reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ja mialam dzis przygode z pogotowiem, nie mam sily na komputer, odezwe sie do Was niebawem.. jak odespie, od 3 rano jestem na nogach, meza ratowali najpierw w domu potem go zabrali........
 
reklama
ja mialam dzis przygode z pogotowiem, nie mam sily na komputer, odezwe sie do Was niebawem.. jak odespie, od 3 rano jestem na nogach, meza ratowali najpierw w domu potem go zabrali........

łooooooooooooooooooo matko , a co się stało? Coś poważnego ? Ale nam klina dałaś...
 
Błonka, nie strasz! Co się dzieje, mam nadzieję, że wszystko dobrze sie skończyło. Odezwij się jak będziesz mogła .....

W poniedziełek był 10 dzień luteinki. Czekam na @, dzis 28 d.c., coś tam mnie delikatnie pobolewało, ale nic na razie....

W przyszłym tygodniu urlop, więc ta @ mogłaby być w tym, by mi życia na wakacjach nie utrudniać. A po urlopie może te z pomyślę o tej dietce...
 
mialam napisanego dlugiego posta i mi sie komp rozladowal;////
Błonka pisz nam tutaj szybko co sie stalo!!! mam nadzieje ze wszystko w porzadku bo to zdanie twoje brzmi przerazliwie!!!
Myśa jasne ze warto zasiegnac opinni innego lekarza i trzymam kcuki zeby cosik madrego wymyslil i zeby sie wkoncu udalo!!! sorki ze zapytam ale czemu nie zdecydowalabys sie na invitro??jesli nie chcesz ni eodpowiadaj ale ja Ci powiem jedno wierze kochana ze nie bawem bedziesz tulila w ramionach swojego maluszka!!!i najmocniej jak potrafie zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kwiatek napisz ile kosztuje ten monitorek bo ja jak patrzylam to 2tys zł ale super jest:)no alr ta cena powlajaca
wklejam linka o jakim ja myslalam http://www.ladycomp.pl/Baby_Comp__35
 
Ostatnia edycja:
jestem jestem i tak nie moge spac ;/
wczoraj wieczorem sie zaczelo od lekkiego klocia po srodku klatki i bolu w prawym boku, ledwo wrocil z pracy, mowil ze sie prawie po drodze rozbil i przejechal nieoswietlonego rowerzyste, szybko dalam mu nospe forte i ketanol bo byl blady z bolu.. ale przeszlo, mowie to idziemy spac rano do lekarza....... goraczki nie mial czyli nie ma stanu jakiegos zapalnego. ale godzina 2 albo 3 juz nie pamietam budzą mnie jęki... wstalam a w salonie maz siedzi skulony blady, w ogole nie odpowiadal na pytania tylko ze strasznie boli strasznie boli , mokry caly z dreszczami ... no to ja za tabletki i za oklad z cieplej wody i rumianek... poczekalam 30 minut nie przeszlo tylko sie pogorszylo.. zadzwonilam na pogotowie ale nie przyjechali tylko dali nr do jakiegos lekarza, n oto dzwonie, a tamten mowi zeby poczekac jeszcze bo ketanol dlugo zaczyna dzialac... no to mowie ze zadzwonie jak nie przejdzie.. nie minelo 10 minut zaczely sie wymioty.. na pol przytomnego trzymalam mu glowe w toalecie a wiecie facet troche wazy.... zostawilam go w lazience i dzwonie 2 raz... no i przyjechali.... zabrali, w szpitalu badania wszystkie, w moczu krew, wyniki krwi zle no to na usg go zabrali.... okazalo sie ze ma kamienie ogromne i male i one weszly do kanalikow jakichs i stad ten bol omdlenia krew wymioty i w ogole.... nie pomogli za bardzo dali pyralgine w zastrzyku i skierowanie do urologa i do domu... siedze i czekam na kolejny atak bo zastrzyk przestanie niedlugo dzialac a nie ma o tej godzinie juz zadnego specjalisty w miescie.... powiedzieli ze jak przestanie dzialac zastrzyk to dzwonic na pogotowie... siedze jak na szpilkach ;/
 
dostal skierowanie do specjalisty i jutro idziemy zobaczyc co i jak, oni mu tylko doraznie pomogli ale zaczyna sie powoli wszystko to samo co w nocy bylo ;/ bo zastrzyk przestaje dzialac ;/ ku rwa i co.. znowu na pogotowie bo co mu dam jak tak boli i nic nie pomaga ;/
 
Błonka glowa do góry...moj tesc ma bardzo często kamienie i to masakrycznie boli...jedynie co mu pomaga to goraca kapiel...a poprostu musi je "urodzic"....przykro mi bardzo i trzymam kciuki...
 
ale ma kamienie na nerkach czy w wątrobie?? bo na nerki no to trzeba je urodzić ale tez rozbija sie laserem i trzeba wypijac hektolitry wody i skakac na skakance wiem bo kiedys mialam i tez rodzilam bol tragiczny ale dalam rade i to 3razy juz tak mialam ale naszczescie juz nie wraca do mnie ta przyjemnosc, no a na wątrobie to chyba tylko usuwaja operacyjnie;/ 3mam kciuki zeby pomoglo cosik

A u mnie jajniki szleja ;// kłuja i kłuja i takie skurcze mnie tam łapią;//// az mnie noga boli tak mi promieniuje ten jajnik ,pewno znowu si etworzy jakas torbiel eh a mialam nadzieje ze sie uda wkoncu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Błonka przykro mi, niezle masz zmartwienie, nie wiem co Ci powiedzieć,
Byłam u ginki, zbadała mniei powiedziala że nie mam owulki i stąd to plamienie. Dostałam skierowanie na badanie tsh, prolaktyny i progesteronu, tak więc czekam na badania i zobaczymy co dalej.
Maja czemu od razu takie czarne myśli masz, nic Ci tam nie urośnie, przestań
Ikasia to co się stało z tą nogą, czemu tak się męczysz z tym
 
Ostatnia edycja:
Do góry