reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
strasznie dziwny ten twoj okres ikasia... ja też przeciesz clo brałam ale mam normalny @ tak wiec tak jak pisała alebur zrób test moze 2 kreseczki wyjdą;-)
a ja myślałam zeby od jutra 13 dniówke zacząć trzeba na niej być wytrwałym ale efekty sa...moja bratówka ja stosowała i chudła w 13 dni 6 kg!! i co lepsze trzyma ta wage!!!
 
reklama
witram sie ale uciekam robic obiadek :) chcialabym si edo was przylaczyc ale .... hmm nie jestem gotowa zeby sie rozstac z moimi słodkościami mam cała lodówkę czekolad i batoników wiec wem ze nie wytrzymam długo na dietce co najwyzej 2godzinki;/
Ikasia a moze kiepskie endo bylo i dlatego taka kiepska @;/ ale moocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby to było na fasolinkę!!! a moze to bylo krwawienie z zagniezdzenia ??!! moze ci sie owulka przesunela i tak pozno bylo zaplodnienie!!??&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
ikasia masz 2 opce albo to ciaza albo bylo endometrium cienkie, tak jak dziolszki pisaly zrob sobie tescik czy aby na pewno mozesz brac clo... :) trzymam kciuki!
ja po wizycie jestem dziewczyny, bez rewelacji musze wydac grubo 1700 zl gonadotropiny kolo 800 zl, inseminacja 700, leki 200.... w piatek ide na kolejne usg a od juta zaczynam brac zastrzyki na owulke puregon 50...
 
agnieszka byliśmy w Tatrach, zwiedzilismy troche. Bylismy na Giewoncie, Gęsiej Szyji a po drodze sanktuarium M.B Jaworzyńskiej no i dolina Chochołowska z polaną Chochołowską. Jeżdzimy co roku i co roku odwiedzamy nowe miejsca. Polecam bardzo wyprawe w Tatry albo Bieszczady bo tez sa piękne i nie tak oblegane jak Tatry.
chetnie dziewczynki bym się odchudziła tylko u mnie jest ciężko bo gotuje raczej solidne obiady bo mój R to lubi zjeść a ja przy nim chociaż unikam ziemniaków i tłusto nie gotuje.
maja nie chce Cie straszyć ale nadmiar cukru w organiźmie odkłada się w jajnikach i jest jednym z powazniejszych przyczyn zajścia w ciąże.
Błonka no to &&&&& za IUI, nie zawiedź nas
Ikasia zrobiłam bym na Twoim miejscu sikacza jutro, przynajmniej nie będziesz miec wątpliwości
 
Myśa POWAŻNIE?? to w szoku mega jestem bo ja odżywiam sie praktycznie samymi słodyczami plus obiad to całe moje jedzenie:/ hmmm no to co muszę się z nimi rozstać !!! o jej bedzie ciezko ale skoro to faktycznie ma zły wpływ na zafasolkowanie no to jestem w stanie ograniczyc do jednej porcji dziennie-ale bedzie mega trudno!!!bo zrezygnowac bym juz chyba nie umiala!!! ja nie umiem zjesc obiadu bez ziemniaków bo w sumie z obiadu najbardziej lubie ziemniaki a mąż mięsko ja tylko sporadycznie jadam mięsko bo jak jem jakiegoś kotlecika to na talerzu widzę świnkę;/ wiem głupie to ale tak mam od zawsze.
Błonka no to kupe kasy musisz wydac ale mam nadzieje ze to juz ostatni raz a teraz bedziesz abierac na wyprawke:)
 
czuje presje ;p to Wy trzymajcie kciuki w taki razie bo bardzo sie boje laparoskopi i nie chce na nia isc wiec dobrze by bylo zeby sie udalo teraz...
tak licze teraz wiecie ze to moj 7 cykl w ktorym jest owulka? moze szczesliwa 7????
 
Blonka to trzymam kciukasy zeby 7-ka byla szczesliwa...u mnie moze faktycznie to endo bylo kiepskie...chociaz jak byłam ostatnio u lekarki to mowila ze mam dobre...tymczasem maz poleciał do apteki, bo musze miec pewnosc ze to nie ciaza...mam kontuzje sopy, zmiazdzenie miesnia i stluczenie kosci--dzieki Hiszpanii...;/:-( Strasznie mnie boli, dostałam leki ale sa zakazane przy ciazy, wiec pewnosc muszę miec....takze mysle ze zaraz bede wiedziala....bo kurcze jednodniowy @ to troszke mało....
 
Maja powaznie mowie, musisz tez zadbac nie tylko o slodycze ale o zróznicowana diete zeby zachowac odpowiedni poziom cukru we krwi
Ikasia wiec jest nadzieja, super &&&&&&&&&&&& czekamy
Blonka za ciebie kochana tez&&&&&&& kurde tylko tyle tej kasy, wiem co to znaczy bo jak zostawialam po 800zl za recepty w aptece to mnie slabilo ale co zrobic
 
reklama
Do góry