reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ikasia nie trzymaj nas w niepewności!!! dawaj tuaj fote pięknych II kresek!!!
Myśa qrcze poczytałam troche i faktycznie to tez moze byc przyczyna;//// hmmm udalo sie dzis zjesc tylko jednego batonika i koniec obrzerania sie nimi i innymi słodyczami i wogóle czas zaczac zdrowo si eodzywiac!!!
 
reklama
No Kochane jedna kreseczka...ale szczerze, to nie spodziewałam się nawet dwóch....poza tym moze nawet dobrze, bo moglam wziąc leki na ta opuchnięta stopę...mama nadzieje ze troszek mi pusci...jutro urlop w pracy, zobaczymy co bedzie w nastepnych dniach...A od jutra wracam do mierzenia temperatury....
 
Błonka jak to gdzie polityka prorodzinna...... w d...ie, polityka jest taka że radź sobie sam i tyle. Naszymi problemami sie nikt nie przejmuje.
Ikasia to może faktycznie dobrze sie stało bo możesz spokojnie lekarstwa brać.
Maja ja tak sobie staram zakodować w głowie że jak sięgam po cos słodkiego to myśle o konsekwencjach chociaż nie zawsze pamiętam:zawstydzona/y:
 
Iksia przynajmniej masz pewność , że leki nie zaszkodzą. Trzymam & za następny cykl ;)

Ja od jutra zaczynam podwójną dawkę clo (2 cykl) , bardzo na niego liczę , bardzo bardzo.

A co do diety to ja też się przyłączam, bo niedawno schudłam 20 kg , a widzę , że one bardzo szybko wracają
 
Ikasia tulkam ale faktycznie dobrze bo pewno bardzo cie boli i mozesz z czystym sumieniem wziąć leki
Myśa ciężko z tym u mni ebedzie bo ja od 14lat jestem przyzwyczajona objadać się słodyczami ,kiedys mialam cukrzyce jak bylam dzieckiem ale pozniej wsio oki i jakos tak sie wciagnełam w słodyczowy ciąg :) i nie moge skończyć z tym a juz sobie tyle razy obiecałam ale teraz dla fasolki musze sie pozbyc tego nawyku! ale znowu nie wierze że się mogło udać w tym cyklu ;/ jakiegoś mega pecha mamy ,qrcze a mialam nadzije ze mąż nie na darmo nie pojechał na badania ;( ehhhh juz sie nastawiam ze w lutym/ marcu bedziemy podchodzic do ivf
 
strasznie dziwny ten twoj okres ikasia... ja też przeciesz clo brałam ale mam normalny @ tak wiec tak jak pisała alebur zrób test moze 2 kreseczki wyjdą;-)
a ja myślałam zeby od jutra 13 dniówke zacząć trzeba na niej być wytrwałym ale efekty sa...moja bratówka ja stosowała i chudła w 13 dni 6 kg!! i co lepsze trzyma ta wage!!!

a na czym ta 13 dniówka polega??
 
myśa ale ci zazdroszcze tych tatr- uwielbiam, a szczegolnie koniec lata- jesień...
alebur jak cisie udalo schudnac tyle??? sprzedaj sposob bo ja nawet 2 nie moge- brakuje mi silnej woli, dlatego doskonale rozumiem majunie:p
ja tez bede miala traz 2 cykl z clo- po pierwszym urosł w koncu pecherzyk, chociaz gin myslał ze nic nie bedzie a potem sie pojawił i sam pekł (i gin sie zastanawiał,bo bylo 1 jajko a noby 2 ciałk żółte- ale ja nie rozumiem jak to mozliwe), tylko ze sluzu nie bylo i dosc cienkie endo- a do tego wesele mielismy i troche sie nastawilismy na nastepny cykl iui- najwazniejsze, ze clo zadzialało i dalej bede go brac:D
lkasiu a dlaczego wieczorkiem tescik? przeciez karzą rano???
 
Alebur naprawde podziwiam ze ci si eudalo zrzucic az tyle!!!
no to ja idę głodna dziś spać (głodna na słodycze) a od juterka mega ograniczenie słodyczy i innych przyjemności;/ ale to dla dobra fasoleczki:) dobranoc spokojnej nocki i do juterka buziaki pappa
 
reklama
schudłam na Dukanie , ale lekarz zakazał diety czystobiałkowej w trakcie starania, bo organizm potrzebuje wtedy węglowodanów i urozmaiconej diety. Jednak znam kilka sposobów na słodkości po dietetycznemu ;)

jeśli chcecie to się podzielę ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry