reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kruszka gratuluje rocznicy slubu, wszystkiego naj :) i gratuluje obrony pracy :)!!!!
To wypoczywajcie i dzialajcie :D
no ja zlapalam !! wszystkie leca w moja strone :D okresu brak... oby oby oby oby obyy....... ale moze przyjsc np jutro...
 
reklama
nie wiem wiecie chcialam sie posmarowac clotrimazolem jeszcze bo antybiotyk biore.. i ja patrze a ja siwa!!! normalnie kiedy te stany zapalne miną!!! ;( okres sie spozni przez to zapalenie
 
Błonak nie chcę Ci odbierać nadzieji ale bardzo możliwe że właśnie przez ten stan zapalny sie spóźni i ponoć jeśli betka jest poniżej 5nie ma szans na ciążę jak kiedyś miałam 2 i lekarz powiedzial ze nie ma ciazy dlatego ze nawet jesli byla pozna owulka to musi byc powyzej 5zeby miec nadziej ze wogole sie udało. Ale kochana może akuratnie się uda bo co lekarz to inna opinia. aha a co do clotrimazolum to ponoć maść nie wnika w krwiobieg i można ją w ciązy uzywać a najbardziej bezpieczna jest nystatyna PONOĆ!!!ale kochana zaciskam mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby jednak betka urosła i niebawem fasolinki serducho zobaczysz!!!
Kruszka mega gratki obrony pracy Pani magister!!! No a ja dziś mam 2miesiące po ślubie:) jak to leci ,dopiero sie stresowalam a to juz dawno po:)
Suzi no to ja łapię największą porcyjkę tych fluidków bo wczoraj miałam owulke :) ale nei licz ena nic bo dziś się tak na zapierniczałam w pracy i tyyyle nerwów że przegoniłam wszystkie plemniczki z siebie:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( eh a mialam sie nie denerwowac:(
brzuchol nadal mocno kłuje ,zostalo czekac i modlic si eaby sie wkoncu udało!!!
Ania no to wypoczywaj tam i relaksuj się ile wejdzie!!!i nie zapomnij o nas!!!
Aga a jak u Ciebie??!!
Suzi a jak Wy się czujecie??
 
Ostatnia edycja:
a u mnie jak to u mnie tempka spadła zreszta i tak za niska jak na ciąże a brzuchol to chyba po duphastonie tak boli...ale to nic nie bedzie juz rozczarowania tak wiec czekam cierpliwie na @ tyle ze w tym cyklu nie bede brała clo...zobaczymy czy pecholki urosną...pójde na monitorring...
 
Aga a ile dnie do @ zostało??!! jeszcze nie powiedziane ze si enie udało!!! bo o ile pamietam to jeszce z 4dni do terminu wiec moooocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
lecę spać bo padam dziś z nóg ;////do juterka buziaki i miłego wieczorku
 
reklama
no a ja popieram takie nastawienia!!! no to Błonka , Aga meeega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
Błonka za ile powtarzasz betke??
 
Do góry