reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
aaaa dodam , że chudłam z bardzo wysokiej wagi.... przegięłam , a do tego pół roczne chorobowe zakończyło się tragicznie dla mojej wagi, i zdrowia

schudnąć musiałam dla zdrowia i planowanej fasolki...
 
reklama
alebur szacun wielki że dałas rady wcinac tylko białko bo ja po tygodniu miałam dość Dukana.
No własnie na czym polega ta 13dniowa dieta ,halooooo mam smaka na diete, jak ona wygląda.
den83 było pięknie, nie ma kochana co zazdrościć tylko jechać trzeba i korzystać z uroków.
maja skoro miałaś juz cukrzyce to tym bardziej zadbaj o siebie, na pewno na dobre Ci to wyjdzie
 
ale wiesz co ja ta cukrzyce mialam jak bylam dzieckiem i nie jadlam wogole slodyczy bo ich nie lubialam!!! szkoda ze teraz nie moge ich nie lubiec!!! tez mam chrapke na ta 13dniówke !
Alebur dawaj nam tutaj przepisy na dietetyczne słodkości!!! a ja znam baaaaaaaaaardzo duzo dziewczyn ktore odchudzały sie na dukanie i zafasolkowaly ! ale nie ze planowaly jakos szczegolnie tylko poprostu nie wiem czy ma to jakis zwiazek czy nie ale wszystkie sa teraz posiadaczkami przeuroczych Maluszkow:) lece do pracy ale mialam dzis sen..................... śniło mi si eze mój tato umarł!!!
 
No wlasnie o co chodzi z tą 13-dniową?? Ja mialam zaczac od dzisiaj, ale ze wzgledu na noge i siedzenie w domu nie chce mi sie...jutro mam nadzieje juz ruszę do pracy i będę miała zajęcie...no ale wszystko zalezy od stanu mojej stopy...a narazie boli...oj boli....:(
Dzisiaj u mnie temp wysoka, bo 36,8...ale biore leki p/zapalne na ta stopę....wiec pewnie to dlatego....
 
witam witam sory ze tak w napieciu was z ta dietą trzymałam ale poszłam poprostu spac . iwec tak tutaj wam daje opis i jadłospis.powiem wam tak z doświadczenia mojej bratówki ze zrzucenie tych jak pisza do 20 kg jest nie realne ale przecietnie gubi sie z 6-8 kg i zalezy tez czy sie ćwiczy. ja zamierzam jezdzić godzinke na rowerku stacjonarnym mysle ze to bedzie lepsze!!! a i ten befsztyk mozna filetem z kurczaka zastąpic a szpinak brokułem...

Została opracowana w szpitalu rządowym w Kopenhadze. Nie jest to dieta odchudzająca, przeciwnie – dieta ta zwiększa przemianę materii i dlatego działa nawet po zakończeniu kuracji. Jeżeli kurację przeprowadza się niewolniczo - zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg).
Lunch i obiad można zmieniać nawzajem. Jeżeli będzie to miało miejsce tego samego dnia.
Dieta zmierza do przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniach możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze 2 lata.
Kurację przeprowadza się przez 13 dni, ani mniej ani więcej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwa, zjesz słodycze, przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli przerwałeś przed upływem 6 dni możesz powtórzyć ją po 3 miesiącach.
Jeżeli przeprowadziło się kurację punkt po punkcie nie można jej absolutnie powtórzyć wcześniej niż po roku. Zaleca się, aby kurację powtórzyć po 2 latach, jeśli to potrzebne. Ze względu na długość kuracji trudno ją zaplanować, dlatego dobrze jest upewnić się, czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni na obiad, urodziny lub inne przyjęcia. Jeśli jesteś głodny wypij szklankę wody. Pij co najmniej 2 litry wody dziennie.
Chuda ryba – dorsz, pstrag.
Gruby plaster – 10 dkg
Wędlina – ma być chuda, wędzona, gotowana.
Przyprawy – sól, pieprz.
Kawa – może być rozpuszczalna, z expresu itp.
Zaleca się 2 litry wody dziennie do picia.

Plan diety
1-8 dzień poniedziałek
Śniadanie
1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru.
Lunch
2 jajka na twardo, gotowany szpinak (brokuł), 1 pomidor
Obiad
1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną
2-9 dzień wtorek
Śniadanie
1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru
Lunch
1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 duży owoc
Obiad
1 plaster szynki, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego
3-10 dzień środa
Śniadanie
1 kubek czarnej kawy,1 kostka cukru, 1 kromka (grzanka)
Lunch
gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc
Obiad
2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną
4-11 dzień czwartek
Śniadanie
1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru
Lunch
1 jajko na twardo, 1 tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego
Obiad
1 mała puszka kompotu owocowego, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego
5-12 dzień piątek
Śniadanie
1 duża tarta marchew z cytryną
Lunch
1 duża ryba z cytryną (może być odrobina sosu do pieczenia)
Obiad
1 duży befsztyk, sałata i brokuł
6-13 dzień sobota
Śniadanie
1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru i jedna grzanka
Lunch
1 kurczak, sałata z olejem i cytryną
Obiad
2 jajka na twardo, 1 duża marchew
7 dzień
Śniadanie
kubek herbaty bez cukru
Lunch
1 kawałek chudego grillowanego mięsa, 1 świeży owoc
 
Ikasia kurcze to nieciekawie masz z tą nogą, aż strach pomyśleć jak szalałaś w tej Hiszpanii/żartuje/ wracaj do zdrówka.
agnieszka dzieki za dietkę, tak myślałam że to ta, juz ja kiedyś stosowałam ale po 5 dniach padłam. Faktycznie chudnie sie bardzo szybko
 
kochane a moge ja stosowac przy zasrzykach?????? kurcze mam na nia ochote.... dobra.. ja zaczynam od jutra kochane kto sie przylacza???????????????????????????????????????????????????????????????
 
błonka ja ja stosuje od dziś i mam zamiar wytrwac...tak więc mam nadzieje ze sie do mnie przyłączysz to już bedziemy 2;-)kto jeszcze chętny??!! a tak wogóle to dziś nasza 3 rocznica ślubu hihi ale to zleciało...
 
reklama
agnieszka wszystkiego naj naj najlepszego z okazji rocznicy, spełnienia Waszych marzeń i duuuuużo miłości.
Może i bym spróbowala tej dietki ale w sobote wesele mamy i naaaaaaaaaaapewno czeka mnie obżarstwo.
kwiatuszek myśle że badanie nasienia nie zaszkodzi a da wam pewność gdzie tkwi problem.
Błonka hmmmm chyba nie zaszkodzi ale będziesz troszke osłabiona a jak się teraz staracie do IUI to nie wiem czy to dobry pomysł, powinnaś miec duzo sił a jednak ta dietka to troszke >głodna<
U mnie dziewczyny cos nie tak, dzisiaj mam 16dc, śluzu płodnego nie mam a za to żółty gęsty i to z krwią, jak by plamienia, na dodatek brzuch mnie pobolewa hmmmm nie wiem co to, chyba pójde dzisiaj do ginki niech pozagląda gdzie trzeba
 
Do góry