym razem się uda- śpiesz się bo my mamy umowę że w marcu/kwietniu zachodzimy
 
WItam Was kochane!!!!!

U mnie nie jest dobrze.Dzis byłam na wizycie i w macicy nic nie ma:-(W czwartek odstawiłam juz leki na podtrzymanie.Teraz mam jeszcze poczekac do czwartku na @.I najlepiej zeby sama przyszła...
LEkarz chce uniknac kolejnego zabiegu.
DZis mam wziąc gorącą kapiel zeby wywołac @.
Jestem na chwile obecną załamana,ale wiem ze sie nie poddamy i bedziemy dalej sie starac!!!!!

Monia miło Cie "czytac"
Ja powiem ci szczerze ze jak dla mnie CLO jest bardzo dobrym lekiem.Podziałał za 1 razem.
I załuję ze nie brałąm go wczesniej!!!
Mam nadzieje ze jak dojde juz do siebie to lekarz znow zaleci CLO i tez podziała!!!!
jak mi przykro suzi że się nie udało, mocno cie ściskam i kochana nie poddawaj się tak jak mówisz:tak:nadal trzeba próbować. Niestety takie już nasze szczęście że musimy czekać i czekać na upragnione maleństwo ale kiedyś to szczęście się do nas uśmiechnie:-)Trzymam kciuki żeby @ przyszła i żebyś mogła zacząć wszystko od nowa
 
reklama
Suzi przykro mi....:-( Ale dobrze że wierzysz w lepsze jutro i że bedziesz walczyc dalej;-)
Ja rzadko się odzywam ale was codziennie podglądam i trzymam kciuki za nas wszystkie
heh ja już trace nadzieje ale jeszcze się nie poddaje... buziaki
 
Do góry