reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Sikaniec dzisiaj negatywny, brzuch boli jak na @ od czwartku już, temperatura wzrosła jeszcze - do 37,35.
O 16 będzie wynik Bety....
ale jakos piersiki juz nie bolą raczej spodziewam sie że dzisiaj odstawiam luteinę.
Dziewczynki stwierdziłam że to juz finisz naszych starań, od nowego roku juz nie możemy:((( zreszta i teraz mąż jest w domu raz w tygodniu tak więc nalezy pogodzić się z tym co nieuniknione.
Alebur - trzymam &&& abys miała cierpliwośc do środy. a błonka aby wytrzymała - do piatku? nie wiem czy dobrze pamiętam :)))
 
reklama
Gryzoń miej wiarę, choć wiem, że to z dnia na dzień jest ona coraz słabsza, kiedy te wyniki tak wyglądają. Ja tez miałam wynik negatywny w 35 d.c. przy pierwszej ciąży. Więc czekałam na wizytę u gina by dostać coś na wywołanie. A on zbadał mnie i powiedział, że podejrzewa ciążę. I jak wtedy powtórzyłam ten test to wyszedł dopiero:)
 
och.... beta 2,2 , sprawdziłam jednostki, wszystko się zgadza... dlatego mnie piersi juz nie bolą...
odstawiam luteine dzisiaj, w środe do lekarza, chyba kolejny krok to laparoskopia i inseminacja....
bo naturalnie to juz nie ma co liczyć....
tak wiem co teraz powiecie - nie poddawaj się, nastepnym razem się uda.... - oczywiście że tak ale niestety nie będzie następnego razu bo mój mąż jest w domu raz w tygodniu po 6 dniowej pracy na nocki, juz sobie wyobrażam ile warte będa jego zołnierzyki po miesiącu takiej męczarni....
popłacze sobie a potem mi przejdzie....
 
cześć dziewczynki, dawno mnie nie było ale u mnie nic się nie zmieniło poza tym że znów jestem na wyspach,pogoda tragiczna, zimno wieje brrrrrr. Dzisiaj mam 35dc, widoków na @ nie ma na ciąże tym bardziej bo to był cykl bez owu. Biore bromka więc mam nadzieję że wywoła mi to wstręciuche
Miałam nadzieję że jak tu zajrze to będzie duuużo brzuchatek a tu jak na złość. trzymam za Was kciuki. Suzi den ciesze się że u Was wszystko ok z maleństwami oby tak dalej. A reszta staraczek nie poddawać się i do boju.
 
ja mam ogromnego doooooooooooooołłłłłłłłłłłaaaa. Niby powinnam się cieszyć , bo koleżanka znalazła pracę ( a zwolniła się razem ze mną ) , a mimo to jestem po prostu , najzwyczajniej w świecie zazdrosna
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
. I płakać mi się chce , że ja nadal nic nie znalazłam.
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
Ehhh ciężko mi na sercu. Co prawda jutro idę na rozmowe , ale na to stanowisko jest 19 osób, więc jakoś się nie nastawiam. Jeszcze jak testowanie będzie negatywne to już wogóle b ędzie załamka .
Przepraszam , że smęcę, ale musiałam się wygadać!!!
 
oj alebur smęcisz smęcisz więc prosze więcej takiego marudzenia nie robić!!!!może akutrat to TY jesteś ta jedna z 19 i ci sie uda bo wkońcu kogoś wybiorą i dlaczego sie nastawiasz ze to nie bedziesz ty??!!trzeba isc i walczyc o swoje;-) a i kobitko sie lepiej martw co zrobisz jak CIEBIE zatrudnią a tobie dwie krechy wyjdą;-):tak::tak:
 
Myśa witaj kochana!!!ale na urlop tam wyjechałaś na te ponure wyspy czy do pracy znowu?? u nas podobnie zimko i deszczowo;/// i nadal brak fasolinki;( dziś się zaczynają dni płodne bo jest śluzik i jajniki bola a co dziwne lewy a zawsze prawy no ale nadzieji nie ma na ten cykl bo wczoraj ostatni sexik był a owulka za jakies 3-4dni;/ no nic chyba że stanie się MEGA cud i w dniu swoich urodzinek dowiem sie że zostanę mamą:)
Alebur tak czasami bywa ja tez zazdroszcze wszystkim w kolo dzieciaczkow no ale nic pozostalo miec nadzije eze i my bedziemy miec ,no i trzymamy &&&za jutrezjsza rozmowe !!!
Gryzoń tulkam mocno !!! badajcie armie i jak cosik nie tak to leczcie teraz im szybciej tym lepiej!!!
Ikasia mega kciukasy aby @ nie przyszłą&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Gryzon bardzo mi przykro...w sumie bylam Ciebie pewna...ale nic..kciukasy za kolejny cykl...oby tym razem szczesliwy,,...
Ja dzisiaj byłam w Aptece i byla promocja na BOBO-TEST, niebieski..a on podobno najczulczy na rynku, wiec sie skusilam i zrobiłam w domu...owu miałam kolo 10dc...dzisiaj 24 dc...wiec teoretycznie mogloby juz wyjsci cos...no ale jedna kreska....w sumie czekam na @.....ale zov=baczymy....moze za wczesnie test zrobiłam....nic..pzoostaje czekac...albo na @...albo....choc mysle ze to pierwsze...w nowym cyklu bede chodzić na monitoring...u nas w klinice w Rzeszowie kosztuje 50zł....
 
Do góry