reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ehh kochana tulkam i najmocniej na świecie zaciskam mega kciukasy aby się udało zafasolkować a wtedy się wszystko zmieni na dobre!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&kochana za Ciebie !!!!
 
reklama
maja dzieki tylko że zanim ja zafasolkuje to będe wrakiem człowieka, ja nie mam ochoty wogóle na te starania. Czuje sie bezpłciowo, dosłownie ni chłop ni baba, to że mam cycki to jeszcze kobiety ze mnie nie robi, po cholere mi te (.)(.) jak pewnie nigdy nie będe karmić. Jestem zła, zrozpaczona i nie wiem co jeszcze.
 
myśa myśa chalo przywołuje cie do pionu kobieto!!!!zaóważ że napisałam KOBIETO bo nią właśnie jesteś a cyce nie są tylko od karmienia dziecka!!!przeciesz moja droga jakbyście nie mogli mieć własnych dzieci to zawsze mozecie jakies adoptowac tyle jest takich słodziaków których rodzice nie kochaja i oddaja...tak więc pamiętaj że jesteś kobietą i matką mozesz być!!!bo matka to ta którA wychowuje dziecko i zajmuje sie nim cały czas!!!ale pozatym nikt wam nie skreślił nadziei na dziecko tak więc trzeba się starac starac i jeszcze raz starac i wierzyc ze sie uda.wiecie co mi pomogło przy 1 ciąży?poszłam raz do kościółka w tygodniu i tam sie wrzuca kase(1ZL) i zapala świeczke i za coś sie ja ofiaruje-ja wtedy poprosiłam żeby Bóg nas wkońcu wysłuchał i pozwolił bym zaszła w ciąże upłyneły 2 tyg zrobiłam test i 2 krechy...tak więc WIARA+MODLITWA=CUD!!!
ikasia tak więc ja zjadłam dziś normalnie bo stwierdziłam że poczekam na ciebie;-)tak więc jutro rano się meldujemy z kawą kochana;-p
 
ooo to mi przepadła sznasa na 13-dniówkę , bo przegapiłam poniedziałek. Ale może sprubuję w przyszłym tygodniu. Co do moich smakołyków to podaje jeden z ulubionych smakołyków:

Batoniki czekoladowe:
5 łyżek mleka w proszu (koniecznie odtłuszczone!!!!!!!)
6 tabletek słodzika rozkruszonych
1 łyżka kakao (Dekomoreno lub podobne - nawet nie wiedziałam , że jest to kakao o niskiej zawartości tłuszczu)
3 łyżki otrębów owsianych
2 Łyżki otrębów pszennych
5 łyżek mleka o niskiej zawartości tł. (zwykłe mleko płynne np 0,5%)

wszystko wymieszać , uformować w kształcie batoników (ja robię to w folii spożywczej tej przezroczystej) , bądź kuleczek (formuję ręcznie ;)) i dać na 1h-1,5h do lodówki. Potem jeść SMACZNEGO

Zdradzę wam , że jak mi się bardzo i natychmiast chce słodkiego , to po prostu robię je i zjadam na "mokro" ;)
i kombinowałam też bez kakaa , też smaczne są, wychodzą wtedy w wersji białej ;)
 
Myśa kochana cycki nie tylko są do karmienia!!! a wyobrazasz sobie ich nie mieć??!! czym by się mąż zachwalał?? do czego przytulał!!? kochana dzięki nim wyglądamy tak pięknie w bluzeczkach z dekoltem czy w jakiś sukieneczkach:) no tak więc nie narzekaj ż eje masz tylko dbaj o nie i ciesz się nimi:)
a tak jak Aga pisze ,skarbie nikt Wam nie odebrał nadziei na dzidzie!!! moze warto by było sprobować IUI?? myślałaś nad tym?? no i pczywiscie pozostaje też adopcja choć to mnostwo nerwow i długa droga ale ja uważam że warto. Ja zawsze chciałam adoptować dziecko i nie koniecznie takiego słodkiego bobaska tylko może wiekszego dzieciaczka a po tym jak pracowałam w DD to jeszcze bardziej tego pragne ,bo tez uwazam ze warto dać maluchowi i sobie szanse na szczesliwy i kochajacy dom:) tak wiec pomimo ze bedziemy miec swoje dzieci BO BĘDZIEMY MIEĆ to bedziemy chceili adoptowac :) tak więc kochana głowa do góry i jeszcze wiele opcji przed Tobą nim całokowicie przekreślisz swoją szansę na malucha!!!
Alebur no no już sobie wyobraziłam jak je jem:) musze zrobić takie batoniki moze nawet jutro sie skusze:)
 
kup sobie dziś produkty , poza tym , że są na prawdę smaczne i sycące , świetna jest po nich też przemiana materii ;) i nie ma "kibelkowych" problemów .
 
maja ja podchodziłam już 4 razy do IUI w tym dwa doszły do skutku, jedna zakończyła się ciążą biochemiczną, nie próbowałam dalej bo lekarz zaczął namawiac mnie do invitro a tego nie zrobie bo wole adopcje. Od kąd pamiętam to miałam problemy z @ i tak trwa to już chyba 12 lat. Jak sie uda to pójde dzisiaj do innego gina na konsultacje, zobaczymy co mi powie
kwiatuszek a co to za mikroskop, jak to działa
 
MYŚA A MOZE AKURAT TEN LEKARZ BEDZIE LEPSZY??!!tak wiec nie trac nadziei!!!
włąśnie co to za mikroskop i jaka cena???
a ja robie placek czeski ale bron boze dla siebie tylko dla rodzinki bo jutro maja sie zjechac;-)
 
reklama
A ja jestem załamana...nie wiem jak bedzie z tym cyklem...nie ma chyba sensu zebym mierzyła temeperaturę, bo mam problem z tą stopą, mam bardzo ostry stan zapalny, dostałam dzisiaj zastrzyki, zwolnienie z pracy do wtorku....zobaczymy co będzie dalej....a we wtroek idę do ginki...i wtedy zoabczę co z pecherzykami......temp nie mierze bo i tak będzie nie wiarygodna....bede robic testy owulacyjne od soboty, a wiec od 8dc...zeby nie przegapic,..:):) I zobaczymy...moze akurat ktos na gorze postanowi ze to bedzioe moj cykl....
 
Do góry