reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ja również dokładam się do trzymania &

Jestem w podobnej sytuacji 3 dni po spodziewanej @, bóle brzucha lekkie , po pierwszym cyklu ze wspomagaczami (CLO+pregnyl+duphaston), temp spadła , testy negatywne, więc to chyba wina duphastonu , że @ jeszcze nie przyszła...
 
reklama
Alebur witam no i zaciskam meega kciukasy aby to było na fasolke!!! no to może rzem z Błonką wybierecie się w poniedziałek na betkę i zaczniemy tak pięknie tydzień od dwóch zafasolkowanych!!!!:)))))))))))))))))))
 
maja mowilas ze moze miesiaczke opoznic stan zapalny... a np jak mnie juz boli brzuch?.. i to od kilku dobrych dni? przy stanie zapalnym chyba nie powinien bolec na okres skoro ma sie spoznic? sama nie wiem , i ja nie mam zapalenia pochwy tylko pecherza i jest juz lepiej niz bylo... kurde ide do lekarza w poniedzialek
 
Błonka mnie wczoraj tak bolał brzuch jak na @ ale już dziś lepiej więc wiesz z tymi naszymi bólami to nigdy nie wiadomo co one zwiastują! idź do lekarza i niech powei co jest, ale mam nadziej ze wrócisz tutaj z takim mega bananem na buzi i piękna foteczka maluszka!!! Błonka na a co z tym pęcherzem ci powiedział?? bo to juz dwa tyg o ile dobrze pamietam!!
 
reklama
Do góry