reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
a z pecherzem to jest tak ze jest troche lepiej, ale dalej stan zapalny, dostalam kolejny antybiotyk.... i skierowanie na ponowne badanie moczu.. w dalszym ciagu duzo leukocytow i duze ph... mam isc po niedzieli znow do kontroli...
 
alebur ja po hsg tez myslalam.. jestem "przeczyszczona" teraz pojdzie gladko.. i co? i nic... i nie wiedomo o co tak naprawde chodzi bo owulki mam od kwietnia...
 
w takim razie trzeba działać do skutku... bo generalnie wszystko jest ok... po prostu , nie tym razem... wszyswtko jest gdzieś tam u góry zapisane ? może?
 
na pewno jest gdzies zapisane... czasem dzieci spadaja tym co juz sie pogodzili z brakiem rodzicielstwa, przestali sie leczyc.. a tu bach! dzidzia :) a niektorzy sie nie poddaja, walcza i "Ćwiczą" cierpliwosc.. ;p ale opłaca sie :)
 
alebur tulkam mocno i zaciskam mega kciukasy aby sie udało w nowym cyklu!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& napewno wszystkei dostaniemy swoje upragnione fasoleczki!!! wierze w to bardzo bo tak musi być i ten Tam na Górze tak nas wstrzymuje z tym szczesciem zebyśmy jeszcze bardziej kochaly nasze maluszki!!!
Błonka mam nadziej ze to nie pecherz winny a fasolka!!! no no pięknie nie ma @!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&oby sie udało!!!
 
Blonka tulkam moooocno!!!! qrde a miałam nadzieję że nei przyjedzie!!! ale powiem Ci że ten nastepny cykl jest twój na pewno bo nie ma szans żeby sie nie udało na tych gandropinach i IUI!!! Tak więc ja mooocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&i puszczę je dopiero za 9miesięcy!!!!
 
reklama
błonka kurcze a miałam nadzieje ze choc tobie sie uda!!! ale z drugiej strony bedzie nas wiecej na nastepny cykl!!!
to kto teraz bedzie pierwszy do testowania???poza mna oczywiście bo ja na @ czekam powinna we wtorek lub poniedziałek byc...
 
Do góry