reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ikasia :) hej... widze ze humorek dzis nam nie dopisuje, ja tez jakos sceptycznie podchodze do mojej piatkowej bety, no ale moze cos jednak z tej 2 IUI bedzie... ale nie czuje nic specjalnego procz bolacego brzucha i cycow ciezkich jak kilo kartofli... heh
 
reklama
Dzisiejsza porcja:):-D
***************)))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((+++++++++++++++++++++%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%&&&&&&&&&&&&&&************************************************###########################################################******************$$$$$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Proszę łapać ile się da!!!!!:*
 
ikasia :) hej... widze ze humorek dzis nam nie dopisuje, ja tez jakos sceptycznie podchodze do mojej piatkowej bety, no ale moze cos jednak z tej 2 IUI bedzie... ale nie czuje nic specjalnego procz bolacego brzucha i cycow ciezkich jak kilo kartofli... heh
NO u mnie humnorek nawet bardzo nie dopisuje..mam chyba uz focha okresowego....dlatego tez sadze ze przed tym sikancem czwartkowym juz @ przyjdzie....ale z drugiej strony sobie mysle, ze ja tyle lekow bralam w tym miesiacu...zastrzyki na ta stope...to moze i lepiej zwby dzidzi nie bylo....zeby jej sie nic tam nie działo....ale tez szkoda z drugiej strony...
A za Ciebie Kochana to mega kciukasy...jak cycki ciezkie to dobrze&&&&&&
 
no to ja łapię Suzi ,nie mam też chwilowo czasu żeby się tutaj udzielać ,jestesmy w trakcie szukania nowego mieszkanka a za tydzien mama przyjezdza do nas to tez nie bedzie czasu zeby czesto sie udzielac ale mam nadzije ze wybaczycie bo u mni ei tak si enic nie dzije jakos , jajniki bola jak by na owulke ale to za szybko wiec ten cykl nam odpada bo mężulek szykuje armię do badani ajutro ostatni sexik i tydzien postu:( zaciskam za wsyztskie mega kciukasy i UDA SIE KOCHANE !!! łapcie fluidki od Suzi !!!buzka
 
no to ja łapię Suzi ,nie mam też chwilowo czasu żeby się tutaj udzielać ,jestesmy w trakcie szukania nowego mieszkanka a za tydzien mama przyjezdza do nas to tez nie bedzie czasu zeby czesto sie udzielac ale mam nadzije ze wybaczycie bo u mni ei tak si enic nie dzije jakos , jajniki bola jak by na owulke ale to za szybko wiec ten cykl nam odpada bo mężulek szykuje armię do badani ajutro ostatni sexik i tydzien postu:( zaciskam za wsyztskie mega kciukasy i UDA SIE KOCHANE !!! łapcie fluidki od Suzi !!!buzka

maju wybaczamy Ci nieobecnosc :) to && za badanka mezulka a jutro jeszcze sexik to moze jakis plemniczorek zostanie do owulki :D podobno zyja nawet do 7 dni :D
 
U mnie prawdopodobnie przyjdzie @......dzisiaj....jajnik i brzuch juz bardzo boli...tampona juz wlozlam, zeby nie bylo niespodzianki....dzisiaj mam 23 dc....ale zwazywszy na to ze opwu byla w 10dc to ta druga faza trwala 13 dni, wiec chyba dobrze....a nie bralam lutki....wiec w sumie mogę byc zadowolona ze tam wszystko w miare ok jest.....za tydzie pojdę do ginki i zobaczymy co będzie dalej......troszke smutno.....
 
Ikasia do póki nie ma @ to jest szansa i nadzieja !!! więc zaciskamy żeby nie przyszła!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ania nie powinno się rozregulować jeśli wziełaś kilka godzin później tak mi sie bynajmniej wydaje &&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby się właśnei teraz udało
Błonka a Ty kiedy testujesz??
no my po porannym mega sexiku:p moglismy poczekac do wieczora moze by faktycznie jakis przetrwal ale jakos nie dało rady sie powstrzymać:p też mam teraz taki cykl że ciagle albo zpominam zmierzyc tempke albo wstaje siku w nocy i pozniej juz nie jest taka miarodajna;( no ale lecimy na spontanie ten i nastepny cykl bo mama bedzie u nas i jakos tak bedzie ciezko sie pilnowac z dniami płodnymi bedziemy korzystac z okazji jak tylko zostaniemy sami na chwilke:)
 
reklama
Ikasia do póki nie ma @ to jest szansa i nadzieja !!! więc zaciskamy żeby nie przyszła!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ania nie powinno się rozregulować jeśli wziełaś kilka godzin później tak mi sie bynajmniej wydaje &&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby się właśnei teraz udało
Błonka a Ty kiedy testujesz??
no my po porannym mega sexiku:p moglismy poczekac do wieczora moze by faktycznie jakis przetrwal ale jakos nie dało rady sie powstrzymać:p też mam teraz taki cykl że ciagle albo zpominam zmierzyc tempke albo wstaje siku w nocy i pozniej juz nie jest taka miarodajna;( no ale lecimy na spontanie ten i nastepny cykl bo mama bedzie u nas i jakos tak bedzie ciezko sie pilnowac z dniami płodnymi bedziemy korzystac z okazji jak tylko zostaniemy sami na chwilke:)


MAJA ja w piątek ide na bete :)


Gryzoń i co masz okres????? jak tam u Ciebie???
 
Do góry