reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ależ jestem zla..wkurzona ismutna...sama nie wiem jakie mam teraz emocje...chyba cały ich natłok...widzialam ze raczej w tym miesiacu nic z tego nie wyjdzie...alejest tak straszny zal....ze czemu znowu....dlaczego po raz kolejny musze przyzywac to rozczarowanie...i wiem ze zaraz mi napiszecie ze wkoncu musi sie udac itp...ale ilez mozna...i na dobra sprawe wszystko jest ok....a jednak dzidiz nie ma....
Moj M chce isc na badania....jak to sie zalatwia? lekarz zleca, czy samemu sie idzie do laboratorium??
 
reklama
Ikasiu ale masz juz tą wredną @????? czy nadal czekasz i si denerwujesz?
Blonka - &&&&&& za bete.
Ja powinnam miec dzisiaj @ ale nie mam, cały czas coś mi stoi na przeszkodzie żeby zrobic badanie, w czwartek pomylili się w przychodni i zrobili nie to badanie, potem w weekend pojechałam do rodziców myslałam ze tam zrobię bo mamy lab. w szpitalu ale w weekend nie robia tak więc tak jak zakładałam czekam do jutra. Mam naszykowanego sikańca na rano ale cokolwiek na nim wyjdzie to i tak jade o 8 rano na bete.
Nie wiem czy mam brac ta luteinę czy odstawić. Boję się że jak ja biore a nie jestem w ciąży to tylko przedłuzy mi cykl, ale boje się że jak ja odstawię a jestem w ciąży to tylko zaszkodze fasolce :)))) tak źle i tak niedobrze.
Temp. nadal 37,25 juz od 13 dni :))) brzuch od 13 dni pobolewa a od 4 dni mocniej, co chwilkę latam do łazienki sprawdzic czy to już...
trzymam kciuki za wszystkie czekające na testowanie - bo na to na prawde potrzeba wiele sił, modlę się codziennie o tą siłę, wcale nie o fasolkę bo wierzę że Bóg juz zaplanował kiedy mi sie uda - ale o cierpliwość się modlę..... dla nas wszystkich...
 
ankka02 - nie wiem czy dobrze mysle (jeżeli źle to wyprowadz mnie z błędu) ale temperatura to chyba zawsze spada w dniu @ - tak więc się z niej nie cieszę...
wezmę jeszcze na tę noc luteine a jutro w razie czego odstawię...
a jak się czuje reszta Kobietek????
 
BIerz Luteinę dopóki nie masz pewności, że nie jesteś w ciąży. Ja zmieniłam lekarza, a on zapytał , jak mogłam odstawić duphaston , nie robiąc BHCG? Powiedziałam , że tak jakkazał mi poprzedni lekarz. Na co on mi , a jeśli była pani w ciąży?
POdejrzewam , że nie byłam , bo robiłam sikacze , ale....... NIe dostawiaj słoko leków nim nie nabierzesz pewności, najwyżej będziesz miała dłuższy cykl , ale zrób BHCG.

A ja mam doła. Niby w środę testowanko, strasznie mnie korci , zeby jutro spróbować , ale się boję , nie mam żadnych objawów :no:
 
alebur - ja tez myślę ze beta jutro już wyjdzie- z sikańcem bym poczekała...., zrób to badanie bo stres jeszcze gorzej na nas wpływa...
ankka 02 - tem. przed owu mam poniżej 37 - cos około 36,6- 36,8
bez luteiny też po owu mam 37.2 - 37,3 więc to nie luteina mi ja podnosi :)))))
 
Ikasiu ale masz juz tą wredną @????? czy nadal czekasz i si denerwujesz?
Blonka - &&&&&& za bete.
Ja powinnam miec dzisiaj @ ale nie mam, cały czas coś mi stoi na przeszkodzie żeby zrobic badanie, w czwartek pomylili się w przychodni i zrobili nie to badanie, potem w weekend pojechałam do rodziców myslałam ze tam zrobię bo mamy lab. w szpitalu ale w weekend nie robia tak więc tak jak zakładałam czekam do jutra. Mam naszykowanego sikańca na rano ale cokolwiek na nim wyjdzie to i tak jade o 8 rano na bete.
Nie wiem czy mam brac ta luteinę czy odstawić. Boję się że jak ja biore a nie jestem w ciąży to tylko przedłuzy mi cykl, ale boje się że jak ja odstawię a jestem w ciąży to tylko zaszkodze fasolce :)))) tak źle i tak niedobrze.
Temp. nadal 37,25 juz od 13 dni :))) brzuch od 13 dni pobolewa a od 4 dni mocniej, co chwilkę latam do łazienki sprawdzic czy to już...
trzymam kciuki za wszystkie czekające na testowanie - bo na to na prawde potrzeba wiele sił, modlę się codziennie o tą siłę, wcale nie o fasolkę bo wierzę że Bóg juz zaplanował kiedy mi sie uda - ale o cierpliwość się modlę..... dla nas wszystkich...

No ja wciąż czekam na @...narazie nie ma...wczoraj myslalam ze to już...ale nagle objawy ustaly....i nie wiem...też latam co chwilkę do kibleka sprawdzac...dzisiaj już pewnie ubiorę tampona do pracy zeby nie bylo niespodzianki......zobaczymy.....
 
alebur - ja tez myślę ze beta jutro już wyjdzie- z sikańcem bym poczekała...., zrób to badanie bo stres jeszcze gorzej na nas wpływa...
ankka 02 - tem. przed owu mam poniżej 37 - cos około 36,6- 36,8
bez luteiny też po owu mam 37.2 - 37,3 więc to nie luteina mi ja podnosi :)))))

niestety nie mogę iść wcześniej ponieważ brałam pregnyl , więc najbliższy termin kidy badanie będzie miarodajne , to środa , ale racja , czekanie to stres. Chociaż jakoś bardziej na luzie to przyjmuję , niż w zeszłym cyklu.
 
reklama
za wszystkie testującewielkie kciuki:)))
lkasia moim jedynym objawem bylybole (.)(.) i bole miesiaczkowe silne bardzo przez 3 dni a @ nie było. aha i zly humor- ale myslalam ze to pewniak na @

sikaniec wyszedł w dzien @ a 4 dni wczesniej nic wiec zabalowalam na imprezie a potem miałam wyrzuty sumienia.
 
Do góry