reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Aga ty tak mówisz a ja myślę że to Tobie się udało!!! do póki @ nie ma to jest meega nadzieja!!! i zaciskamy żeby nie przyszła a zamiast niej piękne bijące serdusio!!!
Ja dziś na zakupach byłam i kupiłam sobie piękną marynareczkę:) szkoda mi było tyle kasy ale mąż mnie namówił :) i taki humorek fajniejszy!!! a dziewczyny jak sobie wypiję kieliszek winka to chyba nie zaszkodzi w zafasolkowaniu co??!! ehh napiję się bo mam ochotkę :)własnie wcinam chałwę mialam taka ochote na nią ale nie moglam kupic bo nie bylo w naszym sklepie i dzis w centrum kupilam wkońcu:)
 
reklama
Kochane ja się melduję po Hiszpanii..bylo bosko...poza maym epizodem ze w nocy z piatku na sobotę przyszła @...i teraznie bardzo wiem od kiedy liczyc cykl czy jeszcze od piatku czy juz od soboty....postaram sie dzisiaj Was nadrobic....
 
Ikasia kochana witamy po powrocie!!! no to się ciesze że sie urlop udał szkoda tylko z tą @ ;//// ale kochana musisz zmienić info na suwaczku bo myślę że testować to ty bedziesz ale za miesiąc a nie za 11:) ja bym pewno policzyła juz od soboty cykl ale to moje zdanie:)
Dziewczyny a gdzie jest Myśa?!?!!??!?!?! ma ktoś jakieś info?? bo sie martwic zaczynam !!! ja własnie wciągnełam hamburgera takiego mega i pozniej sie dziwie czemu jestem taka gruba!!! rany musze zrzucic 4kg bo wygladam jak słoń!!!
 
MAJA NO TO CIE ROZCZARUJE BO@ sie pospieszyła i przyszła juz wczoraj...wsumie lepiej bo juz 2dc mam;-)tak wiec nie przejmuje sie i trzeba zyc dalej... ale w tym cyklu nie biore clo tylko na monitoring ide zobacze czy pecholki same rosna czy nie...
ikasia to fajnie ze ci sie wypad udał ale teraz moze bedziecie miec wiecej sił na nowy cykl!a widze ze zaczynamy z niewielka różnicą zresztą błonka też chyba nie dawno @ dostała?tak wiec testowac bedziemy w zblizonym czasie!!!
a ciekawe jak tam ania na wczasach?!
oj maja mi tez by pasiło pare kg zrzucic....od dzis sie biore za siebie zaczne na steperku sobie chodzic i zerosłodkiego!!!moze troszke zrzuce przed weselem bo mamy za miesiąc...
 
cześć kochane, przepraszam że się nie odzywałam zaraz po powrocie ale postanowiłam sobie zrobic tydzien bez myslenia o planowaniu potomstwa, musiałam podjąć wazna decyzje co dalej i dlatego nie pisałam. Widziałam że się martwicie dlatego tym bardziej przepraszam. Wypad w góry był super, mąż mnie przegonił jak trzeba po górach dolinach :tak: aż półdupki mnie bolały.
Miałam nadzieje że wejde na bb i wielkie bum fasolkowe mnie zaszkodzi a tu widzę że niestety same małpiszony@@@@@@@@@@@@@@@ bleeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Ja mam dzisiaj 15dc, wczoraj zrobiłam test owu ale nie za wesoło, jajniki mnie kują a po wczorajszym miziu miziu :) dzisiaj miałam plamienie i nie wiem o co kaman
Ikasia ciesze się że urlop się udał, @ sie nie przejmuj ważne że wypoczęliscie.
Dziewczynki mi tez by się przydało zrzucić 5kg ale jakos nie mam zacięcia.
Maja dobrze ze sobie cos kupiłaś, przyjemności tez się nam jakies należą.
agnieszka to tzrymam &&&&&&&&&&& za nowy cykl, oby pęchole rosły jak szalone
 
MYŚA a gdzie to w górach byliście???ja to kocham góry wole je niż morze!!a kochana moze dziś masz owulke robiłaś testy??!!
błonka wierze mocno ze sie uda w tym cyklu choc szczeze powiem nie wiem co to jest to IUI??
A moze dziewczyny sie zmobilizujemy i zaczniemy odchudzanie???wiekszosc chce schudnąć z 5 kg a zawsze to raźniej by było...
 
Ja wlasnie mialam od dzisiaj zaczac dietkę ale poczatek będzie jutro:) W grupie zawsze razniej wiec zapraszam.....mam nadzieję, że się któraś przylaczy do mnie...:) Ja na jutro zaplanowalam do pracy kurczaka z pomidorkami, an obiad rybkę, na kolację jeszcze nie wiem....
Dzisiaj mam pierwszy dzien z clo, a od jutra zaczynammierzyc temperaturkę....Tylko martwi mnie jedno....ze moj okres trwal tak naprawdę tylko w sobotę...dostalam w nocy z paitku na sobotę, w sobotę byl normalny a w niedziele juz sie konczyl...dzisiaj juz raktycznie jest po wszystkim.....powinnam sie martwic??
 
reklama
Ikasia a ja przy takim krwawieniu ponownie zrobiłabym test ciążowy i to czym prędzej, bo jeśli to nie był @ to możliwe , że jednak ciąża i w tym wypadku nie powinnaś brać CLO. Zrób test tak dla pewności. Ja z pierwszą ciążą tak miałam , ale nie brałam leków, zastanowiła mnie taka krótka @ po czym okazało się , że jestem w ciąży.
Chociaż podobno clo zmniejsza czas trwania @
 
Do góry