reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Błonka dziękuję za słowa wsparcia , ale jakoś będę sie jutro pewniej czuła. A poza tym u nas o tej godzinie laboratorium zamknięte. A ta druga kreska to taka nikła , że założę się , że tylko ja ją widzę , więc może to psychika ? ehh dowiem się jutro.:tak:
 
to pokarz test komus jeszcze to to stwierdzi albo wrzuc nam tu fote my ocenimy ;p :)
jesli cos tam jest to na pewno cos tam jest ;p ja mam zawsze bielucha totalnego
ja ide na betke za 2 dni ;p
 
myślę, że nawet aparat tego nie złapie dlatego w wykresie zaznaczyłam jako negatywny. Błonka trzymam za Ciebie kciuki mocno!!! Mam nadzieję , ze będziesz posyłać na fluidki ;) Czego ci z całego serca życzę.

Den to mój 26dc, ale dopiero 11 dfl , więc nie wiem czy test mógłby już wyjść
 
mówiłam , że nic nie widać, podejrzewam , ze aparat nie da rady jej złapać , w rzeczywistości widać , nie jak na foto , ale to tylko taka mgiełka

test1.jpg trochę zbliżyłam, ale nadal słaba jakość
 

Załączniki

  • P1020626.jpg
    P1020626.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
alebur nie wiem jak reszta, ale ja widzę, że cos tam prześwituje delikatnie. Rzeczywiście jest trochę wczesnie, ale kto wie :-). Betka Ci wyjaśni, trzymam &&&&&&&&&&&
 
mam kilka tabletek które mi zostały po ciaży, moze ktoś chciał by odkupić za dobrą cenę?
-Prawie 2 opak duphastonu(w jednym opak brakuje tylko 4 tabl) razem 36 tabletek
-opak spasmoliny(20tabletek)
jak cos to proszę pisać na pvr
 
alebur ja tez cos widze ale tak mi sie to zdjecie zlewa ze nie wiem sama.... bete musisz zrobic a to ta kreska co tak jest blisko tej widocznej? bo ja obok tez cos widze... boze mam mroczki :D
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi...
Właśnie wszystkie wiemy że powinno się go zażywać po owulacji, a tu taki numer...

Ale z drugiej strony wyraźnie do niego mówiłam że jestem w trakcie okresu(wtedy był to 4 d.c) więc chyba wiedziałdobrze, co do niego mówie...Od razu zalecił mi Duphaston i dodał żebym po nim zrobiła test owulacyjny, cholercia sama już nie wiem dlaczego tak mi kazał?
 
Do góry