reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maju z emkiem to nie wiadomo bo na usg nic nie wyszlo... nie ma juz powiekszonego tego... czegos ;p lekarz mowi ze musialo sie przesunac dalej tak ze go na usg nie widac, wysikac go nie wysikal bo podobno to bol niesamowity nawet jak sie piaskiem sika a on mial kamienia... ale czekamy na rtg.. ma miec we wtorek to sie okaze gdzie on jest i jak go wyjac... narazie ma antybiotyk przeciw zapalny i przeciw zakazeniowy i łyka nospe 2 razy dziennie, poki co jest ok :)
a zeby bylo weselej to dzis nam w autko wjechala jakas baba... normalnie wyjechala na czolowke i kaska z ubezpieczenia bedzie.. autko sie za grosze zrobi a reszte zostawimy na gonadotropinki jak sie teraz nie uda a termin na laparo dadza odlegly... i ogrodzenie sie jeszcze w ogrodzie zrobi moze :D ;p

ja sie czuje ok, tylko wlasnie boli mnie wszystko tak jakbym niewieadomo ile na silowni cwiczyla.... rece i nogi, i czuje sie ospala. nie wiem czy to po tym czy to poprostu jesien..

MAJU a jak tempka u Ciebie?
 
reklama
agusia ja sobie dalam siana poki co z dietką bo przy staraniach jednak kobieta potrzebuje kalori zby wzmocnic ta fasolinke jak by co :) nie po to biore gonadotropinki zeby sobie samej zaszkodzic... poprosty nie jem slodkiego i nie slodze ani kawy ani cherbaty
 
witajcie wkoncu nasz watek wraca do zycia!!!
Błonka no to dobrze z z mężem juz lepiej i fajnie że macie extra kaske no ale najwazniejsze ze si enic wam nie stalo
Aga przeziebienie cię złapało czy co??
u mnie zaś 36,8 z 37 więc lipa;(((((((((( niewierze ze si emoglo udac ale do poki nie ma @ bede sie łudziła
 
maja :) no wiesz mi pewnie tez sie teraz nie uda, no bo to by bylo nierealne zebym uniknela lapao ;p ja mam zawsze pod gore ;p Pewnie czekasz na mnie co? przyznaj sie nie chcesz sama zaciazyc zeby nam smutno nie bylo ;p
 
kiedy nastepna wizytka?? bedzie dobrze kochana musisz w to wierzyc bo zły humorek nie wpływa dobrze na maluszka!!!zobacz na suwaczek co juz maluszek potrafi:)
Błonka uda ci sie!!! ja w to wierze!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a my chyba juz na zawsze bedziemy sami ;///ehhh mam juz dosc tego starania ,liczenia dni i jednej kreski na tescie!!! beznadzieja!!! mam juz mega doła z tego wszystkiego!! ile jeszcze mozna zniesc tych porażek?!
 
maju no niestety ale kto da rade jak nie my? nie mozesz sie zalamywac, musimy sie trzymac w kupie, a co bedzie jak sie wszystkie zalamiemy? to kto nas pocieszy? jest o co walczyc :)
 
reklama
no niby tak Błonka ale jak tu walczyc jak nam Bozia nawet krzyzuje plany i nawet badan ni emozemy zrobic tak jak planowalismy tylko wszystko sie opoznia;//// ehhhhhhhhhh a mialo byc tak pieknie i dzidzia miala sie urodzic w dniu urodzin tatusia:) no nic ,od nastepnego miesiaca ide na siłownie i na basen no i dzis postanowilam sie napic wkoncu winka bo tak sobie odmawialam ,a najbardziej mnie wqrza ze ciagle wszystko sobie odkladam odmawiam bo moze jest fasolka a tu d... i nie ma nic .Od 4miesiecy mam fajny zel wybileajacy na zeby ale nie mozna urzywac w ciazy no to nawet nie chcialam uzywac w trakcie staranek zeby w razie cos nie zaszkodzilo i tak ciagle to odkladam ale po @ biore si eza ząbki bo co ma byc to i tak bedzie
 
Do góry