reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
I bądź tu człowieku mądry, każdy lekarz co innego ;-) W każdym razie alebur dzięki za info, życzę powodzenia &&&&&&&&&:-)
 
reklama
ja tobie również &&&&&& mam nadzieję , że się uda . Miałam wątpliwości co do braku monitoringu , ale on jest lekarzem , więc chyba wie co robi. Stam moich jajników zna dokładnie , bo w sierpniu miałam HSG, więc zobaczymy jaki będzie stan "po"
 
wrocilismy ze szpitala, jestem tak wkur..... wiecie co mowie w recepcji ze maz byl na pogotowiu, ze mial atak kamieni, ze jest na lekach w zastrzykach.... ze mam skierowanie do urologa pilne, mam wypis z pogotowia i ze doktor mowil ze ma byc na juz wizyta a ona sie smieje i mowi a nie moze poczekac kilku tygodni? bo nie mam terminu.... kazdy by tak chcial na "juz"... no to ja wiecie wkurw.... i mowie ze sobie z nieba nie wzielam wynikow badan skierowania i wypisu z pogotowia i ze maz nie bedzie czekac z bolem i kamieniami az sie przekreci.. no i mi mowi zebym przyszla po 15 do lekarza i zapytala czy nas przyjmie...................
 
Błonka co za baba tam siedziała, ja bym ryja na nią otworzyła, wazniejsza niz lekarze, prosze jakie kompetentene w recepcji siedzą, no brak słów
Maja zapomniałam ci odpowiedziec czemu invitro mówie nie, z przekonań religijnych a jesli Pan Bóg mnie nie chce obdarzyć rodzonym dzieckiem to widocznie chce mi prze to cos powiedzieć. Nie potepiam nikogo kto decyduje się na invitro ale jak pomyśle że moje zapłodnione komórki te które niewykorzystam zginą czy zostana poddane jakims eksperymentom to mam gęsia skórke, to jednak są już zapłodnione komórki
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy po odstawieniu luteiny (tej podjęzykowej) dostajecie okres?? ja mam brać od 16 do 25dc mam brać dwa razy dziennie po jednej tabletce.
I czytałam gdzieś ,że po odstawaniu jak się zajdzie w ciążę to może dojść do poronienia:szok: !! czy to prawda ??
 
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy po odstawieniu luteiny (tej podjęzykowej) dostajecie okres?? ja mam brać od 16 do 25dc mam brać dwa razy dziennie po jednej tabletce.
I czytałam gdzieś ,że po odstawaniu jak się zajdzie w ciążę to może dojść do poronienia:szok: !! czy to prawda ??
Zgadza się! Dlarego starajacym sie zaleca sie robienie testów ciazowych badz betHC:tak: Nie woolno odstawiac lekow na podtrzymanie jak jest ciaza.

Kochnae mnóstwo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^****************#################################&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&$$$$$$****************************************
 
ojj nawet jak nie miałąm problemów z poprzednią ciążą ? a i czy mogę robić zwykłe testy domowe? wstyd się przyznać , ale strasznie nie lubie igieł :DD a i kiedy w tedy ten tes w dzien odstawienia ?? ale to dopiero bd 25 dc ...rr jestem zła na mojego gina że mi nic nie mówił jak byłam na monitoringu ostatnio :angry:
 
witam sie dziewczyny!!!!
ja tylko na chwilke bo rodzinka jest ale CHCE ZMOTYWOWAĆ ODCHUDZAJĄCE SIE BO JA JESTEM 2 DZIEŃ NA DIETCE I 1.5KG MNIEJ!!!!

Kochana motywuj motywuj..ja od soboty zaczynam dietkować....od 1 padziernika....
Ja dzisiaj kolejna porcja zastrzykow p/bolowych i p/zapalnych......zastanawiam sie od kiedy zaczac robic testy owu...dzisiaj mam 6dc...wiec pewsnie od soboty zaczne a wiec od 8dc...tak zeby na pewno nie przegapic:) Poza tym narazie u mnie suchooo oj suchoooo...
 
reklama
Zgadza się! Dlarego starajacym sie zaleca sie robienie testów ciazowych badz betHC:tak: Nie woolno odstawiac lekow na podtrzymanie jak jest ciaza.

Kochnae mnóstwo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^****************#################################&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&$$$$$$****************************************

No ja własnie też czekam na @.
Ostatnia luteinke wziełam w pon, czyli 26 d.c. a dziś 29 i nic na razie, @ brak. Gdybym nie miała monitoringu to pewnie bym zrobiła test lub badanie krwi, ale gin powiedział, że w tym cyklu brak pęcherzyka, więc tylko czekam na @.
I nie wiem kiedy ona przyjdzie.
 
Do góry