reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
witam sie dziewczyny!!!!
ja tylko na chwilke bo rodzinka jest ale CHCE ZMOTYWOWAĆ ODCHUDZAJĄCE SIE BO JA JESTEM 2 DZIEŃ NA DIETCE I 1.5KG MNIEJ!!!!

Super !!!!!!A ja chce zacząc po urlopie, tak jak już wczesniej pisałam. Pewnie Ty juz będziesz po i będę wiedziała czego się spodziewać. Choć każda z nas jest inna to będe miała pogląd sprawy :):):):)
 
reklama
Witajcie!!!
Aga no pięknie 1,5kg super!!! trzymam kciuki za wytrwanie!!! ja sie wczoraj złamałam i zjadłam 1,5kinder bueno;/// nie dałam rady;///
Kamii ja brałam od 16do 25dc i tez mialam robic testy ale w 25dc by nie wyszloa zapewne druga kreseczka a @ dostawalam roznie od1 dnia po odstawieniu do tygodnia .
Mysa tak właśnie myślałam ze dlatego :)
a mnie cycorki kłują na zmianę z jajnikami://// ehhh jeszcze tylko 6dni i po wszystkim bo dzis 24dc chyba
 
1,5kg bomba, gratuluję. Ja zaczynam jednak od jutra, bo sobie mięso zepsułam ;), więc z głodu zjadłam co mi w ręce wpadło. Opieprzcie mnie , żebym w końcu wzięła się w garść. A CLO nie ma dla mnie litości ... jem jak najęta. Non stop głodna jestem.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry
Ja chyba muszę zaczac robic juz testu owu, bo mam sluz bialka kurzego.,..wiec to chyba sie juz owu zbliza...a dzisiaj mam 7dc....dziwne....ale na wszelki wypadek bede juz robila....








 
Ikasia no ja mialam 4dni przed owulka taki śluz więc na wszelki wielki juz mozesz aczac roobic a najlepiej juz się zacząć przytulać:) bo różnie to bywa:) no to ja już zaciskam meegaa kciukasy i puszcze dopiero za 9miesiecy!!!:))) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A CO TUTAJ TAKA CISZA???!!!???!!!??!??!!
ja dziś sprawdzialm to jednak dopiero dzis jest 24dc a jakis sie tak dziwnie dzis poczulam , tak nagle zaczely mi się trzęśc rece zaraz nogi i jakos tak cala drzalam ;// nadal mam jakies takie dziwne uczucie w brzuchu pewno @ daje o sobie znac ze nadejdzie wczesniej niz zwykle;///
 
Na przytulanki narazie nie ma szans, bo noga za bardzo boli...ale robilam tescik owu i narazie negatywny..,..poczekamy, zobaczymy, ale narazie ejste pozytywnie nastawiona do tego cyklu....
 
no i właśnie o takei nastawienie chodzi:) fajniusko ty juz zaczynasz staranka prawie a mnie jeszce @ czeka;/// ehhh
Dziewczyny jak wasze dietki chwalcie sie tutaj szybciutko!!!
Suzi kochana pis znam jak sie czujesz??!!
 
wrocilam z wizyty dopiero... siedzialam w klinice od 16.... ;/
ale mam pecherzyk 17 mm na lewym jajniku, nareszcie lewy ruszyl.. a 10 mm na prawym i zaczyna byc dominujacy... w poniedzialek kolejna wizyta.

podczytam was jutro bo dzis padam na twarz ide spac... buziaki, dobrej nocy
 
no to ładnie Błonka sie nasiedzialas!!! no widzisz wkoncu sie rusza cosik !!! wierze ze Ci sie uda w tym cyklu na takich wspomagaczach!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& no i jak twoj mąż sie czuje??
 
reklama
Do góry