reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny, zaczynam kolejny cykl z clo, juz 3 oby ostatni bo jak sie nie uda to juz nie wiem co moge!!!!!
nie możesz myśleć takimi kategoriami, jeśli się nie uda to nadal będziesz próbować, trzymam kciuki za Ciebie i każdą z nas:tak:
Mnie od środy bolą sutki, no masakra już dawno mnie nie bolały, zazwyczaj dawały o sobie znać tak tydzień przed@:baffled:. Płodny sluz skończył mi się też tego dnia kiedy zaczęły boleć brodawki:baffled:, nie wiem co znowu się dzieje ale mam nadzieje że wszystko mi się ureguluje, a może to znak że.......@ nie przyjdzie:szok:
 
reklama
dziewczyny, zaczynam kolejny cykl z clo, juz 3 oby ostatni bo jak sie nie uda to juz nie wiem co moge!!!!!
ja też zażywałam clo ale tylko 4 cykle a można przez 6 i co można dalej czekać dadzą coś innego popatrz na mnie - tylko się nie załamuj nie wolno Ci i myśl optymistycznie
 
Dokładnie trzeba być dobrej myśli że w końcu nam sie uda jak nie ten lek to inny wszystkie mamy jeden cel .... :-) przynajmniej na forum możemy sobie doradzić i pocieszyć. Ja staram sie od ponad 2 lat ale cały czas mam nadzieje że końcu sie doczekam upragnionego dzidziusia. Trzymajcie sie i powodzenia w staraniach hihi
 
nie możesz myśleć takimi kategoriami, jeśli się nie uda to nadal będziesz próbować, trzymam kciuki za Ciebie i każdą z nas:tak:
Mnie od środy bolą sutki, no masakra już dawno mnie nie bolały, zazwyczaj dawały o sobie znać tak tydzień przed@:baffled:. Płodny sluz skończył mi się też tego dnia kiedy zaczęły boleć brodawki:baffled:, nie wiem co znowu się dzieje ale mam nadzieje że wszystko mi się ureguluje, a może to znak że.......@ nie przyjdzie:szok:
Myśa trzymam kciuki za bolące brodawki a za czym to idzie domyślasz się:-):-):-)
 
mam takie pytanko , czy któraś orientuje sie może przez jaki czas zażywa się bromergon?
Ja biore drugi cykl i do skutku,nawet jak beda dwie kreseczki to mam nie przerywać-tak powiedział gin.
Dziś 21 dc kłuje mnie w okolicach lewego jajnika,mega dużo śluzu białego i bolące cycy po bokach,owul.była ok.12dc
 
Ja biore drugi cykl i do skutku,nawet jak beda dwie kreseczki to mam nie przerywać-tak powiedział gin.
Dziś 21 dc kłuje mnie w okolicach lewego jajnika,mega dużo śluzu białego i bolące cycy po bokach,owul.była ok.12dc
Lolusia mi się samo nasuwa co to może oznaczać ale nie mówie głośno:tak: tylko trzymam kciuki za dwie krechy

Myśa trzymam kciuki za bolące brodawki a za czym to idzie domyślasz się:-):-):-)
aż boję się myśleć że może w końcu się udało dlatego nie myśle o tym i nie nakręcam się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nikt nie chce sie wkręcać a robi sie to co cykl.Ja juz sama niewiem ,wkurza mnie ten ból,ale cycki w zeszłym cyklu tak nie bolały
Miśka trzymam za ciebie kciuki,który u ciebie dc.
 
Nikt nie chce sie wkręcać a robi sie to co cykl.Ja juz sama niewiem ,wkurza mnie ten ból,ale cycki w zeszłym cyklu tak nie bolały
Miśka trzymam za ciebie kciuki,który u ciebie dc.
u mnie to bardzo skomplikowane bo 11 dni temu powinna przyjść@ a zamiast niej pojawiło się różowe plamienie i po dwóch dniach zniknęlo, następnie rozbolało mnie podbrzusze i plecy , i zaczął się płodny śluz:baffled:Nie dostałam normalnej@ ale pojawiły się dni płodne więc sama nie rozumiem. Jeśli te różowe plamienia mam potraktować jak menstruacje to dzisiaj jest 11dc.
Masz racje że tak sobie mówimy a i tak wyszukujemy oznak ciąży:wściekła/y:Twój ból piersi może być spowodowany pracą hormonów albo fasolką, wkrótce się okażę ,oczywiście życze Ci fasolki:tak:
 
u mnie to bardzo skomplikowane bo 11 dni temu powinna przyjść@ a zamiast niej pojawiło się różowe plamienie i po dwóch dniach zniknęlo, następnie rozbolało mnie podbrzusze i plecy , i zaczął się płodny śluz:baffled:Nie dostałam normalnej@ ale pojawiły się dni płodne więc sama nie rozumiem. Jeśli te różowe plamienia mam potraktować jak menstruacje to dzisiaj jest 11dc.
Masz racje że tak sobie mówimy a i tak wyszukujemy oznak ciąży:wściekła/y:Twój ból piersi może być spowodowany pracą hormonów albo fasolką, wkrótce się okażę ,oczywiście życze Ci fasolki:tak:
Myśa ja oczywiście wierzę że sie u Ciebie udało i czekam tylko na formalnego testa - cierpliwie czekam
 
reklama
Myśa ja oczywiście wierzę że sie u Ciebie udało i czekam tylko na formalnego testa - cierpliwie czekam
lopop dobrze powiedziałaś, cierpliwie czekać:wściekła/y:to masakra dla każdej z nas czekać tak co cykl. Powiedz a ty bierzesz ten bromergon?? Pytałaś o niego, masz zbyt dużą prolaktynę??
 
Do góry