reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ja wpadłam tylko powiedziec ze nici z tego cyklu a mialo byc tak pieknie ,mialam nadzieje ze te jajniki bolaly bo progesteron produkowaly ale jednak nie udalo sie standardowo ;//// tempka spadla dzis o 2kreski wiec sie nie udalo;////
 
hej maju ja jestem :) tylko troche zalatana ;p krece sie caly czas, wkopywalismy choineczki z emkiem w ogrodzie przed chwila.. teraz ide cos posprzatac bo sie nie da chodzic juz po mojej podlodze ;p i kurze trzeba poscierac.. i lazienka na mnie patrzy błagalnie.... a potem pranko powiesze, a na koniec zrobie grzanki bo nie mam dzis weny na obiad... emek czuje sie dobrze :) poszedl do pracki na chwile.. jak wroci to bede juz drobiona z robotą i zjemy sobie razem "obiadek" :)
maju a moze ta tempka jeszcze skoczy... nigdy nic nie wiadomo znam dziewczyny co im spadaly tempki na chwile a potem sie podnosily a ztego co ja wiem to temka czasem spada na czas zagniezdzenia.... do poki nie ma @ jest szansa.. zawsze :)
Ja w sumie teraz znow mam nadzieje jak glupia.. bo mam pierwszy raz owulke z lewego j. ale po co ja mam ta nadzieje to nie wiem tyle razy sie zawiodlam..
 
My dziś razem mega sprzatanie wszystko z szafek wyciagnelismy ,naczynia przyrprawy i tego typu rupieciki i mylismy wszystie szafki w środku ,emek poodkurzal i poscieral kurze a ja lece sie ogarnac bo za godzine musze isc do pracy na godzinke bo Interviu bede miala ,niechce mi sie na wolnym tak isc no ale mus to mus.Ja jeszcze mam nadzieje Blonka ze skoczy jutro znowu i ze si eudalo bo tak mnie dziwnie brzuszek boli i jajniki nadal daja znac a cycorki to mam takie wielki że ze wszystkich stanikow mi wychodza;//// emek si ecieszy ja mniej bo i tak sa duze ale teraz urosly tak bo sie troche przytylo;( u nas leje deszcz tak ze swiata nie widac a mialam dzis okna myc przez ten deszcz to glowa boli i noic sie nie chce
Zaciskam mega kciukasy żeby sie udalo wkoncu !!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&bo dobry znak ze jajnik wkoncu sie wzial do roboty
a na zagniezdzenie to zbyt pozno bo termin @ na srode a owulka byla w 17dc, bo dzis 25dc
 
Ostatnia edycja:
o wlasnie.. okno przypomnialas mi ze mam firanke swierza powiesic i umyc okno w sypialni :D matko mam taki burdel ze sie chyba nie odrobie dzis.... chwilka przerwy i dalej dzialamy...
 
a my zostawiamy okna na inny dzien bo leje dzis ze hejo!!! ehhh nie mam juz ochoty na sprzatanie jemy wlasnie obiadek i zaraz ide spac bo nic innego dzis nie mozna robic jak spac
 
Błonka i co lekarz postanowił z kamieniami męża?? neda je rozbijac czy nie?? no i jak ty sie czujesz po tych gandropinach?? normalnie nie pamietam takich mega pustek tutaj !!!
 
reklama
witam sie dziewczyny!!!niestety ja dietke przerwałam bo byłam chora i nie jadłam prawie nic...a tu trzeba było jesc to co w dietce...ale od jutra zaczynam...w kazdym razie2 kg mam juz mniej to nie jest źle;-)aczy ktos jeszcze sie odchudza na 13dniowej??? ja mam w czwartek do lekaza isc zobaczyc jak tam pecholki czyrosna same czy nie...
 
Do góry