reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
hmm.. to ja sobie do @ zrobie taka lajtowa troche inna bez slodyczy makaronu i pieczywa bialego i smazonego miesa a jak bede wiedziala ze juz sie nie udalo to zastosuje ta glodowa.... po prostu zdrowiej sie bede odzywiac :) czyli w sumie jestem z Wami dziewczyny :) dietkujemy :)
 
Błonka mięso można jeść ,unikaj wieprzowiny, kaczek gęsi bo to jest tłuste mięso, problemem jest łączenie mięsa z produktami mącznymi i ziemniakami no i te okropne panierki z kapiącym tłuszczem
 
ja nie jem wieprzowiny i kaczek.. nie lubie a panierke robie sama w domu ;p jajo i bulka tarta :) maki nie uzywam :) ja dzis mialam ochote na makrele wedzona mnnniam :)
 
ikasia to co choc ty jedna zaczynasz ta 13 dniową?zawsze to raźniej bedzie!!!błonka no to zawsze to bedziemy sie wspierac troszke a i oczekiwanie na bobo troszke nam zleci szybciej!!
 
Witajcie
Błonka mi sie tez wydaje zebys sobie odpuscila taka 13dnoiwke i lepiej tak jak piszesz oprostu sie zdrowiej odzywiac i ograniczyc troche kalorie
Myśa moz efaktycznie warto by sie bylo wybrac do ginka i sprawdzic co jest grane
Aga WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY NO I OCZYWISCIE ZAFASOLKOWANIA!!!
Kwiatuszku nie wiele to kosztuje takie badanie a moze naprawde rozstrzygnac problem tak bylo u nas
a ja sie nie przylacze do waszej dietki bo 2posilki to za malo dla mnie;( musza byc 3 :) ale wiecie co posatnowilam ze poprostu zrezygnuje no dobra ogranicze słodycze i wlasnie ogranicze kalorie :)
 
byłam u ginki i jestem załamana. Wszystko sie pierniczy na całego, jak nie biore leków i wspomagaczy to wszystko wariuje, mam totalnie rozwalona gospodarke hormonalną. Mieliśmy wyjechać znów do rodziców popracować zarobić troche kasy a wygląda na to że bez leków to ja nie pociągne, boję sie że bez hormonów może szybciej przyjśc menopauza. Jak mam wszystko ok to od razu widze to po sobie że czuje się psychicznie lepiej a jak przestaje brać leki to z humorem gorzej i zaraz waga idzie w góre, nie wiem czemu tak jest. Kurde co mam robić......
 
kochana a robiłaś tsh?? moja qmpelka tak miala że w ciagu 2miesiecy przytyla uwaga... 20kg!!! i okazalo sie ze ma nadczynnosc tarczycy czy nie doczynnosc nie pamitam i tez mowi ze jak nie brala lekow bo myslala ze wsio oki a ze jest z takich co do lekarza chodza z przymusu i odrazu waga w gore i humorek do bani;/
qrcze kochana ale co ci powiedzial ten gin??
 
reklama
maja miałam juz robione chyba 2 razy i tarczyca jest ok, do tego zauważyłam że na brodzie rosną mi włosy:szok: i mówie gince że boję się że będę musiała brode zapuścić i że chyba testosteron szaleje a ona mówi że tak sie dzieje w organizmach kobiet u których nie wykorzystane jest to co najlepsze nam organizm daje( użyła terminologi medycznej której nie zapamiętałam) i łączy sie to z czymś tam i takie daje właśnie efekty.
Musze brać clo, leki na endo i znów wrócic do progesteronu, szlak by to a juz sie cieszyłam że w zeszłym cyklu miałam owu
 
Do góry