reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
rany dziewczyny jak mnie brzuchol na dole boli normalnie macica czy co to tam jest masakra, tak mnie kłuje jak na @ !!! a moze zas mi sie cos poprzestawialo i @ bedzie w 17dc!!!
lece spać ale i tak musze jeszcze męza zmolestować trzymajcie kciukasy przez najblizsze 6tygodni!!! żebysmy zobaczyli serducho bijace!!! i za 9miechów naszego upragnionego maluszka
 
Ostatnia edycja:
reklama
maju wierzymy ze Ci sie uda :D moze to klocie to cos dobrego a nie @ ;p
ja mam dzis termin na ta france @.. nie ma jej jeszcze ale to kwestia godzin chyba... mowie wam ze to jest jedyna ciotka ktora mnie tak lubi i do mnie regolarnie przychodzi..... musze sie z nia poklocic ;p
 
dziewczyny a propo luteiny i chamowania owulacji to ja mam pytanie bo byłam w 11dc u lekarza pęchol 16 mm :) wielkość endometrium okreslił "ziarnkiem kawy" i powiedział , ze przy takim endo owulka będzie ... Stwierdził , że za ok.2 do 3 dni to wypada nam ok 14 dc czyli jutro . ale dał mi luteinę od 15 dc do 25 i obawiam się ,ze to za szybko bo jeśli owu się przesunie ?? a może powinnam zacząć od 16 dc?? a i jeszcze jedno na ulotce luteiny(biorę luteina 50 - podjęzykowa) jest napisana że pomaga na cykle bezowulacyjne no to o co tu chodzi . dodam , ze luteine dostałam na przedłużenie fazy lutealnej no i tak na wszelki wypadek , bo jeszcze biorą bromergon.
 
błonka - a przez ile dni ją bierzesz??
normalnie jestem tak zła przy pierwszym dziecku nie miałam żadnych hormonów , a teraz eh
no ale z pierwszym rok nie zachodziłam .
no nic jak to ma przyspieszyć staranka to trzeba brac .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Was kochane :-D
Dzienna porcja: &&&&&&&&&&&^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$**************************#######################################&&&&&&&&&&&&&&&***************************################################%%%%%%%%%^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^****************************
Łapcie :tak:
 
reklama
Błonka a może akurat złapiesz i to będzie to !!!!! Trzymam kciuki !!!
A na ten urlop to lecimy do Turcji. To tak na rocznicę ślubu.
Dzięki dziewczyny bardzo mnie uspokoiłyście,a nóz coś na tym urlopie odstresowani zdziałamy :-)
A jeszcze się pochwalę, iż wczoraj obroniłam pracę magistreską!
I na razie koniec nauki :-D
 
Do góry